Jump to content

Mirek

Użytkownik
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Mirek

 1. Nie ma co widzę tu przyjemną parkę jeśli chodzi o podpowiedzi i wypowiedzi.

  No to jeśli można skorzystać z opinii tych że osób to chciał bym wam zadać kilka pytań oraz powiedzieć coś o sobie.

  Więc byłem w miejscu- całkowicie legalnym gdzie sprzedawane są suplementy i odżywki i po rozmowie z pewnym "delikwentem"- zwanym dalej sprzedawcą, zostało mi zaproponowane cudo dla początkujących pod nazwą THERMO SPEED EXTREME szt.60 które w niedługim czasie zostało pochłonięte przez mój żołądek(jako laik nie miałem pojęcia że jest to praktycznie najsłabszy produkt) i większych efektów nie osiągnołęm .

  Od ok. 3 tyg stosuję dietę PALEO , ze swojego jadłospisu wyrzuciłem takie produkty jak : wszelkiego rodzaju zboża-tj chleb, bułki, płatki itd, ziemniaki, ograniczyłem cukier z 2,5 łyżeczki do kawy na 0,5 łyżeczki , jem bardzo ale to bardzo dużo warzyw pod każdą postacią, mięso typu filet z piersi kurczaka, karkówka,schab prawie codziennie ale w ilości mniejszej niż węgle z warzyw, ten kto się orientuje w diecie PALEO, będzie wiedział o co chodzi.

  Poza tym zacząłem uczęszczać na zajęcia z CROOSFIT-u - ok 3 tyg. do tego siłownia i czasami rower i bieganie , mam 31 lat przed dietą i TSE 89.400kg ,po 2 tyg na CF i siłce moja waga spadła do 86.900 tj. 2,5kg,ale żadnej poprawy sylwetki i widoku na mięśnie(wiem że od razu nie będę jakiś tam atleta-ale nawet najmniejsza zmiana wyglądu już motywuje) ale chciałbym wyciąć jak najwięcej tłuszczu ale nie kosztem mięśni!!! Proszę o pomoc w dobraniu jakieś odżywki lub suplementu który wytnie tłuszcz przy mojej diecie której trzymam się bardzo i doda mi siły na treningu bo po ok 40 min. rozgrzewki już brakuje siły na WOORKOUT- CROSSFIT, powiem też że mój budżet jest ograniczony, więc proszę o rozsądne porady. 

  Mirek

×
×
 • Create New...