Skocz do zawartości
Sabine

Sprzedam/oddam/wymienię suplement

Recommended Posts

Hej,

Mam na sprzedaż kilka suplementów, niestety miałam do nich trzy podejscia i na rózne sposoby, wywołują u mnie wymioty i problemy zołądkowe a nie mogę sobie pozwolić na takie coś :( Pozniżej to co mam na sprzedaż, probowałam też kilka innych, niektóre wybrałam, inne się przeterminowały już niestety. 

Lipodrene Hardcore - data ważności 07/ 20 jedno opakowanie zafoliowane a drugie zużyte około 15 tabletek

Lean Fx - data wazności 09/20 nowe zafoliowane

Satietrim - data ważności nowe zafoliowane opakowanie 03/17 a drugie niecała połowa 10/17

Wszystko przechowywane w zaciemnionej szafce, z dala od ciepła, oryginalne i zakupione w sklepie internetowym. Mieszkam w UK ale mogę wysłać do Polski, jeśli ktoś zainteresowany to proszę o kontakt, nie podaje cen bo jestem otwarta na propozycje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprzedam Lipodrene Hardcore - data ważności 07/ 20 jedno opakowanie zafoliowane całe, a drugie prawie pełne, zostało zużyte około 15 tabletek.

Cena 200 zł, 220 z wysyłką z UK. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Produkt jest z oryginalnego sklepu wiec nie ma mowy o podrobce. Nie ma mozliwości wysyłki za pobraniem z Uk, tu w ogole czegoś takiego nie ma. Mogę zaoferować płatnośc przelewam, przez paypal bądz wystawić suplement na eBay. Innej uczciwej drogi chyba nie wymyślę niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisalam ostatnio o zakupie i niestety nie dla mnie..za silne sie okazaly dla mnie. Po 83sztuki zostaly.

Mam do sprzedania Cannibal Inferno Apocalypse+Evolab Alphaburn. Kupione w sklepie Best Body.

Po 83tabletki w opakowaniu. Zamowione 24wrzesnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam do sprzedania spalacz Evolab Alphaburn. Niestety niezbyt dobrze się po nim czuję, zużyłem 7 kapsułek więc w opakowaniu zostało 83szt. Sprzedam za 100 zł plus koszty wysyłki. Kontakt 504 426 062

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Alphaburn. drugi dzień dodatkowo Erase Fast oraz Ground Zeropierwsze dni trzeba przetrwać i pilnować ciśnienie. W życiu ich nie oddam nie zamienie hahah.. czasem warto zrobić przerwę, to normalne ORGANIZM reaguje na nową substancję, potem sie przyzwyczaja.

Co prawda do dziś nie jestem w stanie wziąć wiecej niż jedna dziennie Alphaburn lub Ground Zero, ogólnie to biore wszystkie trzy ale po jednej. Czasem chciałabym coś na apetyt na wieczór, pomaga Stimerex a wypróbuje Caralluma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta