Skocz do zawartości

Nadciśnienie a wybór przedtreningówki.


Rekomendowana wypowiedź

Cześć,

mam pewien problem z nadciśnieniem, ale nie uważam że jest poważny. Jednak co innego trening siłowy co innego aeroby.

Co polecacie w tym przypadku na wzmożenie koncentracji i pompę. trenuję 3x w tygodniu, do tego aeroby 2x w tygodniu.

Co do aerobów polecają High Kick. Natomiast trening siłowy to inna sprawa, przeglądałem różne opinie w celu wybrania pojedynczych skłądników a nie faszerowania się gotowymi stackami. Dodam że oprócz kawy nie stosuję na razie nic. Na placu boju została agmatyna, N-Acetyl-L-Tyrozyna i L-Teaina. Wcześniej nie stosowałęm żadnych pomperów no i mam niestety obawy, czy pojedyncze aminokwasy połączone z samymi węglowodanami przed treningiem to nie jest strata czasu i efekt placebo. 

 

TNT NUCLEAR SHOT 60 ML -  ten shot jest wręcz za mocny z powodu za wysokiej kofeiny, no i BA doraźnie nie potrzebna tylko długie stosowanie. Fajny skłąd, ale typowy pobudzacz.

 

Nic mi do głowy nie przychodzi, RZEKOMO AAKG ma włąściwości obniżające ciśnienie, ale znowuż najlepiej łączyć ją z kofeiną więc jaki sens. W dodatku, mowa o kofeinie z kawy a nie kofeinie bezwodnej. Być może kawka + AAKG czysta ma inne działanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepszy produkt na pompę i koncentrację to Hybrid Neuropump, nie wiem czy w polsce gdzieś go dostaniesz bo ja kupowałem jak byłem w stanach. Super fokus na treningach, słabe pobudzenie.

Bardzo dobre opinie zbierają też Killer Labz Noxious, Primeval Engorge i Amentovol. Tego ostatniego sam zakupie, kiedyś miałem próbkę Hydro3 z Olympusa i kozak, same dobre opinie, a ten PNI Amentovol ma jeszcze lepszy skład więc pewnie kosa będzie. Wszystkie sa bez pobudzaczy, jaki wybierzesz moim zdaniem będziesz zadowolony, bo to nie AAKG+ Cytrulina + Beta Alanina jak większość przed treningówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteindian ja miałem hemavola, jak szukasz boostera treningowe bez pobudzaczy to dobry moim zdaniem, z tym że ja go kupowałem z tego wzgledu by móc łączyć przed treningiem ze spalaczem termogenicznym. Kiedyś miałem jeszcze PES High volume i działał nieźle, ale już nie jest produkowany.

Przymierzam się teraz do połączenie GPLC (nie wiem z jakiej miał firmy, fusion albo amix) z Amentovolem (z PNI bodajże). Znajomy, stary koks, który nie wierzy w suple stosowal takie połączenie, mówił że tylko na towarze miał taką pompę, dla mnie to miarodajna opinia, wiec się chyba wykosztuję, tym bardziej że miałem próbkę samego amentovola od niego i pompa utrzymywała się długo po treningu. W przypadku aakg + cytrylinu tylko max 15 minut po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agmatyna (solo cięzko kupic) + GPLC to bardzo dobre połączenie, ale w takim wypadku trzeba by jeszcze dodac inhibitor arginazy (w przypadku agmatyny) typu norwalina, wiec nie wiem czy nie lepiej, a niewiele drozej bedzie gplc + amentovol

ja nie stosowałem już dawno tego typu przed treningówek bez stymulantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, o norwalinie słyszałem, nie wiem ile robienie samemu takiej przedtreningówki jest opłacalne.......

No ale powiedzmy że mam kawę a nie kofeinę bezwodną, i ja ją bym nie wliczał do stymulanta w taki sam sposób. Sadziłem że połączenie kawy z agmatyną daje pewien efekt już doraźnie. Wiadomo że większość przedtreningówek bazuje na zasadzie, że bierzemy już np. cytrulinę albo BA, albo jesteśmy między cyklami kreatynowymi (to przedtreningówka ma być bez kreatyny).

Przykładowo z mega-pompą jest Stimul8 ale to już sam w sobie jest taki mega-stymulant że ho! ho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...