Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Godzinę temu, Rumcajs napisał:

Zestaw jest jednym z najbardziej kompletnych i skutecznych jakie można złożyć. Jeśli nigdy nie stosowałeś żadnych spalaczy to sądze, że Ground Zero zapewni Ci wystarczającego kopa do treningów. Oczywiście są spalacze mocniej pobudzające, ale porcja 2 kap. Fenixa u większości osób zdecydowanie daje rade. Skoro masz taki poziom bf i tendencje do gromadzenia się tkanki na brzuchu to celowałbym w Alphaburna jako uzupełnienie i jeśli masz możliwość to dołożyłbym go do tego zestawu.

Bardzo dziękuję za odpowiedź . Mógłbyś mi rozpisać jeszcze jak to wszystko razem zażywać ? Trenuje w poniedziałki wtorki czwartki i piątki od około 12:30 . W środę o tej samej godzinie 30 min interwału na rowerku sobota godzina bieżni niedziela dzień odpoczynku . Możesz mi rozpisać razem z tym  Alphaburn . Czy taka miesięczna kuracja wystarczy czy muszę się nastawiać na dłuższy okres .? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

Trening w południe jest nieco nie typowy, nie mniej jednak ja dawkowanie widziałbym w taki sposób.

Przed śniadaniem 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Cannibal Claw

Do śniadania 1 kap. Erase Fast

Przed treningiem około minut 1 kap. Alphaburn + 1 -2 kap. Ground Zero ( zaczynasz od 1 by sprawdzić tolerancję )

Około godziny 18 ( przed posiłkiem ) 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Claw

Przed snem 1 kap. Erase fast + 1 kap. Claw

W ten sposób masz zachowane 6 godzin pomiędzy porcjami Ground Zero i 6 godzin od pójścia spać. Jeśli nie będzie problemów z zasypianiem takie dawkowanie będzie optymalne.

Co do długości cyklu to nie da się na to pytanie odpowiedzieć ile czasu potrzeba. Wszystko zależy od tego jak za miesiąc będzie prezentować się sylwetka. Jeśli kilogramów nie jest dużo, wówczas taki czas powinien wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 12:51, Rumcajs napisał:

Trening w południe jest nieco nie typowy, nie mniej jednak ja dawkowanie widziałbym w taki sposób.

Przed śniadaniem 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Cannibal Claw

Do śniadania 1 kap. Erase Fast

Przed treningiem około minut 1 kap. Alphaburn + 1 -2 kap. Ground Zero ( zaczynasz od 1 by sprawdzić tolerancję )

Około godziny 18 ( przed posiłkiem ) 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Claw

Przed snem 1 kap. Erase fast + 1 kap. Claw

W ten sposób masz zachowane 6 godzin pomiędzy porcjami Ground Zero i 6 godzin od pójścia spać. Jeśli nie będzie problemów z zasypianiem takie dawkowanie będzie optymalne.

Co do długości cyklu to nie da się na to pytanie odpowiedzieć ile czasu potrzeba. Wszystko zależy od tego jak za miesiąc będzie prezentować się sylwetka. Jeśli kilogramów nie jest dużo, wówczas taki czas powinien wystarczyć.

Mam pytanko odnośnie: Około godziny 18 ( przed posiłkiem ) 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Claw

Czy Alphaburn tak blisko posiłku w ogóle zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demon30vip

Tak, porcje dzienne pozostają bez zmian. Przed treningiem około 30 minut, przed snem może być podobnie.

Rublow

Tak. Chodzi przede wszystkim o to, by składniki aktywne zdążyły opuścić przewód pokarmowy i dostać się do krwiobiegu nim zmieszają się z treścią pokarmową. Stosując Alphaburn 30 minut po posiłku ograniczamy Jego potencjał, lecz na pusty żołądek, 30 minut przed posiłkiem jest już bardzo dobrą opcją i sam tak stosowałem ten spalacz swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kazam napisał:

demon30vip

Tak, porcje dzienne pozostają bez zmian. Przed treningiem około 30 minut, przed snem może być podobnie.

Rublow

Tak. Chodzi przede wszystkim o to, by składniki aktywne zdążyły opuścić przewód pokarmowy i dostać się do krwiobiegu nim zmieszają się z treścią pokarmową. Stosując Alphaburn 30 minut po posiłku ograniczamy Jego potencjał, lecz na pusty żołądek, 30 minut przed posiłkiem jest już bardzo dobrą opcją i sam tak stosowałem ten spalacz swego czasu.

