Skocz do zawartości

Burn24 - dawkowanie


Macryc

Rekomendowana wypowiedź

Otóż jem Burn24. Kupiłem w Best Body jakieś 2 tygodnie temu. Przyszedł razem z rozpiską dotyczącą dawkowania (2 kap 3x dziennie, przed lub z posiłkami). Zastosowałem się. Jednak ze dwa razy zauważyłem coś nie ten teges. Otóż zdarzyło mi się wziąć wieczorne 2 kapsułki po czym nie zjeść kolacji (przyczyny organizacyjne). Efekt - jakąś godzinę po zażyciu zaczął mnie boleć żołądek i zebrało mnie na wymioty (takie jakby mocne nudności, zupełnie jak przy mocnym kacu tyle tylko, że bez bólu głowy - nic tylko się położyć i głęboko oddychać przez kolejną godzinę). Pytanie: czy to dlatego, że nic po nim nie zjadłem? A może to dawkowanie jest niewłaściwe (w sumie 6kap dziennie - wydaje się dużo?). Łączę z Ground Zero, jakby co...

 

B24 fundował mi podobne akcje przy kilku innych okazjach, jednak nigdy tak mocno (choć nadal nieprzyjemnie). Zwykle po mniejszych posiłkach.

 

Może powinienem go wymienić ma Alphaburn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burn24 nigdy nie stosujemy jeśli po jego spożyciu nie będziemy jedli posiłku, obniża on poziom cukru we krwi i będziemy się czuli słabo lub ospali w takim wypadku. 1 kap. to dawka dla osoby o wadze do 60-70kg lub jeśli mamy dietę niskowęglowodanową, 2 kap. dla cięższych osób.

 

Także jeśli wiesz że nic nie będziesz mógł jeść, to daną porcję odpuść, a jak posiłek będzie niewielki to stosuj 1 kap.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...