Skocz do zawartości

Dobór suplementacji pod kątem odchudzania


Rekomendowana wypowiedź

Produkty KFD zostawiają dużo do życzenia , według wielu niezależnych testów skład nie jest zgodny z etykietą, nie wiem jak jest dokładnie w tym przypadku ale...., to nie temat tutaj tylko w innym dziale, znajdź temat odżywki i poczytaj lub załóż osobny temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCAA kierowałem się tym, że Izolat od KFD ma bardzo dobrą ilość aminokwasów z grupy BCAA więc uznałem, że może zastąpić napój potreningowy:-)

Tutaj nie chodzi mi stritce o produkt ile o zamysl używania izolatu białka jako substytut BCAA w trakcie redukcji:-)
Właśnie ze względu na wysoką zawartość aminokwasów z grupy BCAA.

Żona używa jeszcze Liporedux no i oczywiście dietka. 
Coś jeszcze byś widział czym można przyspieszyć efekty redukcyjne?

Tak jak się orientowałem po różnych forach w trakcie redukcji warto zainwestować przede wszystkim:
1. Witaminy (ADEK, magnez + omega) - bo dużo się ich traci w trakcie treningu
2. Spalacze - z pobudzeniem, bez pobudzenia i tutaj już chyba mamy komplet.
3. Diuretiki - żona jest po dwóch opakowaniach i odpuściliśmy już dalsze stosowanie. Woda z tego co czytałem schodzi najszybciej na początku stosowania
4. BCAA - dla lepszej regeneracji, unikania przepalania mieśni oraz przyspieszenia efektów redukcyjnych
5. Białko w formie izolatu - najmniejsza zawartość tłuszczu i węglowodanów, największa ilość białka dla budowania suchej masy mieśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej.

Coś pominąłem:-)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...