Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

Ok jeśli chcesz łączyć to może być w taki sposób:

Ground Zero - 1 kap. codziennie po przebudzeniu oraz 1-2 kap. przed treningiem, a w dni wolne przed obiadem

Alphaburn - 1 kap. do każdej porcji Fenixa

Burn24 - 2 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed obiadem oraz 2 kap przed kolacją ( nie stosuj bezpośrednio przed treningiem )

Diuretic - 3 kap. 2 razy dziennie do największych posiłków

Claw - 1 kap. przed treningiem oraz 1 kap. przed snem

Hydra Shred to termogenik podobnie jak Fenix Ground Zero więc możesz stosować je wymiennie. Możesz także oczywiście poczekać aż skończysz Fenixa i wtedy przejść na ten produkt. 1 miarka to taki zamiennik dla 1 kapsułki Ground Zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Jeśli jednak chcesz to daj przed snem i np. w godzinach południowych. Akurat na zasypianie Claw wpływu nie będzie miał żadnego bo nie ma tam składników pobudzających czy zwiększających czujność. Jedynie Fenix ma działanie energetyzujące, jednak rzadko są po nim problemy z zasypianiem więc nie powinno być problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek: 29

waga: 83

wzrostliczba posiłków: 4

pora aktywności fizycznej: godziny popołudniowe,wieczorne

inne stosowane suplementy: brak

stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: brak

Przeciwwskazania zdrowotne: brak,

 

Kupiłam zestaw Ground Zero, Alphaburn i Diuretic complex. Może ktoś podpowiedzieć kiedy i w jakich dawkach brać żeby efekt był jak najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej zakupiłem zestaw alpha burn eraste fast i canibal claw mógłby mi ktoś poradzić jak taki zestaw stosować ?? Wszystko razem czy jakieś odstępy ?? Alpha burn już brałem i zażywałem rano popołudniu i wieczorem od eraste fast miałem miesiąc przerwy wiec rozumiem ze mogę go znów użyć ?? Byłbym wdzięczny jakby ktoś mógł mi rozpisać jak to wszystko brać. Pozdrawiam i z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 16:50, kurant napisał:

Hej zakupiłem zestaw alpha burn eraste fast i canibal claw mógłby mi ktoś poradzić jak taki zestaw stosować ?? Wszystko razem czy jakieś odstępy ?? Alpha burn już brałem i zażywałem rano popołudniu i wieczorem od eraste fast miałem miesiąc przerwy wiec rozumiem ze mogę go znów użyć ?? Byłbym wdzięczny jakby ktoś mógł mi rozpisać jak to wszystko brać. Pozdrawiam i z góry dziękuje 

Możesz stosować razem jak najbardziej. Dawkowanie następujące:
Alphaburn: 1 kap. rano na czczo + 1-2 kap. 30 min przed treningiem lub po południu między posiłkami.
Claw: 1 kap. codziennie rano na czczo i 1 kap. przed treningiem lub przed snem. Jesli ważysz więcej niż 90 kg to dorzuć trzecią porcję, czyli: 1 kap. rano, 1 kap. przed trenigiem lub po południu i 1 kap. przed snem.
Erase Fast codziennie 1 kap. ze śniadaniem i 1 kap. przed snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jestem tu nowa. Czytając tego bloga zakupiłam takie Evolab Alphaburn, OMEGA SPORTS Burn24, Fenix Ground Zero Black, CHAOS & PAIN Cannibal. Proszę o pomoc jak mam je połączyć bo na opakowaniach pisze zupełnie inaczej niż np na tej stronce jak czytałam poszczególne wypowiedzi. Biegam na bieżni 3 razy w tygodniu po 1 godz. I chciałabym schudnąć ok 8kg. Dzięki zaa pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej porze masz treningi na bieżni ? Jeśli są mniej więcej popołudniu lub wieczorem to stosowałbym tak:

Dzień treningowy:

Przed śniadaniem 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 2 kap. Burn24

Przed obiadem 2 kap. Burn24

Przed treningiem 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Cannibal Claw

Przed kolacją 2 kap. Burn24

Przed snem 1 kap. Cannibal Claw

Dzień wolny od treningu:

Przed śniadaniem 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 2 kap. Burn24

Przed obiadem 2 kap. Burn24 

Pomiędzy posiłkami 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Cannibal Claw

Przed kolacją 2 kap. Burn 24

Przed snem 1 kap. Cannibal Claw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiek: 27

Waga: 85-86kg

Wzrost: 187cm

Liczba posiłków: 4

Pora aktywności fiz: 17-20

Stosowane suplementy: kreatyna, witaminy, magnez, żelazo, kwasy omega 3, melatonina

Stosowane dotychczas spalacze: liporedux.

