Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Cheetah Non Stim można stosować dwa razy dziennie po 2 kap. (np. rano i przedtreningiem lub rano i po południu), a jeśli stosujemy kilka spalaczy, to by na raz nie spożywać większej ilości kapsułek, a przy okazji wykorzystać nieco lepiej kinetykę działania składników aktywnych, można podzielić tą porcję dzienną (4 kap.) Cheetah Non Stim na 3 porcje, np. 1 kap. rano, 2 kap. przed treningiem i po południu oraz 1 kap. przed kolacją.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

W dniu 24.01.2020 o 13:34, Rumcajs napisał:

Mogą być śmiało przyjmowane razem, bardzo popularne połączenie. Składniki w większości się nie powielają, a sama droga jeśli chodzi o biodostępność jest inna.

meja

Jeśli zdecydujesz się na taki zestaw to dawkowanie powinno wyglądać tak:

Na czczo: 1 kap. Lit the + 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Corti-Lean

Przed obiadem: : 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Corti-Lean

Przed treningiem wieczornym: 1 kap. Lit the + 1 kap. Corti-Lean

@Rumcajs  zakupiłam w końcu Alphaburn, Lit the i Corti Lean. Udało mi się bez tego zrzucić wcześniej 8kg i teraz mam zastój, cwiczę co 2 dzień i stąd ten zakup. Na ten ostatni jeszcze czekam..dwa pierwsze przyszły dziś. Przed obiadem zażyłam lit i alpha...i teraz moje pytanie..Czy to normalne, że jakoś dziwnie się czuje? Dłonie mi się trzęsą i jakoś tak...hmm..jakbym się czegoś bała. Nie wiem jak to nazwać..takie rozdygotanie. Czy to normalne i po jakimś (mam nadzieje szybkim) czasie to mija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie stosowałaś nigdy żadnych mocny spalaczy tłuszczu (a Lit The Fuck Up takim jest) to takie uczucie może się pojawiać, bo po prostu podnosi się poziom adrenaliny. Gdy wypijesz na raz dwie mocne kawy, a wcześniej piłaś co najwyżej latte może być podobnie. Poza tym jak nie znasz tolerancji organizmu na dany produkt to zawsze zaczynaj od jednej porcji dziennie i nie łącz na raz dwóch produktów, jeśli pierwszego nie przetestowałaś wcześniej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-BOSSY- nigdy nie stosowałam niczego takiego. Zaczęłam teraz bo zawsze przy wadze 72-71 mam zastój i mnie to demotywuje. Chce zejść do 65-66, wcześniej były to same „diety” a teraz udało mi się zdrowym jedzeniem i sportem. Zastój przy tej samej wadze znowu. Mam 170cm, co drugi dzień o 18:00 orbitrek, ćwiczenia na pośladki, brzuch. 
Jak zatem powinnam to dawkować? Dziś już nie wezme bo teoretycznie powinnam zaraz, bo o 18 chce zacząć trening, ale jeszcze nie doszłam do siebie po dawce sprzed 2h😁

jak to rozłożyć? Niedługo dojdzie trzeci czyli corti lean. Mam problemy z kortyzolem stad takie polecenie Rumcajsa.

Nie chciałabym się zniechęcić  aby pieniądze nie poszły w błoto:) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnie wrzucę raz jeszcze info według schematu :)

  • wiek - 36
  • waga -72 ( marzec 2019 84kg, czerwiec 2019 71kg, zastój przy tej wadze już 2 raz i marzec 2020 79kg. Obecnie od marca do teraz minus 7kg i znów zastój od 3tygodni)
  • wzrost -170
  • liczba posiłków 3-4 ( same warzywa, tłuszcze, mięso jedynie ryba obecnie)
  • pora aktywności fizycznej - godz. 18:00 co 2 dzień -orbitrek 12km plus brzuch,uda i ćwiczenia z taśma na ramiona (około 1h)
  • inne stosowane suplementy: Zestaw witamin + biotebal, melatonina
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - zadne
  • przeciwwskazania zdrowotne - nie do końca zdiagnozowana ( skierowanie do szpitala by pogłębić diagnostykę) kortyzolemia, przy niskim ciśnieniu. Od 3 lat melatonina na noc by kortyzol nie wybudzal. Tętno w nocy 46-48 , w dzień bez ćwiczeń około 80 
  • najwięcej tłuszczu : brzuch boczki i uda

