Skocz do zawartości

Cannibal Claw + Target-A2


Rekomendowana wypowiedź

Witam,

po maturce mam zamiar zarzucić konkretna redukcje, dieta już dawno kupiona, wrzucę ją na IF w 4 godzinne okno ale chciałbym jeszcze zarzucić spalaczem żeby rozbujać to wszystko. Mam pytanie czy spokojnie mogę wziąć Cannibal Claw i do tego jeszcze Target-A2? Nie ma żadnych przeciwwskazań podczas brania tych dwóch razem? Jestem laikiem w tej dziedzinie dlatego chce to przetestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba te spalacze można ze sobą łączyć, często nawet stosujemy je w jednej porcji więc nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań. 

Co do produktów to jak najbardziej warte uwagi jeśli wiesz z jakiej kategorii suplementów poszukujesz. Możesz też poczytać o Alphaburn od Evolab, ponieważ ma bardziej kompleksowy skład od Target A-2 a kosztuje niewiele więcej. Moim zdaniem warto bo sporo osób stosowało oba i stawiało potem na Alphaburna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego Alphaburna zamiast a2 w takim razie. Mam pytanie tylko. Bo pewnie nie skończy się na miesiącu brania tego, więc czy mogę Alphaburna spokojnie brać 2-3 msc? Oraz przeczytałem, żeby Cannibala nie brać dłużej niż 6 tyg bo może zniszczyć tarczyce, z tego powodu jako zamiennik wziałbym na kolejny miesiac burn24, da rade razem z alpha to pociągnąć dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Alphaburna jak najbardziej możesz stosować przez taki okres. Podobnie ma się sprawa do Burn24 który także nie obciąża układu nerwowego. Sam mam znajomego co na Alphaburn leci już 4 miesiąc i dopiero teraz będzie robił przerwę na parę tygodni, ale startował od otyłości praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest taki problem, po 1 tygodniu zleciało 2,5 kg obstawiam, że większość to woda, jednakże minął dziś kolejny tydzień i waga stoi w miejscu.. W tym tygodniu rzeczywiście zrobilem tylko 1 trening cardio oraz kalorie nie byly regularne ale praktycznie zawsze poniżej 2k.. Cannibal w ogole nie działa na metabolizm, potrafie wciąż przetrwać do godziny 16-17 żyjąc tylko o wodzie i nie czuje głodu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal Claw ma sporo opinii że hamuje łaknienie, wydaje się to dziwne jeśli ktoś patrzy pod kontem przyspieszania metabolizmu, że nie jest to logiczne, ale mało kto zwraca uwagę, na fakt, że producent dodał do składu metylowaną formę witaminy B12 (metylkobalamina) która hamuje łaknienie i działa witalizująco.

Natomiast Target-A2 hamuje apetyt sam w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...