Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

San zacznij jak piszesz dwa razy dziennie nie więcej niż po 10 naciśnięć na cały dzień, stopniowo jak będzie w porządku z tolerancją możesz podnosić ilość naciśnięć do ok 30 na dobę. 

Clinical pierwsze dwie -trzy porcje po 1 kapsułce do śniadania, jak tutaj również nie doświadczysz żadnych nieprzyjemnych wrażeń to stosuj dwa razy dziennie po 1 kapsułce  30 min przed posiłkiem/ treningiem w odstępach min 6 godz. Zerknij sobie na -#RAW Fucoxanthin, to ekonomiczny środek a bardzo skuteczny przy rodzaju zatłuszczenia jaki opisujesz. PZDR

P.S. Alphaburn jest najbardziej sprawdzonym i polecanym środkiem  na ten rodzaj tkanki tłuszczowej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

W dniu 14.11.2019 o 09:21, adam. napisał:

Dzięki General za szybką odpowiedź, a możesz napisać o jakich porach stosować te suplementy Alphaburn, Erase Fast i ten Booster, przed treningiem czy po, czy można wziąć przed spaniem i czy można brać z Animal Flex. 

Dzięki

 

W dniu 14.11.2019 o 08:11, General napisał:

Jeżeli to tylko problem jaki opisujesz to powinien wystarczyć Alphaburn choć aby przyspieszyć jeszcze efekt i mocniej poprawić sylwetkę dorzuciłbym, Erase Fast który pomoże także w pozbyciu się wody podskórnej i dodatkowo wprowadzi organizm w stan anaboliczny , który utrzymuje się jeszcze długo po zaprzestaniu stosowania.

Można także z powodzeniem zastosować bardzo chwalony Booster Metabolizmu Lean Xtreme z Driven Sports (sasm polecam) także w połączeniu z Alphaburn , a jak coś bardziej ekonomicznego to Yohimbina HCL z Yaya Labs.

Hej, dzięki za polecenie zestawu, jestem prawie na ukończeniu i powiem szczerze, chyba będę musiał obciąć pasek😄. Ostatnio mierzyłem się na wadze tanita, i okazało się, że mam poziom otłuszczenia tkanki trzewnej 9, miesiąc temu też był te taki wynik. Czy możemy coś z tym zrobić. Jeszcze jedno pytanie, przy braniu innych spalaczy miałem moc przy treningach, przy tym zestawie, moje tętno jest niższe o około 5-10%. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz energii ponieważ nie ma tam żadnych substancji pobudzających. Masz właściwie 2 opcje - albo dodajesz spalacz termogeniczny np. Pure Clinical Burn, który śmiało można polecić i do 100 zł jest bezkonkurencyjny, ewentualnie druga opcja dokładasz sobie przed treningami kofeinę solo. Yohimbina bez stymulantów może nawet obniżać ciśnienie więc taki efekt jest normalny. Co do tkanki trzewnej - tu możesz spróbować takie produkt jak 11-andro z Brawn. Ukierunkowany typowo na tkankę trzewną i nie koliduje z innymi spalaczami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rumcajs napisał:

Nie masz energii ponieważ nie ma tam żadnych substancji pobudzających. Masz właściwie 2 opcje - albo dodajesz spalacz termogeniczny np. Pure Clinical Burn, który śmiało można polecić i do 100 zł jest bezkonkurencyjny, ewentualnie druga opcja dokładasz sobie przed treningami kofeinę solo. Yohimbina bez stymulantów może nawet obniżać ciśnienie więc taki efekt jest normalny. Co do tkanki trzewnej - tu możesz spróbować takie produkt jak 11-andro z Brawn. Ukierunkowany typowo na tkankę trzewną i nie koliduje z innymi spalaczami.

Dzięki Rumcajs za szybką odpowiedź, jak to dawkować i czy można jeszcze brać pod uwagę inny spalacz który brałem wcześniej. I czy jest coś co można brać między treningiem spining a siłką na górną partię ciała , aby nie tracić mięśni. Na spinningu tracę około 700-800c, czy może jakiś posiłek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11-Andro najlepiej stosować przez 6- 8 tygodni, jeśli chodzi konkretnie od produkt Brawn to brałbym 3 kapsy dziennie, ze śniadaniem, z obiadem oraz z kolacją po jednej kapsułce. 
Clinical Burn 1 kap codziennie rano oraz 1-2 kap przed treningiem lub popołudniu, możesz go sobie łączyć z johimbiną czy Alphaburnem, nie ma żadnych przeciwwskazań. 

