Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Dnia 23.07.2018 o 13:29, Marko77 napisał:

To znaczny odczuwasz zmiany w pasie czy brzuch utrzymuje się? Wody pijesz tyle samo czy znacznie mniej? Bo generalnie im mniej wody pijesz, tym wiecej zatrzymuje się jej w organizmie i wtedy jest problem. To właśnie częsty błąd jak stosujemy diuretyki czy inhibitory aromatazy, że ograniczamy ilość wody. Arimestane zawarte w P-X4 z tego co wiem ma okres półtrwania około 12h, więc lepiej stosować dwa razy dziennie niż raz, ale możesz zmienić skoro nie widziałeś różnicy, to na pewno nie zaszkodzi. Alphaburn ja stosowałem kiedyś, ale w połączeniu z termogenikiem, ważę ponad 90 kg, wiec stosowałem 2x2 kap., rano 2 i przed treningiem lub między posiłkami 2, no ale każdy ma swój plan stosowania.

Obwód, szczególnie mam na myśli obwód w pasie, który spadł, natomiast utrzymuje się to co nad nim czyli dolna warstwa brzucha, również na klatce nadal utrzymuje się nadmiar wody/tłuszczu. Co do wody to ciągle pije mniej więcej tyle samo, czyli około 2 litrów, wiadomo w dni kiedy jest siłownia to spożycie wody jest większe. Właśnie zmieniłem dawkowanie, od poniedziałku Alphaburn leci 2 raz rano i 2 raz popołudniu/wieczorem a w dni treningowe 2x przed siłownią. Mam wrażenie, że niestety, ale organizm u mnie mocno trzyma wodę, a jedynie po siłowni dobrze widać efekt jej zejścia, szczególnie zauważam to na twarzy. Dzięki Marko za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

Hej,

Mężczyzna. Zbilansowana dieta redukcyjna 2850 kcal.

  • wiek: 32
  • waga: 88,5kg
  • wzrost: 177cm
  • liczba posiłków: 5
  • pora aktywności fizycznej: 2x w tygodniu 20:00 - 22:00
  • inne stosowane suplementy: -
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: Thermo Speed Extreme, Trizer
  • przeciwwskazania zdrowotne: nadciśnienie tętnicze (zwykle max 135/85), problem ze snem przy stosowaniu pobudzających spalaczy

Myślę o wrzuceniu "na ruszt" zestawu polecanego na forum: Cannibal Claw + Burn24 + AMIX Diuretic Complex.
Zastanawiałem się ewentualnie nad podmianą Diuretica na Erase Fast (nie wiem czy warto?) oraz nad dorzuceniem Alphaburn (obawiam się o sen i ciśnienie).

Czy warto coś zmieniać, czy lepiej zestaw "bazowy"? Jak to dawkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw który podałeś najlepiej jest dawkować w następujący sposób przy twoich parametrach:

Cannibal Claw - 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. przed obiadem oraz 1 kap przed snem lub przed treningiem

Burn24 - 2 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed obiadem oraz 2 kap. przed kolacją

Diuretic Complex - 2 kap. do śniadania oraz 2 kap. do obiadu

Co do zmiany diuretic na Erase fast jak najbardziej ma to sens, szczególnie u mężczyzn. Jest to suplement o znacznie szerszym zakresie działania, sam stosowałem już w tej wersji 2 opakowania i mocno poprawiona regeneracja, samopoczucie, a sama sylwetka wygląda dużo lepiej i pełniej. Moim zdaniem super produkt więc możesz dorzucić lub wymienić. Co do Alphaburna to generalnie jeśli nie jest łączony ze stymulantami to nie powinien powodować efektu pobudzenia czy bezsenności. Wpływ na ciśnienie jest także minimalny w przypadku stosowania zalecanych dawek. Sam produkt jak najbardziej godny uwagi. Wiele osób wspomina np. o uczuciu chłodu które przy nim występuje, jednak na dobrą sprawę jest to najczęściej efekt jego łączenia ze spalaczami termogenicznymi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, jak najlepiej stosować razem Alphaburn z Burn24 ? Chodzi mi o rozłożenie dawkowania a także wejście na oba te specyfiki. Zdecydowałam się ostatecznie na tą kombinacje, z uwagi na brak pobudzenia i potliwości. Pracuję miej więcej 8-16 , ok 18-19 robię trening (3-4 razy w tygodniu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2018 o 16:52, alexandra napisał:

Witajcie, jak najlepiej stosować razem Alphaburn z Burn24 ? Chodzi mi o rozłożenie dawkowania a także wejście na oba te specyfiki. Zdecydowałam się ostatecznie na tą kombinacje, z uwagi na brak pobudzenia i potliwości. Pracuję miej więcej 8-16 , ok 18-19 robię trening (3-4 razy w tygodniu). 

