Skocz do zawartości

Problem


klama

Rekomendowana wypowiedź

Witam (odrazu przepraszam jeśli napisałem w złym dziale).Mam pewien dosc (dla mnie) dziwny problem

A mianowicie mam problem z 1 pompką,znaczy że zrobie max 1,2 na pewno nie,i próbowałem ostatnio z podciągnięciami i tak samo:/Tylko że gorzej bo nie podciągne się ani razu.Chodze do 2gim 14 lat waga 65kg(tak wiem nadwaga lecz można powiedziec że jestem bardziej ''nabity'' bo tych 65kg u mnie nie widac)

W podstawowce pamietam na wf za kare potrafilem zrobic kilka czy tam kilkanascie pompek a teraz taka lipa.Odrazu przy pompce wszystko wysiada miesnie bola klatka rece itd.A jesli chodzi np o bieganie to jestem 1 w klasie,chodze na prawie wszystkie przełaje,a podciągniec 0 i 1 pompka.W mojej miejscowosci wszystkie siłownie są od 15lat dlatego dopiero za rok w czerwcu mogę się zapisac.Jak narazie to mam od 3 tyg diete pije praktycznie samą wode,0słodyczy zdrowo jem,jeśli chodzi o sprzęt to nie za bardzo dysponuje np hantelkami ale moge oczywiscie cos kupic.Więc pytanie co cwiczyc/robic zebym uporał się z tym problemem?

Nie chce miec wstydu np na wfie jak będzie sprawdzian z podciągania a ja ni 1 podciągnięcia a ni 2 pompek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od ćwiczeń oszukanych by zaadaptować mieśni, jeśli robisz pompki to na kolanach się opieraj, jeśli podciągasz na drożaku to popros kogos do pomocy lub podstaw krzesło pod palce stóp

 

rób po kilka serii tyle ile dasz rade, szybko nabierzesz siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...