Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Cannibal Claw codziennie rano 1 kap. oraz 1 kap. przed treningiem lub przed snem w dzień wolny od treningu.

Erase Fast codziennie 1 kap. ze śniadaniem i 1 kap. przed treningiem.

Slim Factor 1 kap. codziennie rano i 2 kap. przed treningiem albo po południu między posiłkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

  • wiek - 33
  • waga - 88 kg
  • wzrost - 176 cm
  • liczba posiłków - przeważnie 5
  • pora aktywności fizycznej - 18- 21 lub w  weekendy to raczej przed południem
  • inne stosowane suplementy -  Glucosamine Olimp, BCAA
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu- m. in Ground Fenix, Hyperlean FX 7, Stimerex Hardcore, Inferno Apocalypse itp.
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak

Witam. Jestem w posiadaniu takiego o to zestawu:

GAT JetFuel Superburn 120 kap.

Evolab Alphaburn 90 kap.

Elite Nutrition Erase Fast 60 kap.

Jak to jakoś sensownie połączyć ? Co lepsze z rana a co przed treningiem ? Jak dawkować, aby w miarę ten cykl dało się zakończyć z jednocześnie trzema pustymi opakowaniami ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bez problemu można ułożyć tak suplementacje by zakończyć wszystkie środki w tym samym czasie i była efektywna.

Superburn - 2kap. po przebudzeniu oraz 2 kap. przed treningiem

Alphaburn - 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. przed obiadem, 1 kap. przed treningiem

Erase Fast - 1 kap. do śniadania , 1 kap. przed snem

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że trening wypada w godzinach porannych wówczas porcje jedną porcje dajesz przed treningiem a drugą przed którymś z posiłków popołudniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Rumcajs napisał:

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że trening wypada w godzinach porannych wówczas porcje jedną porcje dajesz przed treningiem a drugą przed którymś z posiłków popołudniowych.

A możesz jeszcze raz napisać o tym bo chyba coś ze składnią nie tak i nie mogę za bardzo zrozumieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek - 32

waga - 58 kg

wzrost - 160 cm

liczba posiłków - różnie bo czasami są 3 posiłki a czasami 5

pora aktywności fizycznej - 18-21
inne stosowane suplementy -  Glucosamine Olimp, białko

stosowane dotychczas spalacze tłuszczu- nie było stosowane

przeciwwskazania zdrowotne - brak
--------------------------------------------

Witam. Chciałbym się zapytać w imieniu żony co byłoby dla niej najlepsze na pierwszy raz, ponieważ nie może po ciąży zejść do swojej normalnej wagi. Przed ciążą przeważnie ważyła 50-52 kg. 

Ćwiczy intensywnie przeważnie w poniedziałek i czwartek (instruktor Zumby) oraz okazjonalnie w inne dni. 

Waga też mocno się waha w ciągu dnia. Rano 55 kg a wieczorem nawet dochodzi do 58 kg. Może to woda podskórna ? Pije dużo wody. 

Na pewno bym włączył do tego polecany Amix Diuretic Complex i coś jeszcze ? No ale właśnie co jeszcze i czy w ogóle coś jeszcze ?. Myślałem o jakimś spalaczu ale nie chciałbym aby od razu wyskoczyła z butów i się zraziła :(

Z góry dzięki i sorki za post pod postem :) ale to jakby kto inny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolkigames

Ze składnią raczej jest ok ;-) Jeśli masz trening np. o godzinie 9 czy 10 rano to wówczas pierwszą porcje dajesz na około 20-30 minut przed treningiem, a drugą przed posiłkiem np. około 15 czy 16. Chodzi o to by zachować kilka godzin przerwy pomiędzy porcjami. Więc jak ktoś trenuje rano to wówczas niema sensu stosować po przebudzeniu i przed treningiem. Mam nadzieje że teraz wszystko jest ok.

Co do wahania wagi u żony to jest to normalne że wieczorem ważymy więcej niż rano. Ma to związek oczywiście z wodą ale także z przyjmowanymi w ciągu dnia posiłkami. Diuretic Complex jak najbardziej może wrzucić skoro nie stosowała wcześniej żadnych spalaczy. Co do właściwego termogenika to moim zdaniem warto wybrać spalacz o stosunkowo umiarkowanych właściwościach pobudzających, a jednocześnie realnie działający na tkankę tłuszczową. Jedne z lepszych opcji to Jupiter albo Cannibal Inferno, z czego moim zdaniem ten drugi znacznie lepiej hamuje apetyt. Jeśli się na niego zdecydujesz to szukaj lepszej wersji o nazwie Apocalypse.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiek- 43
  • waga- 100
  • wzrost- 178
  • liczba posiłków- 4 + 2,3 kawy z mlekiem
  • pora aktywności fizycznej-  wieczór (ok 90 min nordicwalking 4-5 razy w tygodniu)
  • inne stosowane suplementy- brak
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu- brak
  • przeciwwskazania zdrowotne- brak

Ze względów ekonomicznych  zakupiłem  PURE CLINICAL Burn + Alphaburn.

Jakie są szanse skuteczności takiego zestawu i jak to optymalnie spożywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pbg

Co do zestawu to jak najbardziej może być skuteczny bo są to produkty bardzo dobre pod względem składu. Alphaburn dla mnie nr.1 w swojej grupie, a Clinical Burn to także dobry termogenik szczególnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do składu. Dawkowanie przy Twoich parametrach może wyglądać w taki sposób:

Po przebudzeniu 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Clinical

Przed ćwiczeniami lub przed obiadem 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Clinical

Możesz po pewnym czasie dołożyć trzecią kapsułkę Alphaburna pomiędzy posiłkami gdy już tolerancja będzie wyższa. Pamiętaj także o ograniczeniu tej kawy gdyż Pure Clinical ma już sporo składników pobudzających więc nie warto przesadzać.

Mav podaj więcej informacji o siostrze zgodnie z wzorem tego tematu i napisz z jakiej firmy lub jaką dawkę ma tej fukoksantyny, wtedy będzie można ułożyć sensowne dawkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2018 o 11:25, Mav_ napisał:

Pytanie od mojej siostry jak stosować zestaw FGZ+Burn24+RAW Fucoxanthin+Target A-2+Cannibal Claw?

Z góry dziękuję za odpowiedź

  • wiek- 32
  • waga- 65
  • wzrost- 167
  • liczba posiłków- 3
  • aktywności fizycznej- praktycznie brak, praca siedząca, 2x dziennie spacery ok 30 min każdy
  • inne stosowane suplementy-brak
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu- inferno apocalypse
  • przeciwwskazania zdrowotne- nie ma

jeszcze raz z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ode mnie jak stosować zestaw: Pyretic+ RAW Fucoxanthin (tabletki)+ Target A-2+ Cannibal claw

  • wiek- 30
  • waga- 70
  • wzrost- 175
  • liczba posiłków- 3
  • aktywność fizyczna- praca fizyczna o umiarkowanej ciężkości
  • inne stosowane suplementy-brak
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu- clinical burn, synefryna
  • przeciwwskazania zdrowotne- nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mav_ napisał:

i jeszcze ode mnie jak stosować zestaw: Pyretic+ RAW Fucoxanthin (tabletki)+ Target A-2+ Cannibal claw

  • wiek- 30
  • waga- 70
  • wzrost- 175
  • liczba posiłków- 3
  • aktywność fizyczna- praca fizyczna o umiarkowanej ciężkości
  • inne stosowane suplementy-brak
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu- clinical burn, synefryna
  • przeciwwskazania zdrowotne- nie ma

Pyretic: 2 kap. przed śniadaniem oraz 2 kap. przed treningiem, w dzień wolny od treninug druga porcja przed obiadem.

Claw: 1 kap. codziennie przed śniadaniem oraz 1 kap. przed treningiem, w dzień bez treningowy 1 kap. przed snem.

Fucoxanthin: 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed obiadem, 1 kap. przed kolacją.

Target A2: 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed treningiem lub przed obiadem oraz 1 kap. przed kolacją.

p.s. zamiast Target A2 i Fucoxanthin kup Evolab Alphaburn, to tak jakbyś stosował te dwa produkty i masz jeszcze Fucoidan w składzie dodatkowo oraz bioperynę, cenowo wyjdzie taniej, a skład lepszy od tych dwóch razem wziętych. Dakowanie tak jak Target-A2 w takim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mav_ napisał:
  • wiek- 32
  • waga- 65
  • wzrost- 167
  • liczba posiłków- 3
  • aktywności fizycznej- praktycznie brak, praca siedząca, 2x dziennie spacery ok 30 min każdy
  • inne stosowane suplementy-brak
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu- inferno apocalypse
  • przeciwwskazania zdrowotne- nie ma

jeszcze raz z góry dziękuję

Ground Zero 1 kap. codziennie rano po przebudzeniu oraz 1 kap. przed aktywnością fizyczną lub przed obiadem w dni wolne

Burn24 - 2 kap. przed każdym z 3 posiłków o ile jest w nich przynajmniej 30 - 40 g węglowodanów

Target A-2 po jednej kapsułce do każdej porcji Ground Zero

Fucoxanthin oraz Claw po 1 kap. przed śniadaniem, przed obiadem i przed kolacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rumcajs napisał:

Ground Zero 1 kap. codziennie rano po przebudzeniu oraz 1 kap. przed aktywnością fizyczną lub przed obiadem w dni wolne

Burn24 - 2 kap. przed każdym z 3 posiłków o ile jest w nich przynajmniej 30 - 40 g węglowodanów

