Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • 3 tygodnie później...

Ja już wybrałam trenera personalnego. Ćwiczę już z nim od dwóch miesięcy i efekty są naprawdę widoczne. Ustalił mi nie tylko zestaw indywidualnych ćwiczeń, ale również doradził mi, jak mam się zdrowo odżywiać. Treningi te poprawiły moją sylwetką, schudłam, ado tego poprawiłam swoją wydolność i zaczęłam się zdrowo odżywiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Myślę, że tutaj warto zwrócić uwagę głównie na profesjonalne podejście oraz wiedzę trenera personalnego. Musisz się z nim również dobrze dogadywać aby współpraca była owocna, na forum znajdziesz kilka sprawdzonych ogłoszeń trenerów personalnych, warto z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ludzie, nie szukajcie trenerów w ten sposób... Popytajcie w środowisku, poszukajcie opinii na forach... Nie róbcie nic na szybko, pochopnie bo traficie na partacza, który zamiast Wam pomóc - zaszkodzi. "Trenerów" teraz jak grzybów po deszczu ale tylko garstka z nich to fachowcy. Warto o tym pamiętać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Do wyboru jest wielu trenerów personalnych i instruktorów fitness. Prawdziwy trener to taki, który nie da Ci jednej diety albo powie, ze takie czy inne ćwiczenia są najlepsze. Bo wszystko to zależy od wielu czynników i indywidualnych predyspozycji. Takie właśnie podejście do podopiecznych mam ja. Zanim przeprowadzę pierwszy trening, spotykam się aby omówić najważniejsze rzeczy, a przed ułożeniem diety obliczam zapotrzebowanie energetyczne, nie daje gotowca ściągniętego z internetu, ale bazuje na moim doświadczeniu, o tym więcej na mojej stronie internetowej wiktoria.fitspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...