Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

Wg mnie niektóre składniki znoszą wzajmenie swoje działanie bo korzystają z podobnych szlaków metabolicznych (przynajmniej tak mądre głowy pisały tutaj na forum w którymś z wątków), za to Arimiplex bardzo dobrze "zgrywa" się z Blackstone Apex Male (w UK chyba nr 1 wśród boosterów teścia) czy M-Test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, 
Zakupiłem więc po poradach taki zestaw na parę miesięcy:

- Alpha Burn
- Amix Lipidrol
- Lipo Redux

Czy ktoś mógłby mi zasugerować jak zacząć to brać, tj po ile tabsów dziennie etc?

Słowem dopowiedzenia - zaczynam z wagą 130kg przy 176cm, dorzucę do tego rowerek i machanie hantelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipidrol 3 kap. przed śniadaniem i 3 kap. przed treningiem lub po południu. Jeśli trenujesz rano wtedy 3 kap. przed treningiem i 3 kap. po południu. Niektórzy dzielą porcję dzienna (6 kap.) na 3 porcje, dodając 2 kap. wieczorem, jak kto woli.

Alphaburn 1 kap. rano 1 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami i 1 kap. wieczorem. Można też 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami.

Liporedux - dwa razy dziennie po 12 naciśnięć na rękę i smarujemy w nerwralgiczne miejsce jak brzuch, uda, biodra, klatka - tam gdzie mamy najwięcej tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiek - 35

Waga - 105 😱

Wzrost - 170

Liczba posiłków - 4 (wcześniej 1 góra 2)

Pora aktywności fizycznej - popołudnie, wczesny wieczór

Inne stosowane suplementy - Wit D, biotyna

Stosowane wcześniej spalacze - nie wiem czy się liczy bo ponoć nie działa - therm line fast

Przeciwwskazania zdrowotne - brak

Kupiłam i zaczęłam używać Amix Lipidrol i Pure Target A2. Lipidrol 3x2, Target 3x1. Czy te środki można brać razem czy lepiej zachować między nimi odstępy? Bo zazwyczaj w biegu biorę je razem. Zawsze na czczo, w odstępie od posiłku lub aktywności fizycznej.

Mam jeszcze pytanie, chodzi o starszą osobę (67 lat) która praktycznie nie ma tarczycy czy Target A2 byłby dla niej dobrym środkiem? Chodzi o pobudzenie metabolizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy LipiDrol + Cannibal Inferno AMPED to dobre połączenie?

Dieta będzie trzymana na ujemnym bilansie kalorycznym niestety na podłych składnikach ratowanych serwatką i produktami typu płatki orzechy kuskus etc. Czyli produkty suche które mogę wykorzystać bez dostępu do chłodni i kuchni.

Dostęp do siłowni i cardio będzie więc będzie trening FBW 3 x w tygodniu i do tego cardio.

Jeśli w/w zestaw jest ok to prosiłbym o podpowiedź jak dawkować te suplementy.

Celem jest utrata masy lub chociaż nie złapanie nowy kg z względu na słaby dostęp do dobrej diety.

Czy któryś z nich obniża łaknienie? Będę miał siedzące zajęcie i nie chciałbym z "nudów" myśleć o podjadaniu.

Czy w jakiś sposób wykluczają się one jeśli używam CBD?

Pozdrawiam,

Mateusz

39 lat, 175cm, 80kg, dość aktywny, siłownia, rower, bieganie, wędrówki. Pilnowanie kalorii i jakości posiłków. Cel obciąć 7 kg i zacząć masę. Czas realizacji wrzesień do styczeń przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Przeciwskazań do odżywek brak. 

Wiek 30

Waga 138

Wzrost 183

Cel: -40kg

4-5 posiłków dziennie. 

Niestety pracuje od 7;30 do 17. Później dorabiam na własnej działalności ok. 4dni w tyg do 24. Trening 5dni w tygodniu po przebudzeniu. (1h orbitrek). Dieta jest

Sen średnio 5h. Chciałem teraz zakupić pure clinical burn + rich piana fresk show. Kiedyś ktoś mi polecił na tej grupie taki zestaw. Do tego jakieś witaminki. Białko zero i bcca myślę. Stąd moje pytanie czy to dobry zestaw czy jest coś lepszego na ten moment na rynku dla mnie? Coś zmienic/dodać. Tolerancję na kofeinę mam dużą,ale uważam że nie jest sztuką dodać duża ilość kofeiny do spalacza. Przerabiałem już w przeszłości różne spalacze,ale tryb życia brak czasu spowodowały efekt yoyo. Teraz to trochę poukładałem. Z góry dzięki za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, nazywam się Szymon z termogenikami mam niewielkie doświadczenie, a obecnie potrzebuje wsparcia w gubieniu wagi i chciałbym do tematu podejść rozsądnie. 

  • wiek 28
  • waga 135
  • wzrost 185
  • liczba posiłków 3-5
  • pora aktywności : docelowo rano
  • inne stosowane suplementy P.A.L.L.A.D. Multivitamin Complex; TRIBULON BLACK.
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: BRAK
  • przeciwwskazania zdrowotne: ograniczenia fizyczno-ruchowe przez okres leczenia

Główna aktywność fizyczna na chwilę obecną to Nordic Walking. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, radzę zastanowić się nad ilością kalorii jaką dziennie zjadasz a jaką powinienies jeść (zero kaloryczne). Warto dla swojej wiedzy zobaczyć co spowodowało taką wagę. Obstawiam że utrzymując zero kaloryczne i dodając aktywność fizyczna będzie waga spadać. Następnym krokiem powinien być mały deficyt kaloryczny (ok.200-300 kcal) 

Myślę że na początek taka aktywność jest super pytanie też jak często i ile czasu trwa. Choć uważam że na początek 30-50 min to tak optymalnie nie wiem na ile pozwala ci kondycja. 

Jeśli chodzi o spalacze to bazują one na kofeinie i kapsaicynie te składniki mają za zadanie podnieść temperaturę ciała i przyspieszyć pracę serca aby zwiększyć spalanie tłuszczu. Zastanów się proszę przed uzyciem czy nie masz żadnych przeciwwskazań. Bo raczej przy obciążonym sercu nie będzie to wskazane. 

Pozdro💪

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...