Skocz do zawartości

Dobór spalaczy


Adlerkm

Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie forumowiczów. Bardzo proszę o pomoc w doborze suplementów które pomogą spalić moje pokłady "grubej skóry " .Mam 175cm wzrostu, 113kg wagi i 35lat. Walcze z nadciśnieniem i niekończącą ochotą na nocne buszowanie po lodówce. W ciągu dnia mam dość dużo ruchu ale bez specjalnego wysiłku. Chciałbym Was prosić o podpowiedzi czy nawet konkretne nakierowanie co powinienem stosować na pierwszy raz( nigdy nie stosowałem tego typu pomocy ) . Jeśli byłaby możliwość połączenia spalenia tłuszczu z ograniczeniem apetytu i zwiększeniem "energii" byłoby super

 Jeszcze jedno pytanie - czy jest jakieś realne zagrożenie wynikające ze stosowania tego typu suplementów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz nadciśnienie i być może inne choroby to nie możesz stosować spalaczy że stymulantami które podnoszą poziom energii, co by się działo to możesz sobie wyobrazić jakbyś się czuł po wypiciu dwóch-trzech mocnych kaw. Moim zdaniem powinieneś sięgnąć po spalacz tłuszczu bez stymulantow za to dobrze spalajacy tłuszcz z całego ciała, np. Slim factor albo burn24, a do tego jakiś bloker apetytu jak satietrim, bo pies pogrzebany jest w nadmiarze spożywanych kalorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące zestawu suplementów na poprawe metabolizmu, spalanie tkanki tłuszczowej i ewentualnie na apetyt. Waże w okolicach 100kg, wzrost 177 cm. Nie jestem uczulony na zadne składniki. Problemem w moim przypadku jest efekt jojo bo czesto dobijam do 88-90 kg i po krotkim czasie wracam do poprzedniej wagi. nie trenuje na siłowni głownie basen, gra w piłke i  bieganie. Najwiekszym problemem jest spalenie na brzuchu a tzw. "boczki" to katastrofa. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...