Skocz do zawartości

Utrata wagi i usunięcie wody z organizmu CO I JAK mogę zastosowac


Rekomendowana wypowiedź

Czesc, szukam porady odnośnie czegoś na zbicie wody z organizmu i dodanie energii na dzień i może jakiś booster metabolizmu. Nie ćwiczę nic specjalnego chciałabym po prostu jakoś funkcjonowac. 4miesiace temu urodziłam dziecko(nie karmie piersią) i nie mam siły na nic. Jedyne co to chodzę na spacery +/-10km 4-5 razy na tydzień i jak mi się uda to jazda na rolkach przez około 2h🤷 czytałam niedawno o kapsułkach tegreen z zielonej herbaty, które rzekomo zbijają wodę z organizmu. Ale co dalej? Czy są jakieś specyfiki, które dodadzą mi nieco energii i pomogą zrzucić to i owo przy trybie życia bez sportów?(piję 1x kawę na dzień ale nie pomaga, mogę po wypiciu się położyć i zasnąć). Z tego co wiem nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Moja normalna waga to jakieś 70kg przy 174cm wzrostu. Teraz ważę prawie 80kg😣 w ciąży dobilam do 92kg.. dziękuję z góry za wskazówki. Miłego dnia

edit nie stosuje diety, nie jem też śmieci ani jakoś totalnie duzo jak mi się uda zjeść obiad i śniadanie to duży sukces, za slodyczami nie przepadam 🤷

Edytowane przez Kotelove
Uzupełnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie chcesz iśc w kierunku środka typowo na redukcję ? Przeczytaj jednak może też dokładnie strone podaną w linku

Co do odpowiedzi na Twoje pytanie to nasuwają mi się dwa rozwiązania.

1- Lean Xtreme od Driven Sports + Diuretic Complex od Amixa

2- Corti- Lean V2 oraz także Diuretic Complex

Zarówno Lean Xtreme jak i Corti Lean to sprawdzone środki bez stymulantów które przyspieszają metabolizm , blokują kortyzol którego nadmiar jest m.in, objawem stresu oraz powoduje odkładanie się tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach - brzuch , boczki ,uda, zdecydowanie poprawiają samopoczucie jak i też można im przypisać działanie diuretyczne i hamujące łaknienie. 

Diuretic Complex o którym także wspomniałem to topowy środek na pozbycie się wody podskórnej( może  on osłabiać działanie tabletek antykoncepcyjnych) , takie połączenie wydaje się być optymalne.

Co do kwetii dodania energii to bez środków termogenicznych czyli ze stymulantami będzie ciężko jednak ja bym tutaj zaczekał na ile sytuacja się zmieni jeśli zdecydujesz się na którąś z opcji gdyż poprawa może nastąpić wraz z polepszeniem samopoczucia a oba  środki sa na to też ukierunkowane , i na koniec bardzo ważne - jesli byś się zdecydowała to pamiętaj że wtedy nie można karmić piersią.PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z termogenikami jest tak, że w przypadku większości osób powodują one większą potliwość tylko pod wpływem długotrwałego wysiłku fizycznego. Rzadko kiedy uzyskujemy taki efekt jeśli akurat biernie spędzamy czas. Poza tym u większość termogeneza nie oznacza lanie się potu strumienia, a jedynie symboliczny wzrost temperatury ciała, więc nie ma się co bać termogeników jeśli nie mamy problemów z nadciśnieniem, sercem itp. Bardzo dobra opcja bez pobudzaczy to np. Cheetah Burn, a jeśli jednak szukasz czegoś do dodatkowo fajnie podnosi poziom energii to zerknij sobie na Libery Labz Lit the F#%k up. Jak fundusze pozwalają to świetną opcją jest połączenie takiego produktu np. ze wspomnianymi już diuretic complex i cannibal claw, wtedy otrzymujesz kompleksowy zestaw ze sporym potencjałem diuretycznym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...