Skocz do zawartości

Następny spalacz, wybór i przerwa od aktualnego


Rekomendowana wypowiedź

Hej! Od miesiąca używam połączenia Superburn + Target A-2 + Cannibal Claw. Problem w tym, że wydaje mi się, że nie działa. Tzn waga stoi w miejscu mimo ćwiczeń 4x w tygodniu i diecie rozpisanej na zaledwie 2000kcal. Chce teraz kupić Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Erase Fast. Czy jest to dobry wybór oraz jaką przerwę po akutalnie zażywanych preparatach powininem zachować? Czy może mogę od razu zacząć przyjmować te nowe? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard napisz proszę mniej więcej z czego dostarczasz te 2 tys. kcal oraz swoją wagę i jak długo trwa ta aktywność fizyczna. Napisz też czy tylko waga nie spadła, czy również obwody (pas) bez zmian?

 

1. Owsianka + białko + orzechy 2. Kurczak + migdały 3. Kurczak + ryż 4. Po treningu białko + ryż + banan 5. Kurczak + ryż

 

Ważę teraz 90.5kg, jak zaczynałem było to 88.5kg, w ciągu ok 1.5tygodnia nabrałem tych 2kg i tak się już trzyma przez te 3kolejne tygodnie, ani drgnie.

 

Ćwiczenia siłowe ok 45minut, obwodowe, potem 30 minut cardio bezpośrednio po siłowych. Niestety popełniłem tą głupotę, że zdałem się tylko na wagę i nie zmierzyłem się na początku cyklu, zrobiłem to ok 1.5-2 tygodni temu i przedwczoraj, różnica 1cm co może wskazywać na nieścisłość w pomiarze po prostu. Ale optycznie WYDAJE mi się, że maleje.

 

Od dnia dzisiejszego obcinam węgle z dwóch ostatnich posiłków i przenoszę trening na rano, będzie to wyglądało tak:

1. Jajecznica/białko TRENING 2. Owsianka z białkiem + orzechy 3. Kurczak + ryż 4. Kurczak + jakaś surówka 5. Serek wiejski albo kurczak

 

Jeżeli już doszlibyśmy do wniosku, że trzeba zmienić spalacz to mógłybym też prosić o rozpisanie dawkowania przy nowej diecie? Akutalnie brałem wszystko z rana, potem po 2 posiłku Taget A-2, potem tuż przed siłowymi brałem Superburna +A2 a na koniec po kolacji Cannibal Claw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy spowolnionym metabolizmie lub słabej wrażliwości komórek na insulinę ilość węgli jaką spożywasz i trening siłowy mogły faktycznie powodować wzrost masy ciała. Jeśli poza tym masz tryb pracy siedzący.

 

Obecna zmiana diety wydaje się być idealna, tylko dorzuć trochę owsa do śniadania (nie ma obaw, nic się nie odłoży, bo to posiłek przed treningowy w okresie kiedy glikogen nie jest pełny - rano). Pora treningu ma drugorzędne znaczenie w tym przypadku, ale rano jest jak najbardziej OK.

 

Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Erase Fast to chyba najlepsza z opcji jaką można obecnie skomponować. Zwłaszcza że uwzględniłem w niej Burn24 (w Twoim przypadku ma kluczowe znaczenie).

 

Ja bym stosował tak:

DT:

2 kap. Burn24 na kilkanaście minut przed 1 posiłkiem

1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed treningiem (15-30 min)

2 kap. Burn24 przed trugim posiłkiem

2 kap. Burn24 przed trzecim posiłkiem (Burna stosujemy przed posiłkami zawierającymi węgle)

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami po południu

1 kap. Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (porcja opcjonalna)

2 kap. Erase Fast przed snem

 

DNT:

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 2 kap. Burn24 na kilkanaście minut przed 1 posiłkiem

2 kap. Burn24 przed trugim posiłkiem

2 kap. Burn24 przed trzecim posiłkiem (Burna stosujemy przed posiłkami zawierającymi węgle)

1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami po południu

1 kap. Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (porcja opcjonalna)

2 kap. Erase Fast przed snem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy spowolnionym metabolizmie lub słabej wrażliwości komórek na insulinę ilość węgli jaką spożywasz i trening siłowy mogły faktycznie powodować wzrost masy ciała. Jeśli poza tym masz tryb pracy siedzący.

 

Obecna zmiana diety wydaje się być idealna, tylko dorzuć trochę owsa do śniadania (nie ma obaw, nic się nie odłoży, bo to posiłek przed treningowy w okresie kiedy glikogen nie jest pełny - rano). Pora treningu ma drugorzędne znaczenie w tym przypadku, ale rano jest jak najbardziej OK.

 

Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Erase Fast to chyba najlepsza z opcji jaką można obecnie skomponować. Zwłaszcza że uwzględniłem w niej Burn24 (w Twoim przypadku ma kluczowe znaczenie).

 

Ja bym stosował tak:

DT:

2 kap. Burn24 na kilkanaście minut przed 1 posiłkiem

1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn przed treningiem (15-30 min)

2 kap. Burn24 przed trugim posiłkiem

2 kap. Burn24 przed trzecim posiłkiem (Burna stosujemy przed posiłkami zawierającymi węgle)

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami po południu

1 kap. Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (porcja opcjonalna)

2 kap. Erase Fast przed snem

 

DNT:

1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn + 2 kap. Burn24 na kilkanaście minut przed 1 posiłkiem

2 kap. Burn24 przed trugim posiłkiem

2 kap. Burn24 przed trzecim posiłkiem (Burna stosujemy przed posiłkami zawierającymi węgle)

1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn pomiędzy posiłkami po południu

1 kap. Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (porcja opcjonalna)

2 kap. Erase Fast przed snem

 

Super, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Czyli nie muszę robić przerwy tylko mogę od razu wjechać z tymi spalaczami? I co do dorzucenia owsa do śniadania to sugerujesz po prostu zamienić posiłek I z II?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ja bym zamienił pierwszy z drugim posiłkiem, tak żebyś miał energię do treningu, jeśli chodzi o przerwę to jeśli już to tydzień w zupełności wystarczy, Ground Zero jest oparty o całkowicie odmienne składniki aktywne i nie oddziałują one na te same receptory co w przypadku Superburna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj brałem nowo skomponowany zestaw pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem kompletnie przerażony. Burn24 mi sie dobrze przyjął, zarówno poranny jak i ten popołudniowy oraz przedobiedni. Ground Zero + Alphaburna wziąłem o 14, trzepnęło mnie konkretnie, czułem się wręcz jak na haju ale nic podejrzanego nie zauważyłem. Jako, że trening robiłem po pracy to na 30 minut przed treningiem ok 17 wziałem 2 pigułki Ground Zero + 1x Alphaburn, w czasie treningu wyraźnie czułem więcej energii i siły i też lekkie zawroty głowy. Mniej więcej godzinę po treningu zwymiotowałem na skutek nasilających się mdłości. Zaraz po wymiotach czułem się rewelacyjnie, do czasu aż mdłości zaczęły powracać (w 100x mniejszym tempie). Do końca dnia jednak czułem się w miarę spoko. Mimo wszystko nie wziałem wieczornej porcji Alphaburna i Erase Fasta bo się bałem, że się załatwię do końca. Myślalem, że to może zatrucie albo dawka Ground Zero była za duża, ale niestety.. poranna porcja na DNT czyli 1x Ground Zero + Alphaburn + Burn24 zakończyła się tym samym, równo godzinę po spożycia poszedłem zwymiotować. Po spożyciu GZ + Alphy miałem stany lękowe i mnie telepało, doszła dość rzadka wysypka na rękach która znika po ok 2h od spożycia a pojawia się na godzinę po. Co powinienem zrobić w tej sytuacji? Jedyni podejrzani to według mnie GZ i Alpha, Erase Fasta jeszcze nie miałem przyjemności brać a po Burnie24 nic nie czułem... Boje się, że zrobiłem sobie krzywde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek ja się z czymś takim po tych produktach nie spotkałem, stosowałem podobne połączenie i wszystko OK było.

Jak w każdym tego typu przypadku, kiedy musimy znaleźć alergen, należy stopniowo dodawać produkty, a nie je stopniowo wykluczać. Proponuję zacząć od samego Erase Fast przez parę dni (+ Burn24, którego nie podejżewasz). Następnie dodaj Sam Alphaburn na 2-3 dni. Jeśli będzie nadal wszystko OK, dodaj Ground Zero (przez pierwszych parę dni RAZEM Z POSIŁKAMI). Jęśli nadal wszystko bedzie OK, po kilku dniach spróbuj z Alphaburnem przed posiłkami lub przed treningiem.

Jeśli pojawi się problem, to niestety GZ jest dla Ciebie za mocny lub masz uczulenie na któryś ze składników (z tego co się orientuje niektóre osoby mają uczulenie na Dandelion Root Extract czyli ekstrakt z mniszka lekarskiego - stosunkowo popularny składnik spalaczy, ale w poprzednich które miałeś go nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek ja się z czymś takim po tych produktach nie spotkałem, stosowałem podobne połączenie i wszystko OK było.

Jak w każdym tego typu przypadku, kiedy musimy znaleźć alergen, należy stopniowo dodawać produkty, a nie je stopniowo wykluczać. Proponuję zacząć od samego Erase Fast przez parę dni (+ Burn24, którego nie podejżewasz). Następnie dodaj Sam Alphaburn na 2-3 dni. Jeśli będzie nadal wszystko OK, dodaj Ground Zero (przez pierwszych parę dni RAZEM Z POSIŁKAMI). Jęśli nadal wszystko bedzie OK, po kilku dniach spróbuj z Alphaburnem przed posiłkami lub przed treningiem.

Jeśli pojawi się problem, to niestety GZ jest dla Ciebie za mocny lub masz uczulenie na któryś ze składników (z tego co się orientuje niektóre osoby mają uczulenie na Dandelion Root Extract czyli ekstrakt z mniszka lekarskiego - stosunkowo popularny składnik spalaczy, ale w poprzednich które miałeś go nie było).

 

Ok, rozumiem. Dzięki, tak zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie, że zdam raport, na wypadek jakby ktoś inny był w podobnej sytuacji co ja. Od dnia opisania problemu do dzisiaj brałem wszystko jak rozpisał mi cyclon04 poza Ground Zero, czułem się totalnie ok. Dziś przed treningiem zarzuciłem Ground Zero, czułem się bardzo spoko przez pierwszą godzinę, potem zaczęły się lekkie mdłości które trwały no jakoś przez 3h. Dyskomfort spory ale nie wymiotowałem. Myśle, że branie GZ o tej 14 ale nie przed treningiem pozwoli mi w miarę komfortowo z tego środka korzystać, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie gdy pierwszy raz wziąłem Ground Zero + Alphaburn'a, mianowicie wziąłem po 1 kap. z 10 min. przed śniadaniem i przez następne 4-5h serducho mi tak telepało, że myślałem, że mi z klaty wyskoczy(dodam tylko, ze nigdy nie miałem żadnych problemów z ciśnieniem itp). Trochę się przestraszyłem i stwierdziłem, że chyba jest dla mnie za mocne i zastanawiałem się nad odstawieniem Ground Zero. Jednak następnego dnia postanowiłem jeszcze raz zaryzykować i wziąłem razem ze śniadaniem i już było w miarę ok, nadal było mocne pobudzenie ale kontrolowałem tętno i było w granicach normy. Obecnie minął już tydzień i biorę po jednej kapsułce 30 min przed śniadaniem i drugą porcję 30 min przed popołudniowym treningiem i wszystko jest w porządku. Widać organizm musiał się przyzwyczaić gdyż przed Ground Zero