Przeciwskazania zdrowotne: brak.

Od stycznia schudłem prawie 8 kg. Aktualnie stosuje dietę 2200-2300 kcal. Trenuje 3-4 razy w tygodniu, obwodowo z własną masą ciała i po treningu biegam 15-20 minut.  W poprzednie wakacje wyciskałem z siebie 7 poty stosowałem liporedux a brzuszek i boczki ani drgnęły. Tyle że wtedy nie stosowałem diety. Potem musiałem z pewnych względów przestać trenować, zaniedbałem się i przytyłem do 92-93 kg. Aktualnie schudłem już praktycznie z całego ciała a od 2 miesięcy brzuszek i boczki ani drgnął. Próbowałem zmieniać kalorie w diecie, ale nic nie dało. Szukam jakiegoś dobrego spalacza który mnie nie pobudzi a może w końcu ruszy ten brzuch i boczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiek - 28lat
  • waga - 95kg
  • wzrost - 189
  • liczba posiłków - obecnie 3 śniadanie, obiad, kolacja (ponad rok temu będąc na diebie 5)
  • pora aktywności fizycznej - brak, praca 8h przy biurku od godziny 7 do 15 (czasami dodatkowa praca fizyczna w tygodniu). Ponad rok temu ćwiczyłem regularnie 3x w tygodniu i miałem bardzo mały % tkanki tłuszczowej, ważąc 87 kg miałem pięknie wyrzeźbiony sześciopak. Teraz przytyłem 8 kg i jest zgroza, chciałbym wrócić do poprzedniej wagi i sylwetki. Wiem, że gdybym dodatkowo ćwiczył biorąc spalacze to efekty byłyby szybsze, lecz nie mam już takiej możliwości jak kiedyś chcę sprawdzić jak zadziałają w obecnej sytuacji. Jeśli czas pozwoli (mam nadzieję) to wrócę do regularnych treningów.
  • inne stosowane suplementy - brak (ponad rok temu, stosowałem białko z olimpu, przedtreningówka mesamorph oryginalna nie to co teraz jest w sprzedaży, berberyna, K2MK7, D3, Omega 3, witaminy dla sportowców z olimpu oraz chrom).
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - brak
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak

Z tego co zauważyłem w temacie te produkty najczęściej pojawiają się w opiniach forumowiczów. Ile z wymienionych spalaczy, które oraz jakie dawki stosować?

Czy dodać jakieś inne albo zamienić na coś innego?

Evolab Alphaburm

Burn 24

Satietrim

Ground Zero

liporedux

Claw

Diuretic

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravciu

Jeśli liporedux się u Ciebie nie sprawdził to możesz sięgnąć po typowy spalacz miejscowy działający na tkankę białą, ale w formie kapsułek. Dobrym produktem jest np. target a-2, a jeszcze lepszą i bardziej rozwiniętą jego opcją Evolab Alphaburn. Jeśli będziesz potrzebował do tego zastrzyku energii to warto dorzucić kofeinę solo która niejako uaktywnia ich działanie pobudzające, ale jak sam wspominałeś nie jest to dla ciebie istotne więc mogą być stosowane solo.