Tylko czy Rauwolfia w Alphaburn, a w konsekwencji johimbina nie powinna działać bez wyrzutów insuliny, przez 2-3h? Dopytuję, bo zawsze odczekuje właśnie tyle do posiłku i znacznie by mi to ułatwiło życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rublow

Masz rację, jednak pamiętaj, że posiłek zawierający przeciętną ilość węglowodanów nie powoduje wielkiego skoku insuliny, gdyż długo się trawi. Chyba, że w skład takiego posiłku wchodziłby np. sok, odżywki typu carbo i podobne, jeśli to stałe posiłki typu ryż, ziemniak, pieczywo itp. wówczas 30 minut przed posiłkiem jest w zupełności wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam zakupiony zestaw Corti Lean V2, Fenix Ground Zero,  Cannibal Claw, w sumie do zrzucenia sam brzuch jak zwykle,  z poprzedniej redukcji został mi jeszcze prawie cały Burn 24, miałem teraz ponad miesiąc bez treningów , zakupiłem też Kreatyne od Amix i białko od Olimp, chce mocno wystartować bo widać efekty obijania się 

Czy ktoś z ekspertów podpowie jak stosować i czy można to łączyć pod względem składu,  

Pod kątem zdrowia nic się nie zmieniło czyli przeciwwskazań brak, waga 74 przy wzroście 176, dziękuję z góry za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, białytłuszczyk napisał:

Witam 

Mam zakupiony zestaw Corti Lean V2, Fenix Ground Zero,  Cannibal Claw, w sumie do zrzucenia sam brzuch jak zwykle,  z poprzedniej redukcji został mi jeszcze prawie cały Burn 24, miałem teraz ponad miesiąc bez treningów , zakupiłem też Kreatyne od Amix i białko od Olimp, chce mocno wystartować bo widać efekty obijania się 

Czy ktoś z ekspertów podpowie jak stosować i czy można to łączyć pod względem składu,  

Pod kątem zdrowia nic się nie zmieniło czyli przeciwwskazań brak, waga 74 przy wzroście 176, dziękuję z góry za pomoc 

Tak, wszystkie te produkty możesz śmiało łączyć w jednym cyklu, nic się tutaj nie powiela. Co do dawkowania to ja zrobiłbym to w taki sposób:

Ground Zero - standardowo 1 kap. rano i 1-2 kap. przed treningiem, w dni wolne 1-2 kap. rano i 1 kap. przed obiadem

Claw - 1 kap. codziennie rano i wieczorem. 2 kapsułki dziennie przy Twojej wadze i reszcie suplementacji wystarczą

Corti-Lean V2 - 1 kap. rano, 1 przed obiadem, 1 wieczorem

Burn24 - 2-3 razy dziennie po 2 kapsułki przed posiłkami z największą ilością węglowodanów ( nie stosuj przed treningiem )

Kreatyna Amix - ogólnie dałbym 10 g kreatyny w dzień treningowy, 5 g przed oraz 5 g po treningu, natomiast w dni wolne 1 porcje 5 g o dowolnej porze

Białko Olimp - jedna porcja 30 - 40 g po treningu, drugą możesz wrzucić pomiędzy posiłkami bądź kiedy potrzebujesz zastąpić jeden z posiłków.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 6/29/2020 at 8:05 AM, Rumcajs said:

rublow

Burn24 stosujemy codziennie w stałej dawce 2 kapsułek 3 razy dziennie na około 20 minut przed głównymi posiłkami, które zawierają jakieś źródła węglowodanów. Diuretic Complex również 3 kapsułki 2 razy dziennie do posiłków np. śniadania i obiadu.

Jeśli chodzi o Alphaburn to ważne by był przyjmowany na pusty żołądek, optymalnie rano przed śniadaniem oraz druga porcja przed treningiem lub przed obiadem. Tutaj jednorazowa dawka to 1 kapsułka.

Witam, mam dodatkowe pytanie otóż do tego zestawu kupiłam Chaos & Pain Cannibal Claw jak najskuteczniej łączyć to z pozostałymi tabletkami czy w dni nietreningowe dawki są takie same ? Ps przestałam przyjmować Diuretic. Alphaburn, burn24 zostały bez zmian.  

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claw polecam stosować w stałej dawce, niezależnie od tego czy masz dzień treningowy czy też nie. Najczęściej przyjmuje się go pomiędzy 2 a 3 kapsułki dziennie, dla osób z wagą większa niż 70-80 kg polecam wersje 3 kap. Możesz sobie rozbić tą dawkę na mniejsze porcje i stosować 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. przed treningiem albo przed obiadem i 1 kap. przed snem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem polecany zestaw Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast proszę o poradę jak stosować. Mój początek spalania tkanki tluszczowej miał miejsce dwa miesiące temu, ruszałem z 134kg, obecna waga to 128kg, w tym czasie głównie udało mi się poprawić kondycję.