obecnie zakupione Alphaburn, lit the fuck up i corti lean. Proszę o informację jak je rozłożyć, bo dziś jak zazylam po raz pierwszy przed obiadem alpha i lit the to byłam dziwnie rozdygotana:) Cel minimum jeszcze minus 6kg. Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo jak ta waga znowu nie przekroczy tej zaczarowanej granicy to się zirytuje ;)

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, meja napisał:

Profesjonalnie wrzucę raz jeszcze info według schematu :)

  • wiek - 36
  • waga -72 ( marzec 2019 84kg, czerwiec 2019 71kg, zastój przy tej wadze już 2 raz i marzec 2020 79kg. Obecnie od marca do teraz minus 7kg i znów zastój od 3tygodni)
  • wzrost -170
  • liczba posiłków 3-4 ( same warzywa, tłuszcze, mięso jedynie ryba obecnie)
  • pora aktywności fizycznej - godz. 18:00 co 2 dzień -orbitrek 12km plus brzuch,uda i ćwiczenia z taśma na ramiona (około 1h)
  • inne stosowane suplementy: Zestaw witamin + biotebal, melatonina
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - zadne
  • przeciwwskazania zdrowotne - nie do końca zdiagnozowana ( skierowanie do szpitala by pogłębić diagnostykę) kortyzolemia, przy niskim ciśnieniu. Od 3 lat melatonina na noc by kortyzol nie wybudzal. Tętno w nocy 46-48 , w dzień bez ćwiczeń około 80 
  • najwięcej tłuszczu : brzuch boczki i uda

obecnie zakupione Alphaburn, lit the fuck up i corti lean. Proszę o informację jak je rozłożyć, bo dziś jak zazylam po raz pierwszy przed obiadem alpha i lit the to byłam dziwnie rozdygotana:) Cel minimum jeszcze minus 6kg. Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo jak ta waga znowu nie przekroczy tej zaczarowanej granicy to się zirytuje ;)

Dzieki

Rano przez śniadaniem: 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Corti-Lean V2 + 1 kap. Lit The Fck Up

Przed treningiem (a jeśli miałabyś problemy z zasypianiem, to po południu między posiłkami): 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Corti-Lean V2 (a jeśli to wersja pierwsza to 2 kap.) + 1 kap. Lit The Fck Up. W dni wolne od treningu tą porcję stosujesz po południu między posiłkami.

Przed snem: 1 kap. Corti-Lean V2

Jeśli na początku jedna porcja spalaczy (chodzi o Lit The Fck Up) działa na Ciebie za mocno, to pozostań przy jednej porcji (np. po południowej) dziennie, drugą dorzucisz jak organizm się zaadaptuje. Pozostałe produkty stosuj od razu jak wyżej. Na początku możesz stosować liThe Fck Up z obiadem, a nie na pusty żołądek, wtedy działanie pobudzające będzie słabsze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli jeśli dobrze zrozumiałam może być początkowo tak:

przed śniadaniem codziennie : 1 kps Alphaburn + 1 kps Lit the fck up (jeśli organizm będzie dobrze reagował. Jeśli nie to odpuścić rano Lit the fck up póki co)

popoludniu/przed treningiem: 1kps Alphaburn + 1 kps (druga tego dnia przy dobrej adaptacji) lit the fck up + 1kps corti lean

przed snem (czyli tak 4h po treningu) znów 1kps Corti lean ...right?

wczoraj wzięłam Alphaburn i Lit the fck up po raz pierwszy przed obiadem i potem 2h byłam rozdygotana i mimo, ze później przeszło to pół nocy nie mogłam spać 😕