Z innych spalaczy zamiast clinical burn bardzo fajnie działa ANS Thermo Craze, moim zdaniem jeden z lepszych spalaczy jakie w ogóle są na rynku, ale niestety cena też jest adekwatnie wyższa. Co do ochrony mięśni podczas spinningu to raczej musisz dbać o ogólną podaż białka w swoim codziennym odżywianiu i dobry trening siłowy, to są najlepsze antykataboliki. Posiłek pomiędzy treningami odpuść jeśli nie masz 2 h przerwy bo i tak się nie strawi a będzie zalegał na żołądku. Opcjonalnie z suplementów możesz wrzucić dobre BCAA solo np. od Premium Labs masz bardzo fajne, 90% stężenia i instanizowane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim

Potrzebuję rady.

    wiek - 45
    waga - 87-89
    wzrost - 186
    liczba posiłków - 2-3
    pora aktywności fizycznej - w tygodniu 16-22 3xCrossFit+2xbieg sobota niedziela bieganie z reguły 12-14
    inne stosowane suplementy - zma, curcumin complex, ashwagandha, cordyceps complex
    stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - nigdy
    przeciwwskazania zdrowotne - brak

Zasadniczo mam problem z tłuszczem na brzuchu ... 5 lat temu zacząłem treningi gdy ważyłem 134kg i jakoś brzuch niestety cały czas jest.

Z góry dziękuję za wszelkie rady i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 2-3 posiłki to mało, moim zdaniem powodują iż Twój metabolizm mocno zwolnił i z każdego posiłku magazynuje  ile może w postaci tkanki tłuszczowej, do tego dokłada się pewnie dość wysoka ilość wydzielanego kortyzolu i oponka jest cały czas.  

Po drugie jeśli chodzi o spalacze / środki to w pierwszej kolejności zerknij na Lean Xtreme, pozwoli on na znaczne przyspieszenie metabolizmu oraz redukcję kortyzolu . 

Co do spalacza to jeśli jesteś w pełni zdrowy to polecam ANS Thermo Craze,  substancje w nim zawarte pozwolą na spalanie zarówno brunatnej jak i białej tkanki tłuszczowej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie :)

Bo zanim zauważyłem że mogę się poradzić :) to zdążyłem już kupić:

ELITE NUTRITION ERASE FAST
EVOLAB Alphaburn
SAN LIPOREDUX
OMEGA SPORTS BURN24

i teraz zastanawiam się co dokupić czy tak jak było na forum w rankingu Fenix Ground Zero ?

a na drugą serię wziąć wtedy Lean Xtreme i ANS Thermo Craze ?

Mam jeszcze pytanko co do dawkowania spisałem sobie tak:

Erase Fast 2przed snem

GraundZero 1 rano 1 przed trennigniem

Alhaburn 1 rano 1 przed trennigniem

Burn24 2przed posiłkiem -> tu czytałem ze w szczególności przed węglami aczkolwiek ja prawie ich nie jem praktycznie moja "dieta" to warzywa, owoce, mięso i nabiał ;)

Liporedux 2x10pompek

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być Thermo Craze i Lean na drugą serię.  Co do Erase Fast to tutaj bardziej polecam jedna kaps rano do śniadania i jedną przed snem, są to pory kiedy mamy największy wyrzut hormonów , dwie przed snem nie jest oczywiście złą opcją. 

Burn24 - chodzi tutaj o transport węgli do komórek po posiłku,  skoro jesz np. owoce jak piszesz  - to są tam też węgle - cukry proste tylko te gorszej jakości. Ogólnie Burn24 warto dokładać zawsze i na każdym etapie redukcji , ma szerokie zastosowanie prozdrowotne,  między innymi poprawia też profil lipidowy. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim,

będę wdzięczna za Waszą pomoc z dobraniem spalacza - jak na razie kiepsko mi poszło próbując robić to sama:

