Skocz do zawartości

Pomoc przy treningach


Pat

Rekomendowana wypowiedź

Witam Was wszystkich. Proszę, pomóżcie mi znaleść błędy w moich treningach/ chudnięciu. Jestem 4 miesiące po porodzie. Ćwiczę 4dni w tyg od 3 miesięcy; najpierw na siłowni wiec robiłam 30-40 min cardio i 20min ćwiczenia z obciążeniem. Waga stała. Ktoś podpowiedział, że mogłabym zmienić na tydzień swoje ćwiczenia na głównie z obciążeniem i wrócić do poprzedniej wersji. Nic. Waga stała. Teraz w domu dalej kontynuuje ćwiczenia cardio 5-10 min jako rozgrzewka i  40min ćwiczenia z obciążeniem. Pierwszy miesiąc z dość sporym jak dla mnie i podałam jak mucha po treningu. Waga dalej stoi. Teraz zaczęłam z mniejszym obciążeniem trochę i kupiłam rower stacjonarny, ale jeszcze nie jeździłam. Zaczęłam również bardziej skoczne treningi. Kupiłam burn24, corti Lean v2, fuck up, Alphaburn. Nie mogę zbytnio pobudzających, bo atakuje odrazu serce i chodzę drżąca ale z drugiej strony chodzę zmęczona. Myślałam o braniu burn 24 i corti Lean razem, a później fuck up i Alphaburn. Jeśli będzie to zle wpływało na mnie to najwyżej z mniejsza dawką. Taki mój plan, ale zupełnie nie wiem co robię źle. Po pierwszym dziecku schudłam, ale długo na to czekałam. Nie mam problemu z przemianą materii ogólnie, ale wolno chudnę. Problem w tym, ze nawet kilograma nie zgubiłam i to frustrujace. Niby sylwetka poprawiła się...może jakieś rady lub poprawki? Dzięki z góry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i sprawdź w ciągu kilku dni czy na pewno dostarczasz mniej kcal niż potrzebujesz. Na 99% tutaj będzie leżał problem. Wiele osób twierdzi, że je zdrowo, ale gdy zliczy bilans składników pokarmowych to nagle jest wielkie zdziwienie:)

Jak już to będziesz miała ogarnięte to tak tak naprawdę trening cardio będzie efektywną metodą. Co do spalaczy to łączysz je razem czy jeszcze nie stosujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze burn24 i corti Lean razem. Po skończeniu będzie fuck up i Alphaburn. Zastanawiam się również nad San lipo redux miejscowo... co do diety to nie mam sztywno trzymającej się, ale napewno nie spożywam „głupot” i jem tylko 3 razy dziennie... nie patrzyłam w ten sposób, bo nigdy nie miałam problemu z przemianą materii/ tyciem i różnie to bywało. Zawsze jest ten problem z procesem chudnięcia tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że nie jest istotne czy jesz 3 razy czy 6, ale to ile w sumie tych kalorii z posiłków dostarczysz. Czasami są osoby które jedzą tylko zdrowe i wartościowe produkty, a pomimo to nie chudną gdyż przekraczają swoje zapotrzebowanie. Zrób tak jak napisał Rumcajs, wylicz swoje zapotrzebowanie a potem sprawdź ile w tych 3 posiłkach kalorii dostarczasz. Burn 24 stosuj sobie przed posiłkami od 1 do 2 kapsułek na porcje, co też powinno korzystnie wpłynąć na zwiększenie wrażliwości insulinowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...