Skocz do zawartości

Superburn + A2 vs Stimerex + A2 RÓŻNICE ORAZ OPINIE


kuba1993

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

Mógłby ktoś wskazać różnice pomiędzy tymi setami? Chodzi mi o sam system działania, reakcje organizmu jak i możliwe efekty podczas diety.

Obecnie jestem na połowie opakowania Superburn + A2, widzę pewne efekty lecz uważam że może to być spowodowane faktem regularnych treningów oraz motywacji płynącej z używania seta suplementów za prawie 300zł.

I tu moje pytanie, co na kolejny miesiąc? Ten sam zestaw czy jednak Stimerex z A2 lub też jakiś inny np Ground Zero? Nie chciałbym również wydać więcej niż 350 zł.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako laik mogę powiedzieć tylko w prostych słowach jakie ja odczułem różnice. Stosowałem kiedyś Superburn, a aktualnie biorę Ground Zero i podstawowe różnice jakie zauważyłem są takie, że GZ o wiele mocniej pobudza, dużo mocniej hamuje apetyt no i sam tłuszcz też topi lepiej (została mi gdzieś 1/4 opakowania, a już zgubiłem więcej kg niż na Superburn'ie). Jest to po prostu produkt o "półkę wyższy" niż GAT Superburn. No ale cena też jest ciut wyższa. Pobudzenie nie każdemu odpowiada, ja w pierwszy dzień brania GZ byłem przerażony ale po 2-3 dniach już było spoko i teraz jest pobudzenie ale bez "trzepania po głowie" co sprawia, że z rana jestem od razu gotów do pracy, a na treningu aż trzeba się hamować żeby nie przesadzić :), Co do Stimerex'a to się nie wypowiem bo nie miałem jeszcze okazji spróbować ale na pewno koledzy z tego forum którzy są w tych sprawach o wiele bardziej doświadczeni niż ja Ci pomogą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno pobudza Ground Zero? Bralem 2 lata temy synedrex po ktorym czulem sie jak nacpany i mialem stany lekowe, chcialem tego teraz uniknac, choc jakies pobudzenie jest mile widziane, zeby dostac kopa z rana.

Czyli co proponujecie? Dokonczyc GAT'a i potem przejsc na GZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z synedrexem słabo pobudza, ja stosowałem stimerex hardcore i Ground Zero, moim zdaniem oba pobudzają na takim samym poziomie, chociaż opinie są zarówno takie że stimerex mocniej pobudza jak i takie, że mocniej pobudza feniks Ground Zero, także wszystko zależy od organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z czystej ciekawosci, natknalem sie na innym forum (jedno z bardzej znanych) na opinie twierdzaca ze opinie tu sa sponsorowane a wiekszosc kont jest fikcyjna.

W sumie na tamtym ze swieca szukac opini na temat Ground Zero czy tez Alphaburna. Cala ta nagonka skojarzyla mi sie z tizerem. Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co moga pisac na innych forach o konkurencyjnych?

składy masz podane, więc porównać nie trudno z takim badziewiem jak trizer, zapytaj na tamtym forum czy składniki ze stimerexa czy Ground Zero nie działają i niech podadzą chociaż jeden lub niech Ci pokażą lepszy składem produkt

 

opinie o Fenix Ground Zero jak i stimerexie są w necie, wystarczy poszukać, ale pewnie się nie chce...

 

http://spalacze.com.pl/Fenix-ground-zero/

http://www.wkforum.pl/index.php?/topic/16710-spalacz-t%C5%82uszczu-opinie-o-t5/

http://spalaczedlaciebie.pl/szybkie-i-skuteczne-odchudzanie/czy-wiesz-jak-szybko-schudnac/#comment-19

http://spalanie-tluszczu.pl/ranking-spalaczy-tluszczu/najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/#comment-4

 

itd.

na SyFD też są opinie, np.

"ja jestem po opakowaniu Ground Zero z Fenix i od czasu mitotropinu z gaspari nic lepszego nie jadłem, fakt że tani nie jest ale lepiej spala niż pierwsza wersja hellfire"

 

"Nie jest możliwe by po jakimkolwiek spalaczu były wzdęcia. Ale skoro jak sam napisałeś masz je po wielu produktach, począwszy od niektórych warzyw po mleko i kebaby to najlepiej przyglądnij się diecie. 

Co do Fenix Ground Zero to skończyłem go w zeszłym miesiącu, dodawał sporo energii i zabijał łaknienie. W sumie spadło około 5kg, czy to mało czy dużo to zależy jak na to patrzeć, jeśli chodzi o spalacze to u mnie max co osiągnąłem na nich."

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zastanawiasz się nad Stimerex Hardcore to szczerze Ci powiem że nie masz nad czym się zastanawiać 

Sam się przy tym stołowałem i nazwałem go Magicznym Lekarstwem :D 

A dlaczego sprawdź poniżej mój post

http://forum-sportowe.pl/topic/277-hi-tech-stimerex-hardcore/page-5

 

Wiem, widziałem. Mega efekty, szacun :D Póki co mój wybór stanął na Alphaburnie + Ground Zero. Jeśli nie będę dostatecznie zadowolony skuszę się na stimerexa :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugim dniu Ground Zero, pobudzenie mega. Macie jakies rady jak zmniejszyc pobudzenie? Np. brac razem z posilkiem? Jak tak to jakim?

I drugie pytanie, mysliscie ze "pobudzenie" spalacza bedzie slabnac z dnia na dzien, moj organizm moze sie przyzwyczaic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...