Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

44 minuty temu, Blaczek napisał:

Witam. Nowy rok, nowy ja, postanowiłem wziąć się za siebie. Potrzebuję porady jak stosować prawidłowo pure clinical burn. Ile kapsułek i w jakich godzinach/porach dnia itp?

Zgodnie z 1 postem u mnie wygląda to następująco:

  • wiek 29
  • waga 83
  • wzrost 170
  • liczba posiłków 4-5
  •  pora aktywności fizycznej: 1 zmiana pracy - aktywność ok 17, czasem ok 20. 2 zmiana pracy aktywność ok 12
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak
  • doświadczenie ze spalaczami: dawno temu clenburexin. 

W Twoim wypadku najlepszą opcją będzie:

Dzień wolny od treningu:

1 kap. rano po przebudzeniu
1-2 kap. po południu między posiłkami

Dzień aktywności fizycznej:

1 kap. rano po przebudzeniu
1-2 kap. przed treningiem, jeśli trening jest późno i miałbyś problemy z zasypianiem, wtedy stosuj pierwszą porcję 1-2 kap. rano, a 1 kap. przed treningiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

No właśnie u mnie było tak, że jak łykałam rano Extreme Slash, do tego za chwilę mała czarna, to później czułam lekkie kołatanie serca. Dlatego kawę piję teraz nieco później, po śniadaniu i nie ma żadnego problemu z kołataniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dzień zaczynam czarna kawa, więc zgodnie z tym co napisałeś 1-2 tabletki po przebudzeniu to chyba trochę za dużo będzie na raz dla mnie. Mając 1 zmianę to wezmę tabletki ok 6 a kawa ok 8, a mając 2 zmianę to kawa koło 9 a kapsułki koło 12. Myślę że tak będzie ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić, dla większości osób które regularnie piją kawę nie powinno być być problemem łącznie jej ze spalaczami o ile nie występuje w nadmiarze. Poza tym kofeina to związek na który dość szybko możemy sobie wyrobić odpowiednią tolerancję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam nowe życie i biorę się na poważnie za siebie...

Proszę o wsparcie od czego zacząć, tak żeby mnie dodatkowo zmotywowało do działań :)

  • 35
  • 85
  • 167
  • 4-5
  • zaczynam z rowerkiem i bieganiem, pory raczej popołudniowo - wieczorne
  • brak
  • brak
  • brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaczynasz i nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych to najlepiej sięgnąć po dobrej klasy spalacz termogeniczny. One właśnie mają w składzie substancje podnoszące poziom energii czy motywacji do działania oraz oczywiście bezpośrednio wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. Od siebie mogę polecić spalacz o nazwie HydroxyElite który miałem okazje stosować w zeszłym roku. Bardzo przyjemne pobudzenie, umiarkowane hamowanie apetytu i cały czas dobre samopoczucie. Z działania redukującego też byłem wtedy bardzo zadowolony. Skład ukierunkowany właśnie na spalanie tłuszczu i rozsądne pobudzenie. Środek na pewno topowy, a jednocześnie nadaje się nawet na pierwszy spalacz. Jeśli masz problem z wodą podskórną czy Cellulitem możesz dorzucić do tego Amix Diuretic Complex. Bardzo dobrze sprawdza się na starcie redukcji i pozwala zrzucić z siebie zbędny balast w postaci zatrzymanej wody podskórnej którą nosimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłam właśnie: Fenix Ground Zero oraz Brawn Thyro-Lean.

Po jakimś czasie dokupię Alphaburn i ewentualnie coś na zmniejszenie apetytu jeżeli powyższy zestaw się nie spisze.

  • wiek: 41 lat
  • waga: 70 kg
  • wzrost: 163 cm
  • liczba posiłków: 3-4
  • pora aktywności fizycznej: 18.00
  • inne stosowane suplementy:
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: Thermo Speed Extreme, Trizer, Novoslim, L-karnityna, Hi Tec HCA, Garcinia, itp. - zamierzam odstawić cały ten syf
  • przeciwwskazania zdrowotne: czasem mam problem z ciśnieniem i migrenami, ale pomińmy to, jestem zdesperowana.

8 godzin spędzam siedząc na tyłku za biurkiem i są efekty :( Zamierzam ćwiczyć na orbitreku + fitness z Qczajem przynajmniej 4 x w tygodniu. Konieczne jest u mnie podkręcenie metabolizmu bo przez lata stosowania różnych diet (głodówki, dukan i inne) rozwaliłam sobie trawienie. Cokolwiek zjem nadprogramowo od razu idzie w kilogramy. Wiek też robi swoje. Proszę o sugestie co do ilości/godziny dawkowania FHZ i BTL. Dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, crazyfrog napisał:

Witam, zakupiłam właśnie: Fenix Ground Zero oraz Brawn Thyro-Lean.

Po jakimś czasie dokupię Alphaburn i ewentualnie coś na zmniejszenie apetytu jeżeli powyższy zestaw się nie spisze.

  • wiek: 41 lat
  • waga: 70 kg
  • wzrost: 163 cm
  • liczba posiłków: 3-4
  • pora aktywności fizycznej: 18.00
  • inne stosowane suplementy:
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: Thermo Speed Extreme, Trizer, Novoslim, L-karnityna, Hi Tec HCA, Garcinia, itp. - zamierzam odstawić cały ten syf
  • przeciwwskazania zdrowotne: czasem mam problem z ciśnieniem i migrenami, ale pomińmy to, jestem zdesperowana.

8 godzin spędzam siedząc na tyłku za biurkiem i są efekty :(Zamierzam ćwiczyć na orbitreku + fitness z Qczajem przynajmniej 4 x w tygodniu. Konieczne jest u mnie podkręcenie metabolizmu bo przez lata stosowania różnych diet (głodówki, dukan i inne) rozwaliłam sobie trawienie. Cokolwiek zjem nadprogramowo od razu idzie w kilogramy. Wiek też robi swoje. Proszę o sugestie co do ilości/godziny dawkowania FHZ i BTL. Dziękuję.

 

Dawkowanie spalaczy

Dzień treningu:

Rano po przebudzeniu: 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Przed obiadem/między posiłkami w okolicy południa: 1 kap. Thyro-Lean

Przed treningiem: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Dzień wolny od treningu:

Rano po przebudzeniu: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Przed obiadem/między posiłkami po południu: 2 kap. Thyro-Lean + 1 kap. Ground Zero

Przed snem: 1 kap. Thyro-Lean

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, e-lite napisał:

Jeśli zaczynasz i nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych to najlepiej sięgnąć po dobrej klasy spalacz termogeniczny. One właśnie mają w składzie substancje podnoszące poziom energii czy motywacji do działania oraz oczywiście bezpośrednio wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. Od siebie mogę polecić spalacz o nazwie HydroxyElite który miałem okazje stosować w zeszłym roku. Bardzo przyjemne pobudzenie, umiarkowane hamowanie apetytu i cały czas dobre samopoczucie. Z działania redukującego też byłem wtedy bardzo zadowolony. Skład ukierunkowany właśnie na spalanie tłuszczu i rozsądne pobudzenie. Środek na pewno topowy, a jednocześnie nadaje się nawet na pierwszy spalacz. Jeśli masz problem z wodą podskórną czy Cellulitem możesz dorzucić do tego Amix Diuretic Complex. Bardzo dobrze sprawdza się na starcie redukcji i pozwala zrzucić z siebie zbędny balast w postaci zatrzymanej wody podskórnej którą nosimy. 

Dziękuję.

W jakich dawkach najlepiej stosować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kazam napisał:

Dawkowanie spalaczy

Dzień treningu:

Rano po przebudzeniu: 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Przed obiadem/między posiłkami w okolicy południa: 1 kap. Thyro-Lean

Przed treningiem: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Dzień wolny od treningu:

Rano po przebudzeniu: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Przed obiadem/między posiłkami po południu: 2 kap. Thyro-Lean + 1 kap. Ground Zero

Przed snem: 1 kap. Thyro-Lean

Dziękuję pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lena83

HydroxyElite 

1 kap. codziennie po przebudzeniu

1-2 kap. przed aktywnością fizyczną, a w dni wolne przed obiadem

Diuretic Complex

2 kap. do śniadania

2 kap. do obiadu

2 kap. do kolacji

Ważne aby diuretyk stosować maksymalnie przez 4 tygodnie, dłuższa suplementacja u zdecydowanej większości osób jest zbędna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem zasięgnąć rady. Chodzi o Fenix Ground Zero. Dziś odbieram przesyłkę i chcę zacząć suplementację.

Mam 36 lat, 176cm wzrostu i ważę 106kg. Czyli jest źle. Jak powinienem dawkować GZ (to mój pierwszy spalacz w życiu).

Powiem jak wygląda mój dzień pod kątem treningu i odżywania się (każdy).

Odżywianie

Od pon do pt wstaję o 5 rano. Około 5:20 jem śniadanie (na ogół płatki owsiane, jabłko, banan, jogurt) i zmykam do pracy. Drugie śniadanie jem o 10:00. Ostatnio są to zawsze 3 kromki razowego chleba, sałata, filet z indyczki, ogórek. Obiad o 15:30 - w zdecydowanej większości jest to indyk, ryż basmati, cukinia, papryka, przecier pomidorowy. Na kolację mam w 80% koktajl: banan, maliny mrożone, 3 łyżki jogurtu greckiego i mleko.

Pomiędzy posiłkami - jeżeli mam chęć - jem jabłko (1-2 dziennie).

Ćwiczenia

- poniedziałek, środa, piątek, niedziela --- ćwiczenia z ciężarami, ogólnorozwojówka - każda partia ciała w inny dzień  (średnio wychodzi około 1h14 minut na każdy dzień - ćwiczę w domu - ławka łamana, sztangi, hantle, etc)
- wtorek, czwartek, sobota - tabata (powtórzona dwukrotnie) 5 minut rozgrzewki, 8 serii -- na rowerku stacjonarnym

Ćwiczenia wykonuję około 18:00.

W jakich godzinach i ile tabletek Ground Zero powinienem zażywać przy takim rozkładzie dnia? Dziś zapewne 40 minut po obiedzie wezmę jedną, aby sprawdzić tolerancję. Nie mam problemu z piciem kawy. Piję czarną, z kawiarki z 3-4 łyżek. Kawa pobudza mnie na krótko. Kawa z mlekiem - mogę wypić o 23:00, o 23:30 idę bez problemu spać. Dlatego nie zakładam jakiś strasznych efektów ubocznych GZ na mój organizm

Moim celem jest zbicie wagi do mojej starej wartości :  77kg.

Czy powinienem coś zmienić w ćwiczeniach? Dodam, że moja waga wzięła się głównie z podjadania przy komputerze. Mega ciągoty do słodyczy. 
 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pierwszą porcję możesz stosować pomiędzy śniadaniem a drugim śniadaniem, czyli koło 7:30. Nie musisz tego robić odrazu po obudzeniu skoro jesz szybko posiłek.

Drugą porcję najlepiej na około godzinę przed obiadem w dni wolne od ćwiczeń, a jeśli trenujesz to około 30 minut przed treningiem. Jeśli pobudzenie nie będzie za duże to możesz popołudniową porcję zwiększyć sobie do 2 kapsułek i łącznie stosować pełną dawkę tego spalacza, czyli 3 kapsułki dobowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2019 o 17:01, Kazam napisał:

Dawkowanie spalaczy

Dzień treningu:

Rano po przebudzeniu: 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Przed obiadem/między posiłkami w okolicy południa: 1 kap. Thyro-Lean

Przed treningiem: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Dzień wolny od treningu:

Rano po przebudzeniu: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Przed obiadem/między posiłkami po południu: 2 kap. Thyro-Lean + 1 kap. Ground Zero

Przed snem: 1 kap. Thyro-Lean

Proszę jeszcze raz o pomoc bo dokupiłam do zestawu Hi-Tech Satietrim na apetyt.

W jakiej konfiguracji to stosować najlepiej?

  • Fenix Ground Zero
  • Brawn Thyro-Lean
  • Satietrim.
  • wiek: 41 lat
  • waga: 70 kg
  • wzrost: 163 cm
  • liczba posiłków: 3-4
  • pora aktywności fizycznej: 18.00
  • inne stosowane suplementy:
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: Thermo Speed Extreme, Trizer, Novoslim, L-karnityna, Hi Tec HCA, Garcinia, itp. - zamierzam odstawić cały ten syf
  • przeciwwskazania zdrowotne: czasem mam problem z ciśnieniem i migrenami.

