Skocz do zawartości

Witaminy i Suplemeny.


Dorn

Rekomendowana wypowiedź

Dzień dobry, ja żem tu nowy ale kogokolwiek pytam, w sensie jakiegoś trenera, to muszę najpierw zapłacić, bo inaczej się nie da...

A mianowicie, chciałbym zapytać, czy witaminy i suplementy, takie raczej prozdrowotne jak Omegi, Ostropesty, Lecytyny, Ashwagandhy i podobne, mogę popijać z rana np. Gainerem na mleku ? i jak to jest z multiwitaminą  ? Pytam bo czasem rano mam czas, coś zjeść a czasem nie i wtedy robię sobie Gainera i tym popijam wszystko, ale może lepiej na czczo i trochę zaczekać, zanim Gainera wypiję, czy tam kawę ?


Jeśli to nie problem, to proszę o jakieś wskazówki...i jak zły dział, to przepraszam, ale przyznam się, że nie czytałem regulaminu, ale nadrobię😀


Pozdrawiam serdecznie.


Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gainer to zamiennik posiłku jak pewnie wiesz, więc jeśli zamieniasz nim załóżmy pierwszy posiłek to po nim bez problemu możesz sobie wrzucić suplementy. Co do bezpośredniego popijania supli gainerem z mlekiem to nie ma przeciwwskazań, ja jednak odczekałbym chwile by nie było żadnych rewolucji żołądkowych. Poza tym przy witaminach rozpuszczalnych w tłuszczach bądź omega-3 lepiej spożywać je razem z posiłkiem bogatym w tłuszcze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji, bardzo dziękuję🙂

Tak, oczywiście wiem iż Gainer to zamiennik, ale ja właśnie średnio kiedy mam czas w pracy, żeby zjeść coś normalnego, a czytałem, że np. mlekiem nie mogę popijać witamin itp. a Gainera właśnie na mleku robię, więc zawsze mogę dodać do niego trochę masła, czy oleju...rewolucji żołądkowych nie zaobserwowałem bo to już przetestowane, wszystko biorę z Gainerem rano i jedyne co, to czasem się odbije rybką, ale nie często...a pytam tylko dlatego bo nie wiem właśnie, jak z wchłanialnością itp...ale jak nie ma problemu, to bardzo dziękuję za rozwianie wątpliwości🙂

Pozdrawiam, Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...