Skocz do zawartości

Brak efektów


Rekomendowana wypowiedź

Od 3 tyg stosuje burn24 i waga stoi, przytyłam po ciąży parę kg i nie mogę ich zrzucić ograniczyłam do minimum spożywanie słodyczy, pieczywa, makaronu ale nic nie pomogło za to mam straszną ochotę podjadac .. Co mogę dobrać aby ograniczyć łaknienie i przyspieszyć metabolizm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tego typu środków jest sporo, nie mniej warto byś zliczyła sobie kalorie z przykładowego dnia. Jeśli faktycznie to podjadanie jest problemem to moim zdaniem Appetite Suppressant od 1up jest bardzo dobrą opcją, obecnie składowo ponad pozostałe produkty wspierające kontrolowanie apetytu więc śmiało można polecić ten środek. W USA zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii, natomiast na naszym rynku jest już kilka miesięcy i też sporo osób było z niego już zadowolonych.

W kwestii boosterów metabolizmu jest kilka produktów które faktycznie działają i celowałbym w coś sprawdzonego. Jeśli to jest twój główny problem to śmiało możesz celować w Cannibal Claw, długo na rynku i przede wszystkim środek sprawdzony przez setki osób. Potencjalnie patrząc na skład i badania największy potencjał ma taki środek jak HPN M(6), ale to już nieco wyższa półka cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burn24: 2 kap. przed śniadaniem, przed obiadem i przed kolacją.

Appetite Suppressant: 2 kap. przed obiadem i 2 kap. przed kolacją (swoją drogą to najlepszy obecnie bloker apetytu na rynku jak patrze na skład).

Cannibal Claw: 1 kap. rano i 1 kap. przed snem. Jeśli warzysz więcej niż 70kg wtedy dodaj jeszcze 1 kap. po południu między posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...