Corti mi jeszcze nie doszedł...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, -BOSSY- napisał:

podaj wagę, porę treningu oraz czy stosujesz jakieś inne suplementy oraz czy stosowałeś kiedyś spalacze tłuszczu czy będzie to pierwszy kontakt

Trenuje różnie, zwykle wychodzą mi wieczory - ale ostatnio udało mi się trochę przestawić i zacząłem trenować rano - przed pracą. Stosowałem wcześniej RedBurna. Ważę 103 kilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wersja z treningami wieczornymi:

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed śniadaniem

1 kap. Erase Fast ze śniadaniem

1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami

1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed treningiem

1 kap. Erase Fast przed snem

Wersja z treningiem rano:

1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed treningiem

1 kap. Erase Fast ze śniadaniem

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed obiadem

1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami

1 kap. Erase Fast przed snem

Pierwsze porcje stosuj samo Ground Zero, jeśli nie pobudza za mocno to dołóż wtedy Alphaburna. Erase Fast daj od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć,
 
Byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze pomiędzy jednym z poniższych zestawów na drugi (i końcowy) etap redukcji. W chwili obecnej korzystam z Pure Clinical Burn oraz Yohimbine HCL z Haya (łącznie w trakcie dnia biorę 2 kapsy Clinical'a oraz 15mg Yohy), które powinny wystarczyć mi jeszcze na kolejne 2-3 tygodnie.
 
O mnie:
  • wiek: 32,
  • waga: 74 kg (start od 78 kg),
  • wzrost: 178 cm,
  • liczba posiłków: 2-3 (dieta ketogeniczna),
  • aktywność fizyczna: rano, ~8:00 (na czczo):
    • trening siłowy x2-3
    • LISS w dni nietreningowe x3-4 (~1 godz. szybki marsz)
  • inne stosowane suplementy: kreatyna, vit d3+k2, magnez i potas.
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: tylko Pure Clinical Burn z Yohimbą (poza kilkoma pierwszymi dniami brak jakichkolwiek negatywnych efektów),
  • przeciwwskazania zdrowotne: brak.
 
Spodziewam się, że redukcję skończę na ok. 69kg (+/-2kg), natomiast priorytetem jest dla mnie "lustro", a nie konkretna waga.
 
A teraz do rzeczy. Rozpatruję następujące 2 zestawy:
  1. Fenix Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast, czyli polecany wszędzie standard.
  2. Thermo Craze (jako tańszy zamiennik dla GZ + Alphaburn) + Cannibal Claw + Erase Fast.
     
Obydwa zestawy wychodzą podobnie cenowo (550-600pln) i powinny wystarczyć na podobny okres czasu. Powodem dla którego skłaniam się ku opcji nr 2. jest fakt, że przy różnego rodzaju dietach niskowęglowodanowych część osób (podobno) doświadcza zmniejszenia aktywności tarczycy. Osobiście nie robiłem żadnych badań, dlatego biorąc Cannibal Claw'a bardziej "dmuchałbym na zimne" niż kierował się obiektywnymi wynikami. Stąd moje pytanie, uważacie, że lepiej zainwestować w zestaw z wyższej półki (nr 1), czy taki, który ma bardziej "kompleksowe" zastosowanie (nr 2)? A może warto rozważyć jeszcze coś innego (w podobnym przedziale cenowym)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z obu tych zestawów powinieneś być bardzo zadowolony bo wypadają bardzo dobrze pod kontem składu. Ja osobiście nieco bardziej skłaniałbym się ku opcji numer jeden, chociażby ze względu na większą objętość składników aktywnych w Fenixie i obecności Fucoidanu w Alphaburnie, którego akurat działanie sobie cenie. Poza tym kilogramów do zrzucenia w Twoim przypadku nie jest wiele, więc większa objętość termogeników i alkaloidów wpływających na tkankę białą powinna sumarycznie dać nieco lepszy efekt niż booster metabolizmu, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że same związki termogeniczne również mają wpływ na wydatek energetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn 1 kaps na 30 min przed śniadaniem i 1kaps 30 min  przed obiadem / treningiem , po tygodniu możesz dołożyć 1kaps pomiędzy posiłkami (max 3 na dobę)

Cort- lean 1 kaps po przebudzeniu 1 kaps przed obiadem/treningiem 1 przed zaśnięciem (3 na dobę)

Cannibal Claw 1 kaps po przebudzeniu i 1kaps  przed treningiem/ obiadem (2 na dobę)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 14:18, rublow napisał:

Bardzo dziękuję! Jeszcze jedno pytanie odnośnie wymienionych przez Ciebie termogeników. Cena nie ma dla mnie specjalnego znaczenia, ale chciałbym wybrać lepszy środek.

Czy któryś z nich polecasz? Cena podobna, biorąc pod uwagę dawkowanie 1 dziennie Fenix, 2-3 ANS. 

Zdecydowałem się na Fenixa, dam znać. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arnold78 napisał:

W przypadku Fenixa porcja dzienna to także 2-3 kapsułki w zależności od tolerancji, niewątpliwą przewagą tego spalacza jest jednak bardzo duża objętość składników aktywnych na każdą kapsułkę bez wypełniaczy typu l-karnityna i podobne.

Dzięki za podpowiedź. Przeglądałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi w sprawie dawkowania. Czy dla Fenixa występują jakieś ograniczenia/zalecenia odnośnie przyjmowania z posiłkami jak np dla Johimbiny w przypadku spożywania węglowodanów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze składników Fenixa nie jest aż tak zależy od działania Insuliny jak wspomniana przez Ciebie Johimbina, nie mniej jednak nie jestem zwolennikiem mieszania składników spalaczy z treścią pokarmową i zachowałbym pewien odstęp od posiłku. Najlepszą opcją to stosować na czczo, około 30 minut przed posiłkiem, ewentualnie przynajmniej 1,5h po nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc zakupiłam Amix Diuretic Complex,  Evolab Alphaburn,  Pure Clinical Burn,  ANS Thermo Craze ,  Fenix Ground Zero,  Brawn Corti-Lean.

Jak mam je przyjmować kiedy i po ile oraz dodam, że próbuję po dłuższej przewie zacząć biegać znowu wieczorami na początek będzie to 15 - 30 minut na bieżni. Chciałabym dojść do godziny znowu. Za pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2017 o 09:45, cyklon04 napisał:

Spalacze tłuszczu - jak i kiedy stosować, dawkować?

Temat poświęcony tylko i wyłącznie poradom na temat tego jak stosować spalacze tłuszczu. Im więcej informacji podamy o sobie, takich jak:

  • wiek
  • waga
  • wzrost
  • liczba posiłków
  • pora aktywności fizycznej
  • inne stosowane suplementy
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu
  • przeciwwskazania zdrowotne

tym łatwiej będzie można otrzymać precyzyjną pomoc.

jak stosować spalacze.jpg

Witam, dopiero zaczynam z tematem spalaczy dlatego bardzo przyda mi się pomoc, poniżej podaje wszystkie potrzebne informacje: 
20 lat
79 kg
166 cm 
3-4 posiłki dziennie
Jeden tydzień rano, drugi południe i tak na zmianę (robię redukcję) 
Żadne
Żadne (dlatego tutaj proszę o poradę jakie spalacze będą najlepsze na sam początek i jak, kiedy) 
Żadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabina - masz w tych suplementach aż 3 spalacze termogeniczne, więc łączenie wszystkiego razem odpada, śmiało możesz stworzyć z tego 2 albo nawet 3 zestawy. Na ile mają starczyć Ci te suplementy? Jaka obecnie masa ciała ? Stosowałaś już coś wcześniej ?

Gomril - zerknij sobie na pierwszą stronę tego tematu, tam masz sporo informacji i odpowiedzi na większość pytań. Ogólnie jeśli nie masz problemów zdrowotnychi jesteś aktywny to moim zdaniem najlepszą opcją są spalacze termogeniczne. Środki z górnej półki to Ground Zero, Lit the f%#k up czy Thermo Craze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...