Burn24 stosuj 2 kap. przed trzema głównymi posiłkami, jakieś 30 minut, codziennie tak samo.

Alphaburn stosuj 1 kap. rano, 1 kap. po południu między posiłkami oraz 1 kap. przed treningiem lub wieczorem między posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ohra napisał:

Czy mogłabym prosić o rozpisanie dzienne dawkowanie Lean Xtreme, Alphaburn, HydroxyElite?

Z tego co pisałaś to nie trenujesz, więc dawkowanie będzie codziennie takie samo:

Rano po przebudzeniu: 1 kap. Lean Xtreme + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. HydroxyElite
Około południa między posiłkami: 1 kap. Lean Xtreme + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. HydroxyElite
Późnym popołudniem między posiłkami: 1 kap. Alphaburn + 1 kap. HydroxyElite
Przed snem: 1 kap. Lean Xtreme

W przypadku wszystkich spalaczy tłuszczu zawsze sprawdzamy tolerancję organizmu stosując pierwsze porcje razem z posiłkami, np. ze śniadaniem, z obiadem i posiłkiem po południowym, jeśli wszystko jest OK, wtedy jak wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie stosowania Lipodrene i Alpha Burn do porannego treningu siłowego, przed którym piję Vitargo, białko i kreatynę.
Czy jest sens brać spalacze wraz z węglami, czy może 30 minutowy odstęp wystarczy, co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoim głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej to generalnie najlepszą opcją byłoby odstawić Vitargo przynajmniej w porze przed treningowej. Ogólnie nie jestem zwolennikiem węglowodanów w postaci odżywek na redukcji, jednak jeśli już je masz to raczej wykorzystałbym je w porze po treningowej. Białko również moim zdaniem lepiej wypić po treningu, jednak jeśli nie zalega Ci specjalnie w układzie pokarmowym to może zostać. Kreatyna przed treningiem ok. Co do spalaczy to nie powinieneś stosować ich razem z węglowodanami i przerwa 30 minutowa jest raczej zbyt krótka. Jeśli zatem decydujesz się na spalacze przed treningowo to biało + vitargo wrzuć po wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitargo mam wliczone w bilans kaloryczny, przed treningiem sprawdza się świetnie, podbita unsulina transportuje białko do komórek, a sama wiadomo jak bardzo jest anaboliczna. Mimo, że zależy mi na redukcji masy ciała to w okolicy treningu chcę stworzyć środowisko anaboliczne.

Dlaczego nie jesteś zwolennikiem węgli w proszku podczas redukcji?

Myślisz, że trening siłowy na czczo byłby lepszy?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitargo nie jest złym rodzajem węglowodanów, można powiedzieć nawet że około treningowo to jedna z najlepszych opcji jednak w trakcie redukcji raczej bym wyrzucił z pory przed treningowej.

Po pierwsze dla samego faktu, że porcja węglowodanów przyjęta bezpośrednio przed treningiem uzupełnia ich poziom i stają się one dla nas podstawowym źródłem energii. W taki właśnie sposób nasze ciało nie będzie chętne do korzystania z rezerw energetycznych w postaci tkanki tłuszczowej gdyż będzie miało dostęp do węglowodanów które są wygodniejszym paliwem. Druga kwestia to poziom hormonu wzrostu. Jeśli dostarczymy węglowodany przed treningiem wytwarza się insulina która skutecznie sabotuje produkcję GH. A to właśnie ten hormon przyczynia się w znacznym stopniu do redukcji tkanki tłuszczowej i wprowadza nas w tzw. kontrolowany katabolizm przez co późniejsze uzupełnienie węgli po treningu skutkuje efektywniejszym oknem anabolicznym. Ogólnie węglowodany nie powinny być stosowane przed treningowo nawet w trakcie budowania masy mięśniowej, natomiast po wysiłku już jak najbardziej. Trzecią, dodatkową już kwestią jest sama suplementacja gdyż zarówno Alphaburn jak i Lipodrene zawierają np. różnego rodzaju formy Johimbiny które pod wpływem węglowodanów są niemal bezużyteczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.09.2018 o 16:30, Rumcajs napisał:

