Skocz do zawartości

Co wybrać na redukcji


ONEe

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie, mam 24lata, aktualnie 88kg przy wzroście 181cm

Do pozbycia się mam głównie tluszcz w okolicach brzucha i trochę twarzy ale wiadomo poleci wszędzie 

Jestem na redukcji, do tego ktorys miesiac biegam, z marszobiegow doszedlem do ciaglego biegu przez 30 minut, dam rade teraz po 5km 

Do tego chcialbym dołączyć inne elementy treningu, które wspomaga redukcje tłuszczu i myślałem nad bieganiem interwałów

Co o tym sądzicie? Czy lepiej wydłużać dystans czy stosować interwaly a moze cos innego? 

Do tego chce dołączyć jakieś cwiczenua typu pompki, deska, szwedki itd 

I wspomóc się jakas sumementacja np kreatyna, żeby nie tracić za duzo mieśni 

Co o tym  uważacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moim zdaniem najbardziej efektywną metodą jest przeplatanie treningu aerobowego i interwałowego, możesz to robić na zasadzie 1 tydzień spokojny bieg dłuższy dystans, a drugi tydzień interwały lub oczywiście na zmianę co trening. Ewentualnie jak już nieco znasz swój organizm to możesz rotować dowolnie rodzajem biegu w zależności od samopoczucia. Co do ćwiczeń siłowych jak najbardziej, możesz ułożyć je w klasyczne obwody, bardzo dobry sposób na nakręcenie metabolizmu. Suplementacja kreatyną ok, możesz sobie też zerknąć na kwas ursolowy, bardzo ciekawy suplement antykataboliczny i nie zbyt drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...