FGZ powoduje u mnie spory ślinotok przez dłuższy czas, to normalne? Tzw. gula w gardle, o której ktoś pisał przez jakiś czas też występuje.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawkowanie spalaczy pozostaje takie same jak do tej pory, natomiast Satietrim dokładasz 3 razy dziennie po jednej kapsułce do głównych posiłków ( największych objętościowo ).

Co do Ground Zero to jest to efekt jak najbardziej normalny i występuje u większości osób które stosują ten produkt. Prawdopodobnie jest to powiązane z nasilenie produkcji endogennej l-karnityny co powoduje suplementacja LeanGBB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rumcajs napisał:

Dawkowanie spalaczy pozostaje takie same jak do tej pory, natomiast Satietrim dokładasz 3 razy dziennie po jednej kapsułce do głównych posiłków ( największych objętościowo ).

Co do Ground Zero to jest to efekt jak najbardziej normalny i występuje u większości osób które stosują ten produkt. Prawdopodobnie jest to powiązane z nasilenie produkcji endogennej l-karnityny co powoduje suplementacja LeanGBB. 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎10 o 09:45, cyklon04 napisał:

Spalacze tłuszczu - jak i kiedy stosować, dawkować?

Temat poświęcony tylko i wyłącznie poradom na temat tego jak stosować spalacze tłuszczu. Im więcej informacji podamy o sobie, takich jak:

  • wiek
  • waga
  • wzrost
  • liczba posiłków
  • pora aktywności fizycznej
  • inne stosowane suplementy
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu
  • przeciwwskazania zdrowotne

tym łatwiej będzie można otrzymać precyzyjną pomoc.

jak stosować spalacze.jpg

Hej ;)

39 l

89 kg

168 cm

4-5 posiłków, ograniczone do minimum cukry i pieczywo

16-18 rower stacjonarny na przemian ze skakanką ok 1,5h do tego ćwiczenia 20 min z T. Rothe

suplementy brak

spalacze brak

nerwica - biorę leki psychotropowe (Arketis)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrazyFrog

Najlepiej nie mniejsza niż te 5 godzin, natomiast generalnie zależy to przede wszystkim od tego jak długo odczuwamy działanie pobudzające konkretnego produktu.

optymistka

Jeśli stosujesz leki z grupy SSRI to powinnaś unikać suplementów zawierających bardzo silne stymulanty, natomiast jeśli nie masz problemów z układem sercowo naczyniowym to śmiało możesz sięgać po termogeniki które mają w składzie np. kofeinę. Jedną z najciekawszych opcji w Twoim przypadku jest moim zdaniem Inferno Apocalypse, bardzo skuteczny spalacz który zbiera dobre opinie, a jednocześnie nie pobudza w bardzo mocny sposób. Zacznij sobie dawkowanie od małej dawki 2x1 kapsułka aby sprawdzić swoją tolerancję. Z tego co piszesz masz regularną aktywność fizyczną więc produkt termogeniczny moim zdaniem byłby tutaj najbardziej efektywny. Jeśli masz problemy z podjadaniem możesz dorzucić do niego dobrej jakości bloker apetytu taki jak np. Hi-Tech Satietrim. Będzie to optymalne połączenie na start które powinno przynieść bardzo dobre efekty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 13:39, e-lite napisał:

lena83

HydroxyElite  

1 kap. codziennie po przebudzeniu

1-2 kap. przed aktywnością fizyczną, a w dni wolne przed obiadem

Powiedz mi proszę jaka jest różnica między HydroxyElite  (wersja USA) a HydroxyElite (wersja DMAA) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych wersji na rynek USA tylko niektórzy sprzedawcy w taki fałszywy sposób opisują swoje produkty. Z tego co widzę pod tą nazwą kryje się po prostu słabsza wersja zawierająca 2-aminoisoheptane i tej zdecydowanie bym unikał. Jest niewiele tańsza od sprawdzonej, kultowej wersji tego produktu, a okrojona względem niej. Ogólnie nie polecam kupować suplementów z aukcji, a już tym bardziej od prywatnych osób bo nie wiadomo tak naprawdę co się otrzyma i skąd to pochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...