Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

W dniu 10.03.2020 o 10:24, e-lite napisał:

kami

Śmiało możesz łączyć Cheetah ze spalaczami które mają stymulanty. Z Fenixem część kluczowych składników rzeczywiście się powiela i trzeba by było stosować z odstępem kilku godzin od siebie, nie mniej jest to do zrobienia. Co do ciekawego zestawu to moim zdaniem właśnie Lit the Fuck Up bardzo dobrze pasuje do cheetah. Połączenie moim zdaniem jedne z sensowniejszych jeśli chodzi o zakres działania i uderzenie w każdy rodzaj tkanki tłuszczowej, a samo pobudzenie raczej będzie na odpowiednim dla Ciebie poziomie. Nie dawno znajomy miał podobny zestaw mianowicie Cheetah + Stimerex w wersji ES, ale tu już pobudzenia byłoby pewnie nieco większe. Nie pamiętam ile mu zeszło ale sylwetkowo progres robił spore wrażenie.

Jak budżet Ci pozwala możesz sobie do takiego zestawu dorzucić coś typowo diuretycznego jeśli masz problemy z nadmiarem wody np. Metabolic Hydravax (....)

2 dni temu dotarły zamówione suplementy, aktualnie kończę leczyć się z przeziębienia, planuję start na jutro. 

Zastanawiam się nad optymalnym rozłożeniem dawkowania w czasie. Rano przed śniadaniem Hydravax 1 kaps +Cheetah 2kaps + Lit the F up 1 kaps

Przed treningiem/obiadem Lit the f up 1 kaps + 2 kaps Cheetah

Czy może rozplanować to inaczej, biorąc Cheetah np. W godzinach wieczornych, skoro nie pobudza? 

Zaczynam z wagą 79kg, 167cm wzrost. 

 

Mam tez pytanie o specyfik MAGNUM NUTRACEUTICALS After Burner, czy nadawałby się na drugi miesiąc suplementacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kami napisał:

2 dni temu dotarły zamówione suplementy, aktualnie kończę leczyć się z przeziębienia, planuję start na jutro. 

Zastanawiam się nad optymalnym rozłożeniem dawkowania w czasie. Rano przed śniadaniem Hydravax 1 kaps +Cheetah 2kaps + Lit the F up 1 kaps

Przed treningiem/obiadem Lit the f up 1 kaps + 2 kaps Cheetah

Czy może rozplanować to inaczej, biorąc Cheetah np. W godzinach wieczornych, skoro nie pobudza? 

Zaczynam z wagą 79kg, 167cm wzrost. 

 

Mam tez pytanie o specyfik MAGNUM NUTRACEUTICALS After Burner, czy nadawałby się na drugi miesiąc suplementacji? 

Hydravax teoretycznie producent sugeruje stosować rano na czczo, ale ja stosując jednocześnie Cheetah i Lit The Fck Up wziąłbym go razem z posiłkiem (z ostrożności dla osób z wrażliwym żołądkiem). Ewentualnie na czczo, ale solidnie popić wodą.

Cheetah jeśli to wersja non Stim (czyli bez pobudzaczy) też rozłożyłbym na 3 porcje (tak by w sumie były 4 kap. dziennie), ogólnie widziałbym to bardziej tak:

1 porcja (rano): 1 kap. Hydravax + 1 kap. Lit The F*ck Up i 1 kap. Cheetah
2 porcja (po południu): 1 kap. Lit The F*ck Up i 2 kap. Cheetah
3 porcja (wieczorem): 1 kap. Cheetah

Magnum Afterburner ma ciekawy skład, ale to nowość na rynku i widziałem tylko kilka pozytywnych opinii w USA, można go stosować solo żeby np. przeciwdziałać jojo lub jako dodatek do termogenika jako spalacz na noc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! I przepraszam za kłopot z postem w złym temacie :)

Spróbuje schematu proponowanego przez Ciebie. Wolałabym uniknąć rewolucji żołądkowych. 

