Skocz do zawartości

Dieta redukcja


maxq

Rekomendowana wypowiedź

Cześć wszystkim 

Chciałbym spalić trochę zbędnego tłuszczu ale może zacznę od początku. Mam 20 lat 

Wymiary: 

wzrost - 176cm

waga - 71/72

Obwód pasa 84,5 cm

 

Jakieś dwa lata temu miałem spory problem z nadwagom i wchodząc na wagę widziałem 90 kg. Udało mi się to zbić w jakiś rok do 68 kg bez liczenia kalorii z ćwiczeniami w domu. następnie  troszkę urosło do obecnej wagi i trzyma się na tym poziomie jednak zostało mi trochę tego ''trudnego tłuszczu'' z dolnej części brzucha i chciałbym się tego pozbyć. Od kwietnia tego roku trening na siłowni z głową jednak ciągle bez diety i po prostu efekt jest marny. Mam kilka pytań : 

 

Jakiś tydzień korzystam z aplikacji MyFitnessPal wyliczyło mi dzienne zapotrzebowanie 2630 kcal oczywiście z nastawienie ma redukcję 0.5kg na tydzień. 

Makroskładniki :

 

B: 132 g

W - 329 g

T- 88 g

 

Pierwszy tydzień jadłem wszystko to co do tej pory notując wszystko w aplikacji i starając się trzymać limitu kalorii + tych wskaźników makroskładników jednak kiedy np. miałem B: 130 g W- 300g T- 40g

A kalorii 2000 i nie wiem co w tej sytuacji dociągać te kalorie to tego limitu czy patrzeć na te wskaźniki makroskładników i starać się ich nie przekraczać bo takiej sytuacji jak podałem powyżej na koniec dnia nie odczuwam głodu a nie wiem czy powinienem tak drastycznie obcinać te kalorie.

 

ps. trening split 3x w tygodniu 

Gdyby były potrzebne zdjęcia to mogę wstawić.

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...