Target A-2 po jednej kapsułce do każdej porcji Ground Zero

Fucoxanthin oraz Claw po 1 kap. przed śniadaniem, przed obiadem i przed kolacją

Mam jeszcze pytanie czy jest jakiś minimalny odstęp czasu jaki powinien być zachowany pomiędzy kolejnymi dawkami burn24 i target a-2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiek - 35
  • waga -75
  • wzrost -172
  • liczba posiłków 4-5 ( ok 1400 - 1500 kal dziennie)
  • pora aktywności fizycznej - późne popołudnie  oraz wieczór 4 razy w tyg
  • inne stosowane suplementy koktajl białkowy
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - nie stosowałam
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak

zamówiłam  Pure Clinical Burn i Target -A2 powiedzie mi jak mam dawkować? A może polecicie coś lepszego? Mam sporo nagromadzonego tłuszczyku w okolicy brzucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clinical Burn 1 kap. codziennie po przebudzeniu oraz kolejna przed ćwiczeniami. Jeśli masz dzień wolny od treningu wtedy przed obiadem.

Target A-2 stosujemy razem z Clincal Burn po jednej kapsułce, jednak co ważne dołóż go dopiero po kilku dniach aby sprawdzić swoją tolerancję stopniowo skoro nie stosowałaś wcześniej żadnych spalaczy. 

Samo połączenie jest jak najbardziej w porządku, po Jego zakończeniu możesz poczytać Ranking spalaczy i tam masz podane co aktualnie jest na topie jeśli chodzi o spalanie tłuszczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień treningowy:

po przebudzeniu 2 kap. Assassinate + 1 kap. Alphaburn + 1kap. Synefryny

przed treningiem 2 kap. Assassinate + 1 kap. Alphaburn + 1kap. Synefryny

na około 30-45 minut przed kolacją 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Synefryny

Dzień wolny od treningu:

po przebudzeniu 2 kap. Assassinate + 1 kap. Alphaburn + 1kap. Synefryny

30 minut przed obiadem 2 kap. Assassinate + 1 kap. Alphaburn + 1kap. Synefryny

na około 30-45 minut przed kolacją 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Synefryny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Wiek: 20
  • Waga: 82
  • Wzrost: 187
  • Liczba posiłków: 1 (~1100-1800 kcal)
  • Pora aktywności fizycznej: (Co piątek lub sobota)*
  • Inne stosowane suplementy: Activlab Carnitine 3
  • Stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: SFD Fat Burner
  • Przeciwwskazania zdrowotne: Brak
    _________________________________________________________________

Cześć!

Szukam jakiegoś dobrego spalacza, który jest po prostu skuteczny. Głównie zależy mi na hamowaniu apetytu, ale jeżeli podbije metabolizm w spoczynku to będę mega zadowolony!
Początkowo chciałem spróbować ECA Stacku do chwili, aż się dowiedziałem, że efedryna jest w Polsce tylko na receptę, więc z tym ciężko (choć w okresie letnim jak będę robił głupie rzeczy i prowokował swój własny układ immunologiczny to alergia potrafi się mocno na mnie rzucić, więc może kiedyś popytam lekarza). Liczba posiłków, która widnieje wyżej to tylko moja prosta metoda na ograniczenie swojego zniszczonego apetytu, który każe mi jeść bez przerwy, więc kontroluje to jedząc jeden porządny posiłek dziennie i generalnie ten tryb diety OMAD działa na mnie b. dobrze - podobnie do diety keto. Natomiast aktywność fizyczna to po prostu nocna impreza techno, do której przepacam się skacząc przez 8 godzin. Niby smartfon mi nalicza przebiegnięcie ~45km wtedy, ale to traktuje z dystansem. Ostatnią informacją jaką posiadam to to, że SFD Fat Burner działał odczuwalnie, podobny efekt do wypicia kawy - w sumie nic specjalnego.

Teraz mam pytanie - jaki spalacz polecicie dla mnie? Czy po prostu wziąć Ground Zero? Niby jest synefryna, z tego co widzę co na pewno działa skutecznie w jakimś stopniu, ale też wrzucona jest np.: bacopa monnieri, której efekty są potwierdzone dopiero po kilkumiesięcznej suplementacji jako dobry suplement do poprawy kondycji pamięci, więc heh.

Pozdrawiam :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efedryna jest w większości krajów dostepna na receptę, a wszystkie spalacze typu "ECA" albo nie zawierają w ogóle efedryny w rzeczywistości (tylko jakieś jej nieaktywne odmiany), ale produkują je firmy krzaki typu Zion Labs i nie wiadomo co jest w środku.

SFD Fat Burner to badziew i niczym od kawy (nie ubliżając kawie) się nie różni. Ground Zero to w tej chwili najlepszy spalacz tłuszczu, niedawno na rynku pojawiła się nowa jego wersja z Paradoxine, LeanGBB i Isopropynolsynefryną. Kazdy z tych składników ma potwierdzoną skuteczność u ludzi, poza tym ma 750mg składników aktywnych w kapsułce i ciężko o inny tego typu spalacz, jeśli tylko masz kasę to możesz celować. Bakopę producent tam dał jak adaptogen by nie odczuwać negatywnego działania stymulantów takich jak Infinergy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...