Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

W dniu 9.03.2020 o 15:18, Rumcajs napisał:

Jeśli już zamówiłaś to możesz śmiało stosować, produkty są bardzo dobre.

Alphaburn 1 kap. codziennie na czczo, 1 kap. przed ćwiczeniami oraz opcjonalnie 1 kap. pomiędzy posiłkami.

Burn24 - 1-2 kap. 3 razy dziennie na 20 -30 minut przed posiłkami.

Cześć, zaczęłam 24.3. suplementację z burn24 i Alphaburn. Jak narazie nie ma spadku wagi ani żadnych widocznych efektów. Suplementuje następująco: 

3x dziennie przed posiłkami 2 kapsułki burn24 + 1 kapsułkę Alphaburn. zawsze około 30 do 40 min przed posiłkiem. 

próbowałam stosować Alphaburn przed ćwiczeniami ale bardzo dziwnie się czułam i nie byłam w stanie ćwiczyć (tak jakbym drżała cały czas) dlatego stosuje go zawsze razem z burn24 przed posiłkiem. 
czy ja robię coś źle? Czy może to normalne że jeszcze nie mam efektów? 
dodam że stosuje dietę 1800 kalorii. Ćwiczę 3 do 5 razy w tygodniu, waga 62, wzrost 172. waga stoi w miejscu a ja się powoli załamuje. 

proszę pomóżcie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed suplementacją Twoja waga również stała w miejscu, czy rosła?

Zakładając, że dane spalacze na Ciebie nie działają, to raczej regularny trening i "dieta" powinna działać. No chyba, że jednak spożywasz więcej niż 1800 kcal albo po prostu nie masz ujemnego bilansu kalorycznego? Bez tego nawet trenując 10 razy w tygodniu waga nie będzie mogła spadać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Piotr Szczurek napisał:

zerknij na tą wypowiedz ponizej

okazalo sie ze przyczyna nie lezy ani w doborze nieodpowiednich spalaczy, ani w treningu i dieci

Dzień dobry i Wesołych Świąt! 
Dzięki za podpowiedź już poczytałam jednak ja raczej u siebie wykluczam jakieś zaburzenia. No chyba że mam podwyższony poziom kortyzolu, bo ostatnio mam dość dużo stresu 🙈a jeżeli chodzi o inne wyniki to miałam nie dawno robione badania ogólne i było w sumie wszystko ok. Nie jestem również w drugiej fazie cyklu, bo tak jak jest w tym wątku opisane u mnie również zatrzymuje się woda w organizmie. Jedyne co jest to to że nie pije wystarczającej ilości wody. Mam problem z tym, próbuje dużo pic, nieraz sie udaje nieraz nie 🙈 czy może to być powód że nie chudnę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, adrian_hoim napisał:

Przed suplementacją Twoja waga również stała w miejscu, czy rosła?

Zakładając, że dane spalacze na Ciebie nie działają, to raczej regularny trening i "dieta" powinna działać. No chyba, że jednak spożywasz więcej niż 1800 kcal albo po prostu nie masz ujemnego bilansu kalorycznego? Bez tego nawet trenując 10 razy w tygodniu waga nie będzie mogła spadać.

 

Dzień dobry i Wesołych życzę :)

przed raczej spadała waga. Dwa lata temu byłam w ciąży i po ciąży waga również leciała w dół. Aż do pewno momentu. Gdy osiągnę te 62 kilo po prostu trudniej mi zejść z wagą. Dodam ze w sumie nie uważam ważenia się za wskaźnik chudnięcia i zazwyczaj się po prostu mierzyłam by zobaczyć efekty. Jakoś ostatnio nic nie widać, jak wszystko stało tak stoi w miejscu. Jeżeli chodzi o dietę to używam aplikacji, notuje i ważę wszystko co jem, także raczej wątpię żebym jadła zbyt dużo kalorii. Według mojego wzrostu ,mojej wagi oraz aktywności fizycznej mogę spożywać dziennie około 2200 kalorii z racji tej że chce schudnąć obniżyłam kalorie do 1800. Jedyne co mi nie wychodzi to regularne nawadnianie organizmu, pracuje nad tym ale jest to dla mnie ciężka sprawa 🙈czy może to być z tym związane? 
 

dodatkowi czuje po burn24 tak jakby mi żyły lekko puchły. Zauważam to zazwyczaj na dłoniach. Czy to jest normalne? Czy wiąże się to z tym że za mało pije? Po pewnym czasie to schodzi i jest znowu ok. 

Może efekty jeszcze przyjdą i powinnam cierpliwie poczekać do końca? Może powinnam po zakończeniu tej suplementacji zakupić inne suplementy które lepiej będą działać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burn24 (przynajmniej u moje dziewczyny) działa diuretycznie, usuwa zatrzymaną wodę podskórną, wiec to nie żyły zgrubiały po Burn24 tylko masz mniej wody podskórnej

jeśli masz problem z godpodarką wodno-elektrolitową i tak na prawdę nie wiesz czy waga stoi w miejscu, a tłuszcz spada, to najlepiej zrobić badanie chociażby wagą typu Tnaita i sprawdzić orientacyjnie poziom tkanki tłuszczowej

sugeruje obniżyć poziom kalorii do 1600 i sprawdzic wage za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...