Jump to content

Slimetrol Forte - OSZUSTWO - opinie i efekty

Slimetrol Forte to następca niesławnych tabletek na odchudzanie o nazwie Slimetrol. Jest to środek, który rzekomo ma mieć cudowne właściwości odchudzające, a producent gwarantuje błyskawiczne efekty. O tym dlaczego jest to jedna wielka ściema, w poniższym artykule.

Spis treści:

Opinie o Slimetrol Forte

Opinie o Slimetrol Forte

Jak już zapewne się domyślacie, wszystkie pozytywne opinie o Slimetrol Forte są spreparowane na potrzeby zwiększenia sprzedaży i uwiarygodnienia rzekomego działania Slimetrolu. Oczywiście pozytywne opinie o Slimetrol Forte można znaleźć jedynie na stronach/blogach powiązanych z producentem, gdzie reklamowane są również inne "cud tabletki na odchudzanie", negatywnych opinii tam nie uświadczycie, gdyż nie ma możliwości takowych dodać (łatwo to sprawdzić, spróbujcie sami, czy się pojawią). Czy w ogóle Slimetrol Forte ma prawo działać, jeśli nawet nie tak jak opisuje to producent, to chociaż w małym stopniu? By odpowiedzieć na to pytanie najlepiej przeanalizować skład.

Slimterol Forte - skład

W Slimetrolu Forte znajduje się tylko jeden składnik, jest to Sinetrol, czyli ekstrakt pozyskiwany z cytrusów i guarany.

Slimetrol Forte - skład i opis składników

Skuteczna dawka kofeiny nasilające termogenezę to co najmniej 200 mg na porcję, czyli 11-krotnie większa niż zastosowana w Slimetrol Forte. By dostarczyć skuteczną dawkę kofeiny, należałoby spożyć na raz niemal całe opakowanie produktu (!).

Zawarte w produkcie polifenole, nie mają żadnych właściwości spalających tkankę tłuszczową, mają jedynie działanie antyoksydacyjne. Związek zawarty w produkcie, nie jest standaryzowany na zawartość synefryny, która jest skłądnikiem termogenicznym i faktrycznie odpowiada za spalanie tkanki tłuszczowej.

Efektywność, skuteczność porcji tabletek Slimetrol Forte możemy porównać do zjedzenia ćwiartki grejpfruta. Jaka jest jego skuteczność w spalaniu tłuszczu, chyba każdy się domyśla.

Gdzie kupić tabletki Slimetrol Forte?

Slimetrol Forte nie kupicie w żadnej aptece ani renomowanym sklepie z suplementami. Dostępny jest jedynie w internecie i sprzedawany jedynie poprzez strony zarejestrowane w krajach takich jak Cypr. Wynika to z faktu, iż oszustwa w prezentacji produktu, nie mówiąc już o zwrocie produktu czy odzyskaniu pieniędzy, trudniej ścigać w krajach poza Unią Europejską. Więcej na ten temat można znaleźć chociażby w poniższym artykule, gdzie opisano proceder sprzedaży innych produktów tego typu, sprzedawanych w ten sam sposób.
http://www.wykop.pl/ramka/4689883/slimberry-slimetrol-gmforte-czy-greenmagma-i-inne-cuda-na-kiju/

Działanie spalacza Slimetrol Forte

Produkt reklamowany jest hasłem:

Cytat

2,5 kilo mniej po 24 godzinach i mniejszy poziom cholesterolu o 50 punktów - efekt gwarantowany testami medycznymi

Oczywiście powyższy slogan nie ma absolutnie żadnego pokrycia w rzeczywistości. Co więcej, jako podstawę tego typu twierdzeń przywołuje się osobę niejakiego (21 letniego) właściciela kliniki, Michała Borowskiego.

Slimetrol oszustwo

Sugeruję więc wpisać w google frazę "prof dr wolfgang wagner münchen". O dziwo pojawia się zdjęcie tej samej osoby. W podobnie nieudolny sposób wykorzystywane są zdjęcia osób, które rzekomo schudły stosując tabletki odchudzające Slimetrol Forte. Są to oczywiście zdjęcia ściągnięte z internetu nie mające żadnego związku z przedmiotowym środkiem. Jedynym działaniem produktu jest lekkie działanie antyoksydacyjne, nie mające nic wspólnego ze spalaniem tkanki tłuszczowej.

Cena Slimetrolu

Za około 130 zł otrzymujemy 30 kapsułek produktu, czyli 15 porcji. Pomijając brak jakichkolwiek właściwości spalających tłuszcz,  produkt wystarcza realnie na 7-14 dni suplementacji. Wartość składnika w nim zawartego to około 11 zł. Generalnie ciężko na rynku znaleźć produkt o uboższym i mniej skutecznym składzie, nawet pośród spalaczy tłuszczu kosztujących około 30 złotych. Skąd więc ta cena z kosmosu za produkt? Jak wiadomo reklama, a tym bardziej nieuczciwa reklama, za pośrednictwem witryn należących do zagranicznych spółek zarejestrowanych w rajach podatkowych nie jest tania. Tak więc by biznes mógł być opłacalny, marża musi wynosić tysiąc procent.

Slimetrol - fachowa analiza profesjonalisty

Podsumowanie

Slimetrol Forte to praktycznie produkt bezwartościowy pod kątem odchudzania. Reklamowany jako panaceum na nadwagę, jest tak na prawdę naciąganiem ludzi nie mających ani wiedzy ani - co przykro stwierdzić - zbyt wiele rozsądku.

Artykuł nie ma na celu promowanie alternatywnych spalaczy tłuszczu, jeśli natomiast chcemy poznać na prawdę skuteczne i bezpieczne tabletki na odchudzanie, możemy zapoznać się z rankingiem spalaczy tłuszczu, który poza zestawieniem najlepszych preparatów odchudzających, zawiera również tysiące niezależnych opinii (pozytywnych i negatywnych), na podstawie których każdy będzie mógł wyrobić sobie zdanie - https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

Czy są natomiast na rynku skuteczne tabletki na odchudzanie i jak je znaleźć? Owszem, jeśli dany preparat spełnia poniższe dwa kryteria, możemy mówić, że jest to skuteczny środek na odchudzanie:

  1. Jest oparty o składniki mające potwierdzoną niezależnymi badaniami (na ludziach) skuteczność.
  2. Dawki składników aktywnych w punktu pierwszego są dawkami klinicznymi, czyli takimi, które wykorzystywano w badaniach, gdzie udowodniono ich działanie.

Takie właśnie kryteria spełniają spalacze tłuszczu z powyższego rankingu.

  • Upvote 1
Sign in to follow this  


0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...