Skocz do zawartości

Porada z dietą


Wsu

Rekomendowana wypowiedź

Cześć. Mam taki malutki problem z moim brzuchem.. Na 171 cm wzrostu ważę 65kg, a brzuch wygląda jakbym miał z 75kg. Jem ogólnie mało, śniadania nie jem, obiad zjem i klasycznie w ciągu dnia potrafię zjeść z cztery lody. Nie piję żadnej coca coli i innych tego typu napoji, tylko woda z kranu. Proszę o pomoc, trenuje dzień w dzień i tak od miesiąca, ale nie widać skutku. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lody zawierają dużo cukru i tłuszczu, także są to składniki, z których organizm tworzy tłuszcz na ciele, a nieregularne posiłki sprzyjają spowolnieniu metabolizmu, wiec efekt jest taki jak widzisz na brzuchu

 

ćwiczeniami brzucha nie spalisz tłuszczu z niego, a tylko wzmocnisz mięśnie, które są pod tłuszczem, jesli chcesz schudnąć pomyśl o treningu aerobowym lub interwałowym i ogranicz do minimum cukry oraz ogólnie węglowodany, a bazuj na produktach wysokobiałkowych (mięsa, sery białe, ryby, jaja) i zdrowych tłuszczach (oliwa z oliwek, nasiona, orzechy, tłuste ryby, siemię lniane, masło orzechowe itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje z tym brzuszkiem, gdy stoję to brzuszek mi lekko wystaje, a gdy leże na łóżku to widać mi miesnie brzucha, musze się tego pozbyć, nawet gdy stoję to na brzuchu mam fioletowy pasek nad pępkiem. Gdy bede trenował godzinę dziennie to myślisz że po jakim czasie spal ten brzuszek. Oczywiście przy odpowiedniej diecie. I co byś polecił zjadać na śniadanie, obiad i kolację? I czy miedzy tymi posiłkami można zjeść jakiegoś jogurta? Mój ojciec jak zaczoł trenować w wieku 15 lat to mówił, że przed każdym treningiem wypijał surowe jajko, czy to coś pomaga czy to tylko mit? ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...