Skocz do zawartości

VENOM HYPERDRIVE 3.0 stara wersja


Rekomendowana wypowiedź

Alri Hyperdrive 3.0+ nie ma nic wspólnego (poza podobną nazwą) do kultowego kiedyś (od 2010r. nie produkowany) Alri Venom 3.0+

Zresztą swoją popularność zyskła tylko dlatego, że był "podsypany" nielegalnym lekiem Sibutraminą.

 

Obecnie Hyperdrive 3.0+, 4.0, Hypderive Venom i inne wersje to bardzo przeciętne środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alri Hyperdrive 3.0+ nie ma nic wspólnego (poza podobną nazwą) do kultowego kiedyś (od 2010r. nie produkowany) Alri Venom 3.0+

Zresztą swoją popularność zyskła tylko dlatego, że był "podsypany" nielegalnym lekiem Sibutraminą.

 

Obecnie Hyperdrive 3.0+, 4.0, Hypderive Venom i inne wersje to bardzo przeciętne środki.

W takim razie co mógłbys polecić na dobre zrzucenie tłuszczu ? stoswałam wczesniej cannibal inferno amped a pozniej target a2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku pojawiła się nowsza wersja Inferno Amped Apocalypse, ma większy potencjał termogeniczny od klasycznego Inferno Amped. Jeśli natomiast szukasz czegoś z najwyższej półki to chyba spalacz Ground Zero z obecnie produkowanych zbiera najlepsze opinie.

Dzięki wielkie własnie czytałam wczesniej o Ground Zero i chyba sie skusze na niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

WITAM :) Mam pytanie... Od tygodna biore stara wersje ALRI - Venom Hyperdrive 3.0, 2 kaps. Dziennie, 2kg na minusie, ale nie to mnie martwi... Chodzi o to,ze od czasu jego zazywania znikl mi apetyt. Wczesniej mialam wilczy glod, pochlanialam mase jedzenia a wczoraj zjadlm tylko jajecznice i 2 parowki. Wiecej nie bylam wstanie zjesc, boje sie, ze jak odstawie Venoma to rzuce sie na jedzienie no i bedzie jojo. Dodam ze na poczatku czulam sie jak po wypiciu kawy. Teraz spie po 6 godzin (a wczesniej 10) budze sie po tych okolo 6 godz i nie moge zasnac mimo zmeczenia i rozdraznienia. Moze wystarczy tylko jedna dziennie? Kurde, jem bo musze, na sile. Nie wiedzialam, ze az tak hamuje apetyt, chcialabym jesc regularnie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...