Skocz do zawartości

Ground Zero


Mała.A

Rekomendowana wypowiedź

Witam, 

Od paru dni stosuje właśnie Fenix Ground Zero, dodam, że nie jest to mój pierwszy spalacz, chciałam zapytać czy ktoś z Was doświadczył takich skutków ubocznych jak nadmierna potliwość(pot dosłownie się że mnie leje) , ślinotok czy takie wnętrze roztrzęsienie? Zaczyna się około godzinę po zażyciu i trwa niedługo ale jest to dość irytujące. 

Nigdy wcześniej mi się coś takiego nie przytrafiło i chodzi o to czy powinnam zrezygnować z zażywania FGZ czy organizm się przyzwyczai za parę dni? Czytałam same bardzo dobre opinie i chciałam się tylko dowiedzieć czy poprostu na mnie on tak działa... Może jest za silny?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi 😉😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się czasem nadwrażliwość na któryś ze składników  lub jest po prostu za mocne działanie środka. 

Nadmierna potliwość zdarza się często przy FGZ z uwagi na usuwanie wody podskórnej i trwa kilka - kilkanaście  pierwszych dni , za ślinotok jest odpowiedzialny związek LeanGBB z czasem powinno też przejść, co do wewnętrznego roztrzęsienia to już raczej sprawa zbyt silnego działania. Wyjścia są w zasadzie trzy i samej trzeba Tobie zdecydować . Możesz zaprzestać jeśli czujesz zbyt silny lęk czy niechęć. Możesz spróbować przez następne kilka dni brać porcję wraz z posiłkiem przez co wchłanianie będzie trochę upośledzone i zaadaptować organizm ( z reguły działa) możesz też odsypać powiedzmy 1/3 kapsułki i tez tak kilka dni aż organizm przyzwyczai się do składników. PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...