Jeśli chodzi o produkty które wymieniłeś to tak naprawdę można je ułożyć w dziesiątkach różnych kombinacji więc wszystko zależy od czynników indywidualnych. Jedynym produktem który posiada składniki pobudzające jest Fenix Ground Zero, pozostałe produkty w Twoim zestawieniu takich właściwości nie mają. Sam Fenix ma raczej najbardziej kompleksowy skład i zbiera obecnie najlepsze opinie wśród spalaczy tłuszczy, a sam skład również wskazuje że jest absolutnie topowy środek. Właściwości pobudzające są oceniane bardzo zróżnicowanie, część osób zauważa spore pobudzenie i wzrost energii, zaś inne raczej uważają go za delikatny energetyk. Wiele zależy od tego jakie produkty stosowaliśmy do tej pory, ale ogólnie można ocenić jego właściwości pobudzające na około 6/10. Jeśli zależy Ci również dodatkowo na redukcji tych najbardziej problematycznych obszarów to dobrą opcją jest połączenie go ze spalaczem Targetowym takim jak Alphaburn który też wymieniłeś. Wiele razy już był opisywany na forum pod kontem składu jako najlepszy spalacz miejscowy. To optymalne połączenie jeśli chodzi o kompleksową redukcję tkanki tłuszczowej na wielu płaszczyznach. Jeśli jednak szukasz czegoś całkowicie wolnego od stymulantów możesz zamiast Ground Zero wybrać np. Slim Factor który ze spalaczy lipotropowych ma zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do składu. 

Ok Slim Factor i Alfaburn zakupione, jak optymalnie  je dawkować? Jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 26
  • 51,5
  • 154
  • 4-5
  • pn    8:00-9:00
    wt    18:00-19:00
    śr     wolne
    cz    18:00-19:00
    pt     8:00-9:00
    sb    wolne
    nd    wolne
    ćwiczenia na siłowni (orbitrek: prędkość około 130; bieżnia:5 stopni, prędkość 7), tętno podczas ćwiczeń utrzymuję na poziomie pomiędzy 130-145
  • -
  • -
  • brak

Bardzo dziękuję z góry za pomoc w doborze odpowiedniego produktu oraz wskazówki dotyczące stosowania go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpaksonus

Slim Factor najlepiej stosować  3 x 1 kapsułka o stałych porach - przed śniadaniem, przed treningiem oraz dodatkowa porcja pomiędzy posiłkami.

Alphaburn zacznij od stosowania 1 kapsułki przed śniadaniem oraz drugiej przed treningiem lub przed obiadem. Po kilku dniach można dołożyć dodatkową porcję np. pomiędzy obiadem a kolacją. 

Oba te suplementy mogą być stosowane razem w jednej porcji, należy jednak zachowywać przynajmniej 5 godzin przerwy pomiędzy kolejnymi porcjami Alphaburna.

Karolinaw

Zapoznaj się z tematem głównym czyli Rankingiem spalaczy tłuszczu, tam masz podaną charakterystykę działania większości środków i sporo opinii na ich temat. Jeśli nie masz przeciwskazań zdrowotnych i jesteś osobą aktywną fizycznie to optymalnym rozwiązaniem będzie skuteczny termogenik. Produkty które zbierają świetne recenzję to np. Fenix Ground Zero czy Cannibal Inferno, a z opcji nieco bardziej ekonomicznych np. Pure Clinical Burn lub Roxidex. Zdecydowanie najbardziej rozbudowany pod kontem składników działających na redukcję tkanki tłuszczowej będzie Ground Zero, sam w sobie nie jest bardzo mocnym energetykiem więc nadaje się nawet na początek przygody ze spalaczami jeśli zaczniemy od minimalnych porcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karolinaw napisał:

Zapoznałam się z rankingiem i zamówiłam ANS Slim Factor.

Ktoś podpowie jak stosować?