Wzrost: 196cm
Waga: 128kg
Aktywność fizyczna: 4x/tyg bieganie lub rower (+ brzuchy i pompki)
Dodatkowo zamiast posiłków (śniadanie, kolacja, czasem obiad) jestem na Huelu "Huel Powder v3.0 - pełnowartościowy posiłek w sproszkowanej formie" przy założeniu 2400kcal dziennie.

Proszę o poradę jak stowować wspomniany zestaw, w jakich porach dnia w dni treningowe oraz nie treningowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mesz napisał:

Witam,

Kupiłem polecany zestaw Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast proszę o poradę jak stosować. Mój początek spalania tkanki tluszczowej miał miejsce dwa miesiące temu, ruszałem z 134kg, obecna waga to 128kg, w tym czasie głównie udało mi się poprawić kondycję.

Wzrost: 196cm
Waga: 128kg
Aktywność fizyczna: 4x/tyg bieganie lub rower (+ brzuchy i pompki)
Dodatkowo zamiast posiłków (śniadanie, kolacja, czasem obiad) jestem na Huelu "Huel Powder v3.0 - pełnowartościowy posiłek w sproszkowanej formie" przy założeniu 2400kcal dziennie.

Proszę o poradę jak stowować wspomniany zestaw, w jakich porach dnia w dni treningowe oraz nie treningowe.

 

Pozdrawiam

Ground Zero: 1 kap. rano + 1-2 kap. po południu lub przed treningiem. Zaczynasz od 1 kap. dziennie razem z posiłkiem w celu sprawdzenia tolerancji organizmu. Jeśli OK, następnego dnia stosujesz przed śniadaniem. Jeśli OK, to kolejnego dnia dodajesz drugą porcję 1 kap. Jeśli masz dużą tolerancję na stymulanty możesz stosować 1 kap. rano i 2 kap. po południu lub przed treningiem.

Alphaburn: 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem lub po południu. Alphaburna dodajesz do Ground Zero, jeśli sam GZ nie pobudza Cię nadmiernie (oba produkty działają synergistycznie). Można stosować trzecią porcję 1 kap. wieczorem między posiłkami lub o innej porze tak by te 3 kap. dziennie były w miarę rozłożone w ciągu dnia.

Erase Fast: 1 kap. po śniadaniu i 1 kap. po kolacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć doradzcie jak stosować taki zestaw mam Pure Cinical Burn + Cannibal Claw. Czy dokupić do tego jeszcze Diuretic? Wiek 40 lat , chce zrzucić 8kg , stosuje redukcję 1500kcal , 4 posiłki dziennie. Aktywność fizyczna 5-6 razy w tygodniu do południa orbitrek 45-60min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktywność fizyczną masz przynajmniej te 5-6 godzin po przebudzeniu to możesz stosować taki zestaw tak:

Rano na czczo 1 kap. Clinical Burn + 1 kap. Claw

Przed treningiem 1 kap. Clinical Burn + 1 kap. Claw

Przed snem 1 kap. Claw

Diuretyk możesz dorzucić jeśli widać u Ciebie nadmierną ilość zgromadzonej wody, wtedy jak najbardziej ma to sens i sylwetka powinna szybko nabrać lepszych kształtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • wiek - 50
  • waga - 61
  • wzrost - 158
  • aktywność fizyczna 5 x w tyg. - ok. godz 12 - pracuję w domu i mogę w środku dnia robić sobie przerwę. Rano muszę być dostępna pod tel, więc trening odpada, a po wieczornym treningu jestem za bardzo pobudzona i źle śpię.

Zawsze byłam bardzo szczupła, ale przez ostatnie 10 lat to się zmieniło. Teraz moim największym problemem są uda. Z tłuszczykiem na brzuchu nie mam większych problemów. Mam spowolniony metabolizm i samym deficytem kalorycznym ciężko już coś z kg urwać, już przy 1300-1400 kcal waga stoi.

