Skocz do zawartości

Target A2 i Inferno Apocalypse


Rekomendowana wypowiedź

Hej :) 

Czy mogę połączyć Target A2 z CHAOS & PAIN Cannibal Inferno Apocalypse ??

W zeszłym roku łączyłam target A2 z Stimerex Hardcore i to było świetne połączenie, bardzo ładnie zrzuciłam tłuszcz... ale nie cały... mam jeszcze kilka kg do zrzucenia..... tłuszczu.....po zimie sięgnęłam po ten sam zestaw.... i niestety nic a nic nie zadziałało... nie mam pojecia dlaczego.... nie zmieniłam nic za bardzo w odżywianiu... ani treningach....jem racjonalnie i trenuje 4 razy w tygodniu.... po opakowaniu target A2 z Stimerex Hardcore waga stoi tak jak stała w miejscu a i obwody nie ruszyły z miejsca....w związku z tym chce kupić inny dobry spalacz i połaczyć go z TARGET A2......tylko jaki..... i pomyślałam o CHAOS & PAIN Cannibal Inferno Apocalypse bo się całkowicie różni składem.. wiec może to bedzie nowe dla mojego organizmu.....

Czy polecacie jakiś inny spalacz który mogę połączyć z Target A2??

dodam tylko,że nie mogę brać Fenix Ground Zero bo to nadmierne pobudzenie jest nie do przejścia dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może organizm przyzwyczaił się do składników, tak jak mówisz inferno ma skład całkowicie inny, ja stosowałam go razem z targetem bo podobno te produkty się uzupełniają, efekty były, ale dokładnej ilości kilogramów czy różnicy w obwodze talii Ci nie podam bo stosowałam to ponad rok temu

stosowałam też Ground Zero i opinie mam odmienną od Twojej bo na mnie działał świetnie, chyba najlepiej ze wszystkich jakie do tej pory stosowałam spalaczy, inferno faktycznie pobudza słabiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo Ci dziękuję za opinię :) 

czyli Twoim zdaniem CHAOS & PAIN Cannibal Inferno Apocalypse wypada gorzej niż  Fenix Ground Zero?? i lepsze efekty były po Fenix Ground Zero??

jakiś czas temu kupiłam Fenix Ground Zero ... i oddałam opakowanie mężowi.... bardzo źle się czułam po nim.... jego też bardzo mocno pobudzał... ale on miał treningi rano... wiec szybciej dochodził do siebie ... ja niestety mam wieczorami.... i to samopoczucie było dla mnie nie do przejścia... przez dzień... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jak to się mówi wyższa liga, nie wiem jaki miała Ground Zero bo producent jakiś czas temu zmieniał skład i obecnie jak sporo ludzi już pisało ma więcej składników spalających tłuszcz, a mniej pobudzających, ale w Twoim wypadku pewnie Inferno Apocalypse będzie lepszym wyborem mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...