Trening: pn 8:00, wt 18:00, czw 18:00, pt 8:00 

Można stosować w dwojaki sposób np. 1 kap. rano i 2 kap. przed aktywnością fizyczną lub po południu między posiłkami LUB 1 kap. trzy razy dziennie, np. przed śniadaniem, po południu między posiłkami lub przed treningiem oraz przed snem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie, przeczytałam ranking od deski do deski (prawie!), kręciłam się koło tematu od kilku miesięcy i w końcu zdecydowałam się na polecany zestaw dla pań - Fenix Ground Zero black edition + Alphaburn + diuretic complex. Zestaw doleciał do mnie w kilka dni temu (do UK) - trzeci dzień stosuję Fenixa razem ze śniadaniem - dla sprawdzenia reakcji organizmu. Póki co jest ok, nawet bardzo, to znaczy jest delikatny power, ale bez rycia beretu, a tego się bałam. Jedyny skutek uboczny to nadprodukcja śliny przez kilka godzin po łyknięciu. Dodam, że ciśnienie mam z natury niskie, tętno spoczynkowe rownież, choć przy ćwiczeniach potrafię podnieść do 180. Zwykle pijam   3-4 kawy dziennie, bez żadnych konsekwencji. Chwilowo oczywiście zrezygnowałam z takich ilości, żeby nie kusić losu. Piję około 3-4 litry wody dziennie.

Teraz do Was prośba o pomoc w rozpisaniu, jak włączyć pozostałe wspomagacze, wolałabym nie brać nic bezpośrednio przed snem, ponieważ sen mam bardzo płytki i zdarzają się nieprzespane noce bez żadnego powodu, zwykle po intensywnym treningu bokserskim, który niestety kończy się dość późno. Dodam, iż kawy później niż po 15stej nie piję. Chciałabym zgubić docelowo jakieś 12-15kg, oczywiście w rozsądnym czasie, nie liczę na cuda i 10 kg w miesiąc! 

O mnie

  • wiek 30 lat
  • waga 78kg
  • wzrost 172cm
  • liczba posiłków 3-4 posiłki dziennie, dieta redukcyjna 1800kcal choć w dni treningowe zdarza się więcej - jednak staram się być 500kcal dziennie na minusie
  • pora aktywności fizycznej PON, CZW trening bokserski 19.30, 3 x w tygodniu trening siłowy (powerlifting) w godzinach przedpołudniowych. Ćwiczę od 5ciu lat.
  • inne stosowane suplementy  witaminy (C liposomalna, D, Bcomplex) olej z czarnuszki w kapsułkach
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu  - pierwszy raz!
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak

    Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stosujesz już kilka dni Ground Zero to śmiało możesz zacząć dodawać do niego Alphaburna. Na początek postaraj się stosować go osobno na pusty żołądek po jednej kapsułce. Jeśli wszystko jest ok to możesz znów po upływie kilku dni sprobówać połączyć już Ground Zero i Alphaburn w jednej porcji.Co do diuretic complex to raczej jest to produkt który nie wpływa na układ nerwowy więc spokojnie możesz dołożyć go w dowolnym momencie. Najlepiej stosować pełną dawkę 4 - 6 kapsułek przez krótszy okres czasu gdyż najczęściej około 2 tygodnie pozwalają już na wyraźne obniżenie poziomu zatrzymanej wody w naszym organiźmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs, bardzo dziękuję za odpowiedź. A jak ogarnąć to przy wieczornych treningach ? Nie ma opcji,  bym łyknęła Ground Zero na kilka godzin przed spaniem. Czy powinnam  wtedy przyjąć drugą dawkę po południu ? Dla przykladu  - kiedy ćwiczę wieczorem muszę zjeść 3h przed treningiem, inaczej jest mi niedobrze. Spróbować na pusty żołądek pół h przed popoludniowym/przedtreningowym posiłkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie to najlepsza opcja. Jeśli nie jesteś  w stanie stosować bezpośrednio przed treningiem to optymalnym rozwiązaniem jest przyjmowanie suplementów na na około 45 minut przed posiłkiem przedtreningowym. Niektóre osoby chwalą sobie taką metodę stosowania zarówno spalaczy jak i przed treningówek. Szczególnie często jest to rozwiązanie wykorzystywane przez osoby które lubią iść na trening niedługo po posiłku, ale u Ciebie też się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...