Planuję kupić Chaos & Pain Cannibal Claw + Evolab Alphaburn + Omega Sports Burn 24, nie chcę żadnych termopobudzaczy, kiedyś próbowałam i źle się po nich czuję. Nie wiem czy wybrany zestaw jest dobry i jak to stosować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw kompletny i właściwie ciężko się do czegoś doczepić. Masz jeden z najlepszych spalaczy lipotropowych, który w dodatku korzystnie wpływa na stabilizację glukozy, najbardziej ceniony spalacz miejscowy i specjalistyczny booster metabolizmu. Nic lepszego raczej nie złożysz, więc jak tylko przypilnujesz kcal to powinnaś być zadowolona z efektów.

Co do dawkowania to widziałbym to tak:

  • Przed śniadaniem: 1 kap. Cannibal Claw + 1 kap. Alphaburn +  kap. Burn24
  • Przed treningiem w południe 1 kap. Cannibal Claw + 1 kap. Alphaburn
  • Przed obiadem 2 kap. Burn24
  • Przed kolacją 1 kap. Alphaburn + 2 kap. Burn24
  • Przed snem 1 kap. Cannibal Claw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ekspertów,  tym razem zakupiłem zestaw całkiem bez pobudaczy i bardzo jestem ciekawy jak się sprawdzi I jednocześnie proszę o sugestie jak dawkować , pobudka ok 5- 5.30 śniadanie ok 8, reszta posiłków ruchoma z treningi albo przed południem  , bądź już pod wieczór a i jeszcze pytanie czy da się tym efektywnie spalić tłuszcz na brzuchu? Mam znów i znowu tylko na nim🙈 

PRODUKTY 

Cheetah Burn

BURN 24

Corti Lean V2

Cannibal Claw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, nie ma tutaj co prawda typowego spalacza targetowego, ale w cheetah masz składniki działające na tkankę białą.

Co do dawkowanie to widziałbym to w taki sposób:

Rano na czczo 2 kap. Cheetah + 1 kap. Claw + 1 kap. Corti-Lean

30 minut przed śniadaniem  2 kap. Burn24

Przed treningiem 2 kap. Cheetah + 1 kap. Corti-Lean + 1 kap. Claw

Przed obiadem 2 kap. Burn24

Przed kolacją 2 kap. Burn24

Przed snem 1 kap. Corti-Lean + 1 kap. Claw

Jeśli trening wypada wieczorem, to wszystko zostaje bez zmian. Pamiętaj tylko, że Burn24 zawsze stosuj na około 20-30 minut przed posiłkami z minimum 20 g węglowodanów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazam

Nie ma spalacza targetowego gdyż ..i tutaj może coś ??? miałem jakiś rok temu Yohę z Haya Labs, potem 4 czy 5  opakowań Alphaburn , zero objawów ubocznych – efekty na 5 +, od czerwca do połowy sierpnia odstawiłem całkiem Yohe i kiedy wziąłem ponownie (Alpahaburn) trzęsły mi się ręce, miałem duży lęk i niepokój, ciśnienie 185/110 puls 116, na następny dzień odsypałem pół kapsułki – to samo ( tutaj już dziwne bo tak nie powinno być raczej ??) nie brałem niczego co by podnosiło ciśnienie ( Corti Lean i Cannibal Claw) , kawę wypiłem jedną rano, miałem co prawda mocne napięcie psychiczne związane z pracą ale wątpię czy to mogłoby tak wpłynąć, był też upał …? Ale to też nic do tego raczej nie ma, dodam że bywało czasem iż brałem Alphaburn nawet koło 20 wieczorem i było wszystko ok., a teraz…przyznam że mam lęk trochę żeby znów spróbować, a może polecisz coś co będzie miało działać na brzuch ? jakiś też zestaw może z czymś też na Teścia i większą motywację ? może Nolvadren  od Man ? byłbym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałeś kilka opakowań i działały dobrze, następnie czujesz się po tym produckie źle to niestety wynika to z gorszej tolerancji, ponieważ skład Alphaburn się w ostatnim czasie nie zmienił. Sam zestaw masz póki co bardzo dobry, ale skoro chcesz uzupełnić go czymś miejscowym to jedyną alternatywą dla produktów opartych o podobne składniki do Alphaburna są produkty oparte o kwas L-BAIBA np. Glaxon Thermal czy Gains Candy MitoBurn.

Co do boosterów testosteronu to obecnie topowe produkty na rynku to na pewno Glaxon Alpha 365, Erase Fast czy Psycho Pharma Thunder Struck. Pierwszy ma na pewno największy potencjał działający w stronę wzrostu testosteronu i witalności. Drugi zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do składu i jest sprawdzony przez setki osób, ostatni zaś bardziej ukierunkowany na rozbudowę i definicję sylwetki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...