Jump to content
Sign in to follow this  
yeltet

Cannibal Claw + Target-A2

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

po maturce mam zamiar zarzucić konkretna redukcje, dieta już dawno kupiona, wrzucę ją na IF w 4 godzinne okno ale chciałbym jeszcze zarzucić spalaczem żeby rozbujać to wszystko. Mam pytanie czy spokojnie mogę wziąć Cannibal Claw i do tego jeszcze Target-A2? Nie ma żadnych przeciwwskazań podczas brania tych dwóch razem? Jestem laikiem w tej dziedzinie dlatego chce to przetestować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba te spalacze można ze sobą łączyć, często nawet stosujemy je w jednej porcji więc nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań. 

Co do produktów to jak najbardziej warte uwagi jeśli wiesz z jakiej kategorii suplementów poszukujesz. Możesz też poczytać o Alphaburn od Evolab, ponieważ ma bardziej kompleksowy skład od Target A-2 a kosztuje niewiele więcej. Moim zdaniem warto bo sporo osób stosowało oba i stawiało potem na Alphaburna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wziąłem tego Alphaburna zamiast a2 w takim razie. Mam pytanie tylko. Bo pewnie nie skończy się na miesiącu brania tego, więc czy mogę Alphaburna spokojnie brać 2-3 msc? Oraz przeczytałem, żeby Cannibala nie brać dłużej niż 6 tyg bo może zniszczyć tarczyce, z tego powodu jako zamiennik wziałbym na kolejny miesiac burn24, da rade razem z alpha to pociągnąć dalej? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Alphaburna jak najbardziej możesz stosować przez taki okres. Podobnie ma się sprawa do Burn24 który także nie obciąża układu nerwowego. Sam mam znajomego co na Alphaburn leci już 4 miesiąc i dopiero teraz będzie robił przerwę na parę tygodni, ale startował od otyłości praktycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest taki problem, po 1 tygodniu zleciało 2,5 kg obstawiam, że większość to woda, jednakże minął dziś kolejny tydzień i waga stoi w miejscu.. W tym tygodniu rzeczywiście zrobilem tylko 1 trening cardio oraz kalorie nie byly regularne ale praktycznie zawsze poniżej 2k.. Cannibal w ogole nie działa na metabolizm, potrafie wciąż przetrwać do godziny 16-17 żyjąc tylko o wodzie i nie czuje głodu.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cannibal Claw ma sporo opinii że hamuje łaknienie, wydaje się to dziwne jeśli ktoś patrzy pod kontem przyspieszania metabolizmu, że nie jest to logiczne, ale mało kto zwraca uwagę, na fakt, że producent dodał do składu metylowaną formę witaminy B12 (metylkobalamina) która hamuje łaknienie i działa witalizująco.

Natomiast Target-A2 hamuje apetyt sam w sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorzucam w tym tygodniu więcej cardio i może dzięki temu coś ruszy, jak w pon waga dalej bedzie stac w miejscu to trochę się zawiodę nad tym :/ 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 37 Posts
  • 40383 Views
  • 5 Posts
  • 750 Views
  • 3 Posts
  • 1178 Views
  • 3 Posts
  • 2455 Views
  • 2 Posts
  • 542 Views

×
×
 • Create New...