Skocz do zawartości

porada, jak to zrobić, co jeść, jaki spalacz?


mateoo

Rekomendowana wypowiedź

cześć,

proszę o poradę i info co jeść i jaki spalacz tłuszczu dla mnie?

jakiś czas temu korzystałem z OLIMP THERMO SPEED EXTREME 120 k. SPALACZ

Wiek 37 lat, sport - 3-4 razy w tygodniu bieganie albo spinning, waga 80, wzrost 171, na brzuchu trochę do zrzucenia jest, zdrowie ok, biorę tylko atoris na cholesterol, jedzenie 3-4 razy dziennie, ale czasem niestety śmieciowe, herbata ok, soki i cola nie piję, tylko woda. Kawy nie lubię i nigdy nie piłem.

dzięki za info,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy chcesz iść w stronę Termogeników czyli ze stymulantami ? Jeśli tak to nie ma lepszego połączenia w dwóch płaszczyznach jak Fenix Ground Zero i Alphaburn dobra i tańszą alternatywą dla tego zestawu jest ANS Thermo Craze który łączy w sobie substancje z obydwu przytoczonych ( oczywiście nie wszystkie) i mocniej pobudza  niż Fenix - przynajmniej tak jest w większości  przypadków.

Najtańsza opcja to spalacz Clinical Burn w połączeniu z Johimbiną z Haya Labs.

Jeśli bez stymulantów to polecam Cheetach Non Stim  także w połączeniu z Alphaburn lub Johimbiną.

Śmieciowe jedzenie raczej bym odstawił bo jak będziesz miał nadwyżkę kaloryczną to będzie to Syzyfowa praca , ilość posiłków można zwiększyć do 5 regularnie co np trzy godziny, regularne nawadnianie , sen odpoczynek i regeneracja. Dbaj także o podaż witamin i minerałów. Dla przyspieszenia efektów a także ich utrwalenia można by włączyć też booster metabolizmu np Lean Xtreme z Driven Sports bądź Booster Testosteronu jakim jest Erase Fast. 

Olimp Thermo Speed to taki bardzo LIGHT spalacz😎

PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz obawy możesz pójść w stronę bez stymulantów decyzja zawsze do Ciebie należy przy czym podane przeze mnie środki ze stymulantami są w pełni bezpieczne nie posiadają w składzie żadnych niedozwolonych substancji i są dla w pełni zdrowych osób - żadnych problemów z układem krążenia, nerwowym , hormonalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej medyczne pytanie, jak odstawisz śmieciowe jedzenie to przy jednoczesnym stosowaniu Atoris możesz liczyć na dobre efekty niemniej jednak nie jestem medykiem , z pewnością środki bez stymulantów nie będą kolidowały i pewnie tego bym się trzymał zerknij sobie też na BURN24 to bardzo ciekawy środek i dobrze sprawdzony który ma między innymi pozytywny wpływ na lipidogram i poziom cukru

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Burn 24 należy przyjmować 3 razy dziennie po 2 kapsułki na około 20 - 30 minut przed posiłkami zawierającymi węglowodany.

Erase Fast 1 kapsułka ze śniadaniem, druga przed snem.

Są to produkty nie działające doraźnie ani nie obciążające układu nerwowego, także nie musisz sprawdzać tolerancji, zaczynać od małych dawek itp. Cały czas przyjmuj porcje które Ci napisałem. Pamiętaj o regularności i powinienieś być zadowolony z takiego połączenia.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dostarczasz kompletu witamin i minerałów z posiłkami ( o co jest często dosyć trudno) i przy wzmożonym wysiłku fizycznym warto zadbać o taką suplementację. Jeszcze do niedawna było przyjęte iż witaminy rano a minerały wieczorem, teraz szkoła mówi o posiłku porannym lub zaraz po nim, dobrze jest gdy zawiera on choć trochę tłuszczu co ułatwia wchłanianie takich witamin jak A,D,E oraz K. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wątroba miała tylko takie zmartwienia 🙂 , jak masz obawy to przełóż do obiadu ale to żaden problem, bywa że łyka się np, Fenixa, Alphaburn , do tego Burn 24  i Erase Fast, i witaminy, sam tak raz miałem, jeśli jest zdrowa to nic nie będzie. Nie masz tam nic toksycznego czy obciążającego wątrobę.

Bywa że łyka się np. Fenixa , Alphaburn, Erase i Burn 24 i witaminy, jak masz obawy to przełóż do obiadu ale spokojnie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...