itakciedorwe

Te produkty które wymieniłeś można powiedzieć, że są najlepsze w poszczególnych kategoriach. Na pewno jeśli chodzi o kompleksową redukcję to postawiłbym na Ground Zero + Alphaburn. Reszta według tego, czy posiadasz jakieś konkretne nazwijmy to "problemy". Jeśli regularnie podjadasz to satietrim, jeśli np. nadmiar wody to diuretic. Natomiast jeśli chodzi o jak najefektywniejszą utratę tkanki tłuszczowej to moim zdaniem zestaw Ground Zero + Alphaburn + burn24. Masz tutaj topowy termogenik, czołowy spalacz lipotropowy z mimetykiem insuliny oraz suplement działający targetowo na uporczywą tkankę białą. Jeśli budżet pozwala to zestaw kosa moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zestaw który zaproponowal ci arnold bez problemu ruszy tzw. Boczki bo masz sporo skladnikow w Fenixie i Alphaburnie ktore dzialaja na ten rodzaj tkanki tluszczowej. Po miesiacu zobaczysz jak duza bedzie poprawa i ewentualnie wtedy będzie mozna np. Powtorzyc Alphaburn i dorzucic do niego liporedux jesli tkanka tłuszczowa zostanie tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)
  • wiek - 28 lat
  • waga - 75 kg obecnie stoi w miejscu, zaczynalem z 92kg
  • wzrost 183 cm
  • liczba posiłków 6 (2500kcal) katering Spokobox + Izolat Bialka MyProtein z mlekiem (+200kcal) po drugim treningu 
  • pora aktywności fizycznej 08:30 i 18:30~
  • inne stosowane suplementy
    • Ashwagandha od Mother's Protect 15 kropli na czczo (06:30)
    • po pol godznie BCAA MyPortein 8g~
    • Sniadanie + 
      • Witamina B Complex Plus MyProtein 1tab.
      • Witamina C Plus MyProtein - 1tab.
      • Witamina D3 MyPortein (2500IU) - 1tab.
      • Eye Q - 2 kaps.
      • SWANSON Ultimate 16 Strain Probiotic with Fos - 1tab.
    • Trening boks 30min intensywne tarcze lub silownia 1h~
    • Ashwagandha od Mother's Protect 15 kropli 30min po treningu
    • 30min po Ashwagandha, sniadanie 2 +
      • Animal Flex - 1 saszetka
      • Swanson Pokrzywa Indyjska (Coleus Forskohlii) - 1tab
      • Swanson EFA's Flaxseed Oil (Siemię lniane) 2kaps.
    • [...]
    • Po drugim treningu (MMA, BJJ, lub Muay Thai) Izolat Bialka MyProtein (30g) + Kreatyna MyPortein (5g) + 200ml mleka 
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - Zadne. Dzis kurier dostarczy Fenix Ground Zero BLACK EDITION
  • przeciwwskazania zdrowotne - Zadne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli regularnie masz dwa treningi dziennie to wrzuciłbym porcję Fenixa 1 kap. przed każdym z nich. Opcjonalnie jeśli będziesz potrzebował więcej energii i mocniejszego pobudzenia to jedną z tych porcji możesz sobie zwiększyć do 2 kapsułek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Kazam said:

Jeśli regularnie masz dwa treningi dziennie to wrzuciłbym porcję Fenixa 1 kap. przed każdym z nich. Opcjonalnie jeśli będziesz potrzebował więcej energii i mocniejszego pobudzenia to jedną z tych porcji możesz sobie zwiększyć do 2 kapsułek.

5x w tyg. mam po dwa treningi dziennie, a w sobote i niedziele mam tylko jeden trening BJJ o poludniu.

Czy ma sens dorzucic do tego jakis Alphaburn lub moze jakis booster testosteronu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od celu suplementacji. Jak widzę nie stosowałeś obecnie żadnych spalaczy więc sam Fenix powinien się sprawdzić u Ciebie bardzo dobrze, chyba że masz ewidenty problem z tkanką tłuszczową brzuszną, wtedy można dołożyć do niego Alphaburna. Jeśli nie to akurat przy takiej aktywności dobry booster testosteronu moim zdaniem ma sens, nie tylko wspomoże regeneracje, ale taka czysta energia na treningu również powinna się zwiększyć. Z produktów o bardzo dobrym stosunku ceny do składu wybrałbym Erase Fast, a jeśli celujesz w coś topowego to najlepiej obecnie wypada Test-Rx z Formutecha moim zdaniem. Poczytaj sobie zagraniczne opinie, chwalą go tam, a skład faktycznie ma bardzo dobry i rzadko spotykany.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rumcajs said:

Wszystko zależy od celu suplementacji. Jak widzę nie stosowałeś obecnie żadnych spalaczy więc sam Fenix powinien się sprawdzić u Ciebie bardzo dobrze, chyba że masz ewidenty problem z tkanką tłuszczową brzuszną, wtedy można dołożyć do niego Alphaburna. Jeśli nie to akurat przy takiej aktywności dobry booster testosteronu moim zdaniem ma sens, nie tylko wspomoże regeneracje, ale taka czysta energia na treningu również powinna się zwiększyć. Z produktów o bardzo dobrym stosunku ceny do składu wybrałbym Erase Fast, a jeśli celujesz w coś topowego to najlepiej obecnie wypada Test-Rx z Formutecha moim zdaniem. Poczytaj sobie zagraniczne opinie, chwalą go tam, a skład faktycznie ma bardzo dobry i rzadko spotykany.

W takim razie, najpierw zobacze jak bedzie z Erase Fastem.

W jaki sposob powinienem brac ten testosteron? Wraz ze spalaczem, czy raczej na noc?

No i tez sie zastanawiam jak zdefiniowac "przed treningiem"; 30min przed treningiem lub zanim zaczne trening?

Dzieki za odpowiedzi Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...