Mam w szufladzie SanT3 (guggulsterony) i ketony malinowe Swanson, zakupione w zeszłym roku, czy nie będzie za dużo, gdy dorzucę porcję któregoś z nich wieczorem? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAN T3, a raczej guggulsterony mają działanie kataboliczne na struktury mięśniowe, a potwierdzonej skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej już nie, także ja bym odpuścił w ogóle ten produkt. Ketony malinowe możesz dodać do każdej porcji ze spalaczy, ale mnie osobiście (jak łączyłem z innymi produktami) jedynie się po nich mocno odbijało lekko mdliło (po tych ze Swansona, o dziwo po ketonach z Pure czy UNS już nie). W każdym razie dorzucić możesz, jakbyś miała ten problem co ja to odpuść.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.  Zmienił mi się harmonogram dnia i zastanawiam się, kiedy łykać teraz Fenix Ground Zero. 

Wstaję o 5:00, czasami jem śniadanie o 7:00 (banan lub dwa), czasami nie (IF). Trening mam 10:30-11:30  Potem brunch/lunch o 12:30, obiad ok. 15:00-15:30, kolacja o 18:30.

Zasnąć próbuję o 20:00-21:00, ale jeśli drugą dawkę GZ biorę o 16:00 lub później jest to niewykonalne. Czy muszę trzymać jakiś minimalny czasowy odstęp między dawkami GZ i jakiś czas przed posiłkami lub treningami i po nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie jakiś czas temu zakupiłam sobie takie kapsuleczki za porada wasza tutaj na forum ale kompletnie nie mogę znalesc wątku i niewiem co  I jak brać. Pomożecie?

1 - DIURETIC COMPLEX 

2- Fenix Ground Zero

3- Alphaburn 

IMG_20200413_182001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie . Jakiś czas temu poleci liście mi takie kapsuleczki

1. DIURETIC complex 

2. Fenix Ground Zero

3.Alphaburn

Kompletnie niewiem Jak je stosować pisaliście mi ale gdzieś mi się wątek zapodział. Pomożecie?? 

IMG_20200413_182001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix pierwsza kapsułka rano na czczo ( nie krócej niż 30 min przed posiłkiem) a druga przed treningiem /obiadem w dni nietreningowe ( kilka pierwszych porcji przyjmij z jedzeniem i bez Alphaburn żeby sprawdzić jaka jest Twoja tolerancja na składniki)

Alphaburn po jednej kapsułce do Fenixa i trzecia opcjonalnie pomiędzy posiłkami ( można dorzucić po ok 10 dniach stosowania)

Amix po trzy kapsułki do pierwszego i ostatniego posiłku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może wystąpić nadwrażliwość na któryś ze składników Fenixa dlatego pierwsze porcje zaleca się przyjąć z posiłkiem.  Zmierzyłaś puls ? ,,walenie" serca jest często odczuwalne i wiąże się z podwyższonym pulsem - pytanie o ile ? Kiedy wejdziesz np. szybko po schodach to też czuć ,,walenie " serca. 

Jeśli doszedłby jakiś ból czy inne dolegliwości to trzeba by ostawić lub zmienić taktykę przyjęcia.  Jak masz możliwość zmierz puls i porównaj wartość.  Pzdr

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku KAŻDEGO jednego spalacza termogeniczne zaczynamy stosowanie o 1 kapsułki RAZ dziennie PO głównym posiłku lub RAZEM z nim. W ten sposó sprawdzamy swoją tolerancję organizmu na składniki i stymulanty. Potem ewentualnie włączamy do suplementacji inne produkty lub dodatkowe porcje.

Jak nie pijemy kaw czy energetycznych napojów to często jest taka reakcja, gdy weźmiemy spalacza majacy 200-300mg kofeiny/stymulantów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zjadłam śniadanko i w trakcie przyjęłam bez Alphaburn. Już się w miarę uspokoiło. Pamiętam jak kilka lat temu brałam target i coś jeszcze w tym momencie nie pamiętam co miałam podobne objawy ale za chwilkę się normowało. I efekty były extra. Zobaczymy teraz. Dzięki chłopaki za pomoc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 08:06, Arnold78 napisał:

jezier77

Tak. Biorąc pod uwagę Twój tryb dnia to wygląda wszystko optymalnie i nic bym tutaj nie zmianiał.

Natalka

Jeśli szukasz spalaczy miejscowych to poza Alphaburnem możesz zerknąć na produkty do stosowania miejscowego jak np.SAN Liporedux czy Yohimflame. Przy Twojej reakcji na kawę i kofeinę unikałbym spalaczy termogenicznych, gdyż z reguły pobudzają one mocniej niż filiżanka kawy. Wyjątek to te pozbawione stymulantów jak Cheetah Non stim i przy takiej aktywności jaką posiadasz to moim zdaniem byłby optymalny wybór.

Czesc, aktualnie (od 24.03.) stosuje burn24 i Alphaburn. zawsze na 30-40 min przed posilkiem 2 kapsulki burn24 i 1x alpaburn. niestety nie jestem zadowolona na chwile obecna bo efektow brak. powoli mi sie koncza i chciala bym zamowic cos innego. czy mogl bys mi prosze cos doradzic? mysle nad San liporedux razem z cheetah non stim. czy do tego powinnam jeszcze cos dodac? czy dalej pozostac przy Alphaburn i stosowac go o miesiac dluzej? czy raczej przestac? ludze sie ze moze po troche dluzszym czasie beda efekty :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Natalka napisał:

Czesc, aktualnie (od 24.03.) stosuje burn24 i Alphaburn. zawsze na 30-40 min przed posilkiem 2 kapsulki burn24 i 1x alpaburn. niestety nie jestem zadowolona na chwile obecna bo efektow brak. powoli mi sie koncza i chciala bym zamowic cos innego. czy mogl bys mi prosze cos doradzic? mysle nad San liporedux razem z cheetah non stim. czy do tego powinnam jeszcze cos dodac? czy dalej pozostac przy Alphaburn i stosowac go o miesiac dluzej? czy raczej przestac? ludze sie ze moze po troche dluzszym czasie beda efekty :)pozdrawiam

Jeśli szukasz spalaczy bez kofeiny czy innych pobudzaczy, a mających działanie termogeniczne (odmienne od Burn24) to Cheetah Non Stim jest bardzo dobrą opcją. Odnośnie Liporedux'a to jest to chyba najpopularniejszy spalacz transfermalny, chociaż ten wspomniany Yohimflame wydaje się lepszy pod względem składu. Jeśli natomiast problemem związanym z brakiem efektów jest np. spowolniony metabolizm lub zatrzymująca się okresowo lub nie, woda podskórna, wtedy lepszą opcją od spalacza w żelu byłby np. Lean Xtreme lub diuretyk Metabolic Hydravax, jako dodatek do Cheetah Non Stim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Arnold78 napisał:

Jeśli szukasz spalaczy bez kofeiny czy innych pobudzaczy, a mających działanie termogeniczne (odmienne od Burn24) to Cheetah Non Stim jest bardzo dobrą opcją. Odnośnie Liporedux'a to jest to chyba najpopularniejszy spalacz transfermalny, chociaż ten wspomniany Yohimflame wydaje się lepszy pod względem składu. Jeśli natomiast problemem związanym z brakiem efektów jest np. spowolniony metabolizm lub zatrzymująca się okresowo lub nie, woda podskórna, wtedy lepszą opcją od spalacza w żelu byłby np. Lean Xtreme lub diuretyk Metabolic Hydravax, jako dodatek do Cheetah Non Stim. 

Alphaburn wybrałam poprzednio ponieważ czytałam że działa na białą tkankę tłuszczową odkładającą się na biodrach i udach (właśnie w tych miejscach chce schudnąć) mój brzuch jest płaski, i wszystkie inne partie ciała są również stosunkowo szczupłe. Najbardziej tłuszczu zbiera mi się na biodrach i na udach :( czy Lean Xtream dobrze zadziała na ten problem w kombinacji z cheetah non stim? 
a co z Amix Hydravax ma dobre opinie, czy on mocno pobudza? Bo widziałam ze ma w składzie kofeinę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z tym jak efektywnie działają na na poszczególne spalacze tłuszczu (składniki aktywne w nich zawarte) związana jest z indywidualną reakcją organizmu (receptorów) na dany składnik. Oczywiście jeśli jakiś produkt oparty jest o składniki nie mające potwierdzonej skuteczności w odchudzaniu, to nawet jeśli dana substancja będzie w pełni wiązała się z danym receptorem, to efektów w spalaniu tłuszczu nie będzie. Jeśli natomiast tabletki zawierają składniki o potwierdzonej skuteczności, a mimo to efekty nie są zadowalające to przyczyny tak na prawdę mogą być dwie:

1) Nasze receptory nie wiążą w pełni składników aktywnych.
2) Inne czynniki uniemożliwiające redukcję tłuszczu (np. dodatni bilans kaloryczny, problemy z układem hormonalnym, stosowanie niektórych leków [np. hormonalnych] zafałszowany wynik masy ciała np. z powodu zatrzymującej się wody podskórnej lub błędnie dokonywane pomiary [o różnych porach dnia], itd.)'

W przypadku pierwszej opcji warto wybrać inny środek oparty o odmienne składniki aktywne. Jeśli brzuch masz płaski, a problemem są uda i biodra, to być może problemem są estrogeny/kortyzol, które promują odkładanie m.in. tkanki tłuszczowej trzewnej oraz tzw. cellulit wodny. Być może stosując spalacz targetowy na tłuszcz biały, nie celowaliśmy w ten tłuszcz, który jest problemem w naszym przypadku. Lean Xtreme poza przyspieszaniem przemiany materii hamuje także aktywność kortyzolu, wiec on działa w tym zakresie, który może być kluczowy. Natomiast Cheetah Non Stim oparty jest o składniki termogeniczne oraz przekształcające tłuszcz biały w brunatny, który później jest łatwy dla organizmu do spalania. Ma zupełnie odmienna charakterystykę od Burn24 więc wydaje się to być lepszą opcją w tym momencie.

Odnośnie Amix Hydravax, zapewne chodziło o Amix Diurtic Complex lub Metabolic Hydravax. Oba te produkty nie pobudzają, są to stricte diuretyki, a śladowe ilości kofeiny z guarany mają działanie moczopędne, a nie pobudzające. Diuretyki można stosować z produktami takimi jak te wyżej wymienione, jeśli mamy problem z zatrzymaną wodą podskórną czy cellulitem wodnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kazam napisał:

Sprawa z tym jak efektywnie działają na na poszczególne spalacze tłuszczu (składniki aktywne w nich zawarte) związana jest z indywidualną reakcją organizmu (receptorów) na dany składnik. Oczywiście jeśli jakiś produkt oparty jest o składniki nie mające potwierdzonej skuteczności w odchudzaniu, to nawet jeśli dana substancja będzie w pełni wiązała się z danym receptorem, to efektów w spalaniu tłuszczu nie będzie. Jeśli natomiast tabletki zawierają składniki o potwierdzonej skuteczności, a mimo to efekty nie są zadowalające to przyczyny tak na prawdę mogą być dwie:

1) Nasze receptory nie wiążą w pełni składników aktywnych.
2) Inne czynniki uniemożliwiające redukcję tłuszczu (np. dodatni bilans kaloryczny, problemy z układem hormonalnym, stosowanie niektórych leków [np. hormonalnych] zafałszowany wynik masy ciała np. z powodu zatrzymującej się wody podskórnej lub błędnie dokonywane pomiary [o różnych porach dnia], itd.)'

W przypadku pierwszej opcji warto wybrać inny środek oparty o odmienne składniki aktywne. Jeśli brzuch masz płaski, a problemem są uda i biodra, to być może problemem są estrogeny/kortyzol, które promują odkładanie m.in. tkanki tłuszczowej trzewnej oraz tzw. cellulit wodny. Być może stosując spalacz targetowy na tłuszcz biały, nie celowaliśmy w ten tłuszcz, który jest problemem w naszym przypadku. Lean Xtreme poza przyspieszaniem przemiany materii hamuje także aktywność kortyzolu, wiec on działa w tym zakresie, który może być kluczowy. Natomiast Cheetah Non Stim oparty jest o składniki termogeniczne oraz przekształcające tłuszcz biały w brunatny, który później jest łatwy dla organizmu do spalania. Ma zupełnie odmienna charakterystykę od Burn24 więc wydaje się to być lepszą opcją w tym momencie.

Odnośnie Amix Hydravax, zapewne chodziło o Amix Diurtic Complex lub Metabolic Hydravax. Oba te produkty nie pobudzają, są to stricte diuretyki, a śladowe ilości kofeiny z guarany mają działanie moczopędne, a nie pobudzające. Diuretyki można stosować z produktami takimi jak te wyżej wymienione, jeśli mamy problem z zatrzymaną wodą podskórną czy cellulitem wodnym.

czesc,

bardzo dziekuje tobie za odpowiedz i wytlumaczenie.

rzeczywiscie mam problem z zatrzymywaniem wody, da sie do szczegolnie zauwazyc z drugiej fazie cyklu, gdy problem jeszcze sie nasila. lekow hormonalnych nie zazywam. zawsze bardzo szybko chudne w brzuchu i np. ramionach, chociaz moj brzuch nigdy nie tyje zbyt szybko, zawsze przybieram w udach i biodrach :( 

czy dobrze zrozumialam ze moge dodatkowo do cheetah non stim i lean xtreme stosowac w tym samym czasie amix diurtix complex lub metabolic hydravax? jezeli tak, to ktrory z tych dwoch wymienionych diurektykow bys mi polecal? przez jaki okres moge je zazywac? czytalam ze diurektyki nie dluzej niz przez miesiac?

mogl bys mi prosze jezszcze podpowiedziac jakie dawkowanie bys mi zalecal (cheetah non stim+ lean xtrem + amix diurtix complex lub metabolic hydravax), zebym wiedziala ile opakowan zamowic sobie na start :)

z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało stosować te produkty razem, zestaw bardzo fajnie dobrany i działanie składników jest tutaj synergiczne, a nie wykluczające się, a to najważniejsza kwestia. Co do diuretyków to są to środki z podobnej półki, od Amix masz sporo większą objętość składników, a Hydravax jest o wiele bardziej skoncentrowany i wygodniejszy w dawkowaniu. Jeśli nie przeszkadza Ci stosowanie 6 kapsułek na dzień to brałbym Diuretic Complex, sprawdzony już od wielu lat.

Co do dawkowania:

Cheetah 2 kapsułki codziennie na czczo oraz 2 kapsułki przed aktywnością lub przed obiadem

Lean Xtreme 1 kap. na czczo, 1 kap. przed aktywnością lub obiadem oraz 1 kap. przed snem

Diuretic Complex 3 kapsułki ze śniadaniem oraz 3 kapsułki z obiadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2020 o 16:49, Rumcajs napisał:

Możesz śmiało stosować te produkty razem, zestaw bardzo fajnie dobrany i działanie składników jest tutaj synergiczne, a nie wykluczające się, a to najważniejsza kwestia. Co do diuretyków to są to środki z podobnej półki, od Amix masz sporo większą objętość składników, a Hydravax jest o wiele bardziej skoncentrowany i wygodniejszy w dawkowaniu. Jeśli nie przeszkadza Ci stosowanie 6 kapsułek na dzień to brałbym Diuretic Complex, sprawdzony już od wielu lat.

Co do dawkowania:

Cheetah 2 kapsułki codziennie na czczo oraz 2 kapsułki przed aktywnością lub przed obiadem

Lean Xtreme 1 kap. na czczo, 1 kap. przed aktywnością lub obiadem oraz 1 kap. przed snem

Diuretic Complex 3 kapsułki ze śniadaniem oraz 3 kapsułki z obiadem.

Cześć, dziękuje za odpowiedź. Czyli przed kolacją już nie muszę wziąć cheetah? Czy mogę jeszcze dorzucić dwie kapsułki przed kolacją (dla lepszych efektów;))?

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...