Skocz do zawartości

Zwiększenie wzrostu


Rekomendowana wypowiedź

Witam, 

mam pytanie odnośnie możliwości zwiększenia wzrostu. Mam 24 lata, 173 cm i ważę 70kg. Czy jeżeli zacznę zażywać wapń, kwas foliowy, witaminę D, rexorubie oraz preparaty zawierające argininę (w podwójnej dawce), tworząc przy tym organizmowi idealne warunki do wzrostu to czy jest to faktycznie możliwe? Nie mówię tutaj o nie wiadomo jakim wzroście, chciałbym dobić 180, zawsze chciałem, ale genetycznie i tak jestem najwyższy od rodziców oraz dziadków. Prowadząc aktywny tryb życia, stosując dobra, w tym przypadku zwiększoną znacznie o białko, dietę. W domu mam małą siłownie, więc mimo sytuacji w kraju ćwiczę cały czas regularnie, teraz nawet jeszcze częściej. Czy jest to mit czy naprawdę jest to możliwe? I jaką argininę moglibyście polecić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mit. Nie masz możliwości w wieku 24 lat urosnąć 7 centymetrów. Moim zdaniem to będzie już Twój ostateczny wzrost i nic na to nie poradzisz. Niestety, ale taka prawda.

Co do argininy to zależy od celu - jeśli na wzrost to żadna nic nie pomoże. A jeśli w celach sportowych to polecam o wiele bardziej jej metabolit - agmatynę. Znacznie wyższa skuteczność i brak strat w przewodzie pokarmowym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie wklejamy linków. Nie wiem o jaki post chodzi, ale tak jak wspomniał kazam - nie ma żadnego sposobu by zwiększyć wzrost. Nawet hormonalnie w Twoim wieku jest to praktycznie nie możliwe. Dawniej były teorie o robieniu zwisów na drążku czy przyjmowanie na noc dużych dawek aminokwasów, ale nie ma ANI JEDNEGO udokumentowanego przypadku by ktoś zwiększył wzrost w ten sposób. Genetyki się niestety nie oszuka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...