Skocz do zawartości

Fenix Ground Zero+johambina


Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie wszystkich.

Proszę o poradę jak w temacie,czy mogę połączyć te dwa suple czy raczej nie wskazane.

Pytam ponieważ aktualnie jestem na Fenix Ground Zero http://Fenixsupplements.com oraz  Erase Fast ,a mam koniec w tym zestawie target A2 i czy w miejsce targetu wstawienie Johy było by sensowne i na miejscu?

Sugerowano mi aby nie łączyć Johy z Ground Zero ,skończyć go i wtedy połączyć Johe z  Inferno Apocalypse .

Proszę o sugestie za każda rade będę wdzięczny.

P.S.Jakie batony polecacie przy redukcji?Na co mogę sobie pozwolić ,a wiadomo czasem pociśnie na słodkie;]

Czy Biotech Zero Bar będzie ok?Czy mogę sobie pozwolić na Yam Bam?Co z Matrixami Olimpa ,czy też przejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chodzi o Ground Zero to zdecydowanie nie polecam do niego stosować klasycznej Yohimbiny HCL. Dużo lepszą opcją jest właśnie jakaś forma o przedłużonym uwalnianiu, po pierwsze skuteczniejsza, a po drugie nie ma takich skutków ubocznych jak wahania ciśnienia czy drżenia całego ciała. Do inferno jak najbardziej można ponieważ ma już całkowicie inny skład od Ground Zero, chociaż osobiście uważam że i w tym przypadku Alfa-Yohimbina jest znacznie lepszą opcją nawet w mniejszych dawkach.

Co do batonów to warto zwrócić uwagę, że praktycznie każdy ma w sobie węglowodany pod inną nazwą. Są to oczywiście niskiej jakości cukry i tego nie da się w żaden sposób ominąć. Nie ma sensu podawać konkretnych nazw bo niewiele się tak naprawdę będą od siebie różnić. Osobiście uważam że lepiej pozwolić sobie raz w tygodniu na normalnego batona lub lekki cheat meal niż marnować pieniądze za kilka gram białka średniej jakości. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rumcajs napisał:

Generalnie jeśli chodzi o Ground Zero to zdecydowanie nie polecam do niego stosować klasycznej Yohimbiny HCL. Dużo lepszą opcją jest właśnie jakaś forma o przedłużonym uwalnianiu, po pierwsze skuteczniejsza, a po drugie nie ma takich skutków ubocznych jak wahania ciśnienia czy drżenia całego ciała. Do inferno jak najbardziej można ponieważ ma już całkowicie inny skład od Ground Zero, chociaż osobiście uważam że i w tym przypadku Alfa-Yohimbina jest znacznie lepszą opcją nawet w mniejszych dawkach.

Co do batonów to warto zwrócić uwagę, że praktycznie każdy ma w sobie węglowodany pod inną nazwą. Są to oczywiście niskiej jakości cukry i tego nie da się w żaden sposób ominąć. Nie ma sensu podawać konkretnych nazw bo niewiele się tak naprawdę będą od siebie różnić. Osobiście uważam że lepiej pozwolić sobie raz w tygodniu na normalnego batona lub lekki cheat meal niż marnować pieniądze za kilka gram białka średniej jakości. 

Witam cię serdecznie i na prawdę bardzo dziękuje ci za odpowiedz.I co do batonów faktycznie rozwiałeś mi wszelkie wątpliwości.

Aktualnie dokupiłem inferno i faktycznie poczekam z tą yohambiną .Leży mi puszka więc muszę ją spożytkować,a bez sensu żebym ją wystawiał na sprzedaż z powrotem.

Powiedz mi jeszcze o co chodzi z tą Alfa-Yohambiną?To jest inny rodzaj jakiś?Czy coś zle zrozumiałem?

Jeszcze pytanko co do białka.Aktualnie zamówiłem to Scitec Zero Isogreat

I pytanie czy warto inwestować w takie białka ?Moje treningi to głównie bieganie i raz w tygodniu siłowy.Biegam 4x w tyg mam zróżnicowany plan typu interwały,długie wybiegi (14KM) i typowe speedy.Trening aktualnie ułożony aby przełamać barierę 10km poniżej 50min.

Dieta w miarę możliwości kasowych i czasowych(praca).Czy takie białka warte zachodu ,czy wystarczy jakiś koncentrat lub inne(jak możesz podaj przykład)

Co powiesz o Biotechu?Lub o takich białkach - Optimum Hydro Whey

Z góry wielkie dzięki za każde info.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Johimbina jest generalnie dużo lepszą opcją od tradycyjnej i ma odmienną charakterystykę działania. Przede wszystkim jest skuteczniejsza w znacznie mniejszych dawkach, działa znacznie dłużej oraz nie powoduje skoków ciśnienia w tak znacznym stopniu. Jej źródłem są różne rośliny Rauwolfia zawarte np. w Target a2, Alphaburn od Evolab czy Ta2-Max. Można ją przez to właśnie łączyć z większością termogeników i daje to naprawdę fajne efekty.

A co do białka to masz bardzo dobre, nieco ciekawszą opcją jest Amix IsoPrime ponieważ wychodzi nieco taniej, ma znacznie lepsze smaki i rozpuszczalność, a pod względem składu jest niemal identyczne. Ma najlepszy obecnie surowiec stosowany w izolatach i pozyskiwany jest metodą CFM. Także z białek premium to mogę zdecydowanie polecić. A czy jest sens stosowania odżywek białkowych to wszystko zależy od odżywiania, jak dostarczasz ponad 2g białka na 1 kg wagi to nie ma takiej konieczności. BioTech raczej ma gorszy skład za niewiele niższą cenę i Marka już z Tego co wiem zaliczyła jakąś wpadkę, a Optimum jest najbardziej nieopłacalnym białkiem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...