Skocz do zawartości

Ground Zero


michalluk

Rekomendowana wypowiedź

Witam

Kupiłem mój pierwszy spalacz tłuszczu w moim życiu Ground Zero .

Moglibyście mi poradzić ile tabelek dziennie stosuje się , w jakich okresach czasowych  i jaka dieta najlepsza jest przy tym suplemencie .

Więcej białka,węglowodanów ?

 

Budowa ciała

170-175 cm wzrostu 

waga 84kg chcę zejść do 76-78 kg w ciągu 1 miesiąca czy jest to możliwe .

Chodzę na siłkę 3-4 razy w tygodniu.

Dwa razy w tygodniu urządzenia siłowe i jeden lub dwa razy w tygodniu bieżnia elektryczna i rowerek.  (czas treningu 1 h do 1h 30min) 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku każdego spalacza termogenicznego dawkowanie zaczynamy tak samo, na początku weź 1 kap. raz dziennie z głównym posiłkiem. Jeśli pobudzenie nie jest za mocne, wtedy następnego dnia stosujemy 1 kap. razem ze śniadaniem i 1 kap. razem z obiadem. Jeśli pobudzenie nadal nie jest za mocne, kolejnego dnia możemy stosować 1 kap. przed śniadaniem i 1 kap. przed treningiem, w dzień wolny od treningu po południu, tak by zachować odstęp między porcjami. Jeśli trenujesz rano wtedy pierwszą porcję stosujesz przed treningiem, a drugą po południu. Przy redukcji trzeba ograniczyć węglowodany i zwiększyć podaż białka, przy Twojej wadze białko na poziomie 170g.

6kg w miesiąc przy intensywnych treningach i dobrej diecie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...