  • wiek - 35 lat
  • waga - 58 kg (waga łazienkowa pokazuje: 26% tłuszcz)
  • wzrost - 158 cm
  • liczba posiłków - 5 (dzienne 1600 kcal)
  • pora aktywności fizycznej - między 18 a 22. wt, czw - sztuki walki, śr - trening siłowy, czasami w sobotę jakieś aeroby (nie mam wpływu na rozłożenie zajęć w inny sposób w tygodniu). Resztę tygodnia spędzam przy biurku.
  • inne stosowane suplementy - BCAA, Omega-3, Wit D, Wit B, Activlab ZEN (na lepszą regeneracje po treningu)
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - Jungle Girl Burner (2x rano, 2x30 min przed treningiem) - właśnie kończę opakowanie. Zero efektów na wadze, ciągle czułam się głodna i nie szczególnie dawał kopa do ćwiczeń.
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak

Od miesiąca próbuję zrzucić trochę tłuszczyku ale pomimo diety i spalacza waga nie drgnęła ani trochę. Jestem niska więc każdy odłożony kilogram widać przede wszystkim na brzuchu i udach. Kupiłam Lipo 6 Black ale chyba muszę zrobić przynajmniej 2 tyg przerwy po tym spalaczu, który właśnie skończyłam.

Przez 2 lata ćwiczeń dorobiłam się jakichś mięśni ale niestety tłuszczyk je przykrywa. Zastanawiałam się czy lipo mi wystarczy - jak na razie po zerowych efektach moja motywacja tylko spada :) Wstaję o 5 rano więc nie mogę brać na wieczór żadnej petardy :)

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po prawie miesiącu czasu waga spadła tylko o 2 kg. Zawartość tłuszczu 24,5%. Po przeczytaniu wielu postów zastanawiam się poważnie nad Alphaburn w połączeniu z lit the f%#k up. Jeżeli jest to dobra kombinacja, czy mogłabym Was poprosić o pomoc w rozpisaniu dawkowania tych spalaczy?

BTW: Przy lipo nie miałam żadnych problemów z zasypianiem ale też nie czułam szczególnego pobudzenia. Czułam się za to ciągle głodna :) Potrzebuję zrzucić jeszcze 5-6 kg.

z góry dziękuję ogromnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Lit The F%#k Up od Liberty Labz to typowy termogenik , który zbiera zdecydowanie dobre opinie ale patrząc na skład są to opinie w pełni zasłużone. Działa zarówno na tkankę tłuszczową brunatną jak i też białą a do tego podkręca metabolizm. Połączenie tego środka z Alphaburn powinno przynieść wymierne korzyści dosyć szybko przy oczywiście standardowym trzymaniu się mniejszej podaży kalorii , dodatkowo każdy ruch , trening, wysiłek pozwoli na skuteczniejsze wykorzystanie potencjału tych środków . Dawkowanie powinno się zacząć od jednej kapsułki przez pierwsze dwa-trzy dni wraz ze śniadaniem, jeśli nic wystąpią objawy nadwrażliwości to 1 kap 30 minut przed śniadaniem następnie jedna przed treningiem a w dni nietreningowe przed obiadem. Jeśli wszystko jest w porządku do każdej porcji  Lit The F%#k Up dorzucasz 1 kapsułkę Alphaburn. Do tego możesz dołożyć Diuretic complex od Amixa. 

Od siebie mogę polecić jeszcze ANS Thermo Craze , jak też oczywiście najskuteczniejsze jak do tej pory połączenie czyli Fenix Ground Zero i Alphaburn.

P.S.  Jungle Girl Burner patrząc na składniki, ich objętość , stopień a raczej brak standaryzacji to nie miał prawa działać. PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

  • wiek - 26
  • waga -98
  • wzrost -188
  • liczba posiłków - 3/4
  • pora aktywności fizycznej - praca fizyczna w ciągu dnia, mały trening wieczorem (dopiero zaczynam ćwiczyć) 
  • inne stosowane suplementy - nie, myślałem o Olimp Creatine w kapsułkach
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - jak dotąd żaden, myślałem o Pure Clinical Burn
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość pamiętajcie, że to temat od DAWKOWANIU, a nie dobieraniu suplementacji. Lepiej załóżcie wtedy swój temat w tym dziale aby tu było przejrzyście.

Qbekno

Jeśli nie masz jeszcze zakupionych produktów to Clinical Burn jest jak najbardziej znakomitą opcją na start jeśli chodzi o termogeniki. Jeśli budżet pozwala możesz też zerknąć sobie na ANS Thermo Craze, na mnie zrobił świetne wrażenie po kilku porcjach. Co do kreatyny - jak najbardziej nie koliduje ze spalaczami, jednak skoro dopiero zaczynasz ćwiczyć możesz wykorzystać ją w późniejszym etapie tj. za kilka miesięcy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiek: 38
  • waga: 64 (dążę do 56-58, bo mam sporo mięśni)
  • wzrost: 165
  • Intermittent Fasting, Posiłki od 11:00 do 19:00, do tej pory 4-5, ale teraz ograniczyłam do 3 z powodu trzech dawek Burn24, może niesłusznie? 
  • treningi rano (9:00), 5x split siłowy(3x dół + interwały na stepmill i bieżni, 2x góra + brzuch), staż treningowy: teraz kilkanaście miesięcy, ale łącznie kilka lat, poruszam się na piechotę lub na rowerze, ale praca siedząca w domu
  • inne suplementy: kurkumina95 - 532 mg, boswellia65 -810 mg, Now Probiotic-10 25 Billion, witamina B Complex, potas 300 mg,Olimp Stress Control x 3 dziennie (za miesiąc Omniscienti), Vitex / Niepokalanek - 150 mg, dzięgiel chiński - 75 mg, 5 g mielonego morszczynu pecherzykowatego
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu: żadne
  • mam niskie ciśnienie, ale w czasie treningów tętno błyskawicznie mi wzrasta, w czasie interwałów zawsze sięga 184/186 bpm pomimo kontrolowania go i ograniczania intensywności, w bezruchu niemal równie szybko spada; mam chyba problem z nadmiarem estrogenów, sądząc po budowie ciała i tym, że w czasie PMS chodzę po ścianach (stąd niepokalanek w suplementacji)

Poproszę o pomoc w dawkowaniu: Burn 24, Corti-Lean, Diuretic Complex, a w kolejnym miesiącu: Lit The F*#k Up, Alphaburn, San Liporedux, gdzieś w międzyczasie/po: SlinMax i Fenix Ground Zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz treningi o 9 rano to nic nie stoi na przeszkodzie by spokojnie brać termogenik przed, a później rozpocząć okno żywieniowe. Nie ma tu konieczności rezygnacji z IFa jeśli akturat taki model odżywiania Ci pasuje. Co do samego dawkowanie to widziałbym to tak:

Burn24 3x po 2 kapsułki przed głównymi posiłkami tak jak napisałaś.

Diuretic Complex dałbym 3 kapsy do pierwszego i 3 kapsy do ostatniego posiłku

Corti Lean standardowo 1 kap. przed treningiem, 1 kap gdzieś pomiędzy posiłkami i 1 kap. po zakończeniu okna żywienia.

Co do drugiego zestawu:

Lit the fuck Up codziennie 1 kap. przed treningiem, a w dni wolne rano na czczo oraz 1 kap. pomiędzy posiłkami, tam gdzie masz najdłuższą przerwę.

Alphaburn po 1 kapsułce razem z Lit the Fuck up

Liporedux 2 razy dziennie, rano oraz popołudniu po około 12 naciśnięć pompki

Jeśli chodzi o Ground Zero i SlinMax to najlepiej byłoby dać je pomiędzy pierwszym a drugim zestawem. Tu gdzie masz Alphaburn zostaw sobie na sam koniec.

Fenixa dawkujesz dokładnie jak Lit the Fuck, natomiast możesz z czasem jedną z porcji zwiększyć do 2 kap.

Slin Max 2 kapsułki 2 razy dziennie przed głównymi posiłkami

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

43 lat

110 kg

191 cm

5-6 posilkow co 2-3 godziny(w tym wliczone odzywki bialkowe x3,wiec 2 badz 3 inne posilki) ,wykluczylem kompletnie slodycze  z diety.

 Trening po poludniu do 2 godzin po przebudzeniu(pracuje na nocki wiec prowadze nocny tryb zycia)

Stosuje WPI 97 2x30g ,Kazeine Micellarna 1x30g przed snem i  i BCAA 10 tabletek w dni treningowe(pol godziny przed treningiemx5 i w polowie treningu x5) 

Nie stosowalem wczesniej spalaczy tluszczu

Nie mam przeciwskazan zdrowotnych

 

Obecnie powrocilem do cwiczen silowych po 17 latach przerwy i nie robienia NIC(trenowalem na silowni od 16 roku zycia przez 9 lat),wystartowalem okolo 2 tygodnie temu,chcialbym zrzucic zwlaszcza z brzucha bo narobilo sie tam ze 114cm.Podstawe miesniowa mam i chcialbym spalic tluszczu jak najwiecej przy jak najmniejszej utracie tkanki miesniowej.Cwicze 4 razy w tygodniu po 1 godzince intesywnego treningu silowego.2 tygodnie temu  zaczalem stosowac 3 kapsulki dziennie Chaos&Pain Inferno Amped Apocalypse i od paru dni dolaczylem 3 kapsulki dziennie Alphaburn.

Pierwsza kapsulke Inferno i Alphaburn biore zaraz po przebudzeniu na czczo,potem 2 kapsulki Inferno i jedna Alpha zaraz przed treningiem i na koncu gdzies poznej  nocy biore ostatnia kapsulke Alpha pomiedzy posilkami,czy to jest dobry cykl spozywania spalaczy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek: 32

Waga: 62

wzrost: 172

liczba posiłków: 3-4

Aktywność fizyczna nieraz rano, nieraz wieczorem nieraz w południe, zależy od zmiany w pracy :) Ćwiczę od 3 do 5 razy w tygodniu interwały i ćwiczenia wzmacniające i modelujące na przemian. 

niestosuje żadnych suplementów 

Nie stosowałam żadnych spalaczy tłuszczu do tej pory 

Pijąc kawę czuje się bardzo pobudzona. Nawet nie raz za bardzo! Pije zazwyczaj kawę bez kofeiny. Brak innych przeciwwskazań. 
 

zależy mi na redukcji tkanki tłuszczowej na udach, łydkach i biodrach i pozbycia się cellulitu.
 

czytałam że Alphaburn pomaga w walce z tkanka tłuszczowa w tych miejscach jak uda i biodra. co mogę jeszcze stosować? 
proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezier77

Tak. Biorąc pod uwagę Twój tryb dnia to wygląda wszystko optymalnie i nic bym tutaj nie zmianiał.

Natalka

Jeśli szukasz spalaczy miejscowych to poza Alphaburnem możesz zerknąć na produkty do stosowania miejscowego jak np.SAN Liporedux czy Yohimflame. Przy Twojej reakcji na kawę i kofeinę unikałbym spalaczy termogenicznych, gdyż z reguły pobudzają one mocniej niż filiżanka kawy. Wyjątek to te pozbawione stymulantów jak Cheetah Non stim i przy takiej aktywności jaką posiadasz to moim zdaniem byłby optymalny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Arnold78 napisał:

jezier77

Tak. Biorąc pod uwagę Twój tryb dnia to wygląda wszystko optymalnie i nic bym tutaj nie zmianiał.

Natalka

Jeśli szukasz spalaczy miejscowych to poza Alphaburnem możesz zerknąć na produkty do stosowania miejscowego jak np.SAN Liporedux czy Yohimflame. Przy Twojej reakcji na kawę i kofeinę unikałbym spalaczy termogenicznych, gdyż z reguły pobudzają one mocniej niż filiżanka kawy. Wyjątek to te pozbawione stymulantów jak Cheetah Non stim i przy takiej aktywności jaką posiadasz to moim zdaniem byłby optymalny wybór.

Dzień dobry. Dziękuje za odpowiedz, niestety się nieco pośpieszyłam i zamówiłam sobie wczoraj Burn24 jako dodatek do Alphaburn. Możesz mi proszę podpowiedzieć czy Burn24 tez się równie dobrze sprawdzi? i jak najlepiej burn24 i Alphaburn dawkować? 
dzięki z góry i pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już zamówiłaś to możesz śmiało stosować, produkty są bardzo dobre.

Alphaburn 1 kap. codziennie na czczo, 1 kap. przed ćwiczeniami oraz opcjonalnie 1 kap. pomiędzy posiłkami.

Burn24 - 1-2 kap. 3 razy dziennie na 20 -30 minut przed posiłkami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 15:18, Rumcajs napisał:

Jeśli już zamówiłaś to możesz śmiało stosować, produkty są bardzo dobre.

Alphaburn 1 kap. codziennie na czczo, 1 kap. przed ćwiczeniami oraz opcjonalnie 1 kap. pomiędzy posiłkami.

Burn24 - 1-2 kap. 3 razy dziennie na 20 -30 minut przed posiłkami.

Dziękuje za odpowiedz. :) a podpowiesz mi jeszcze proszę czy podczas choroby (przeziębienia) można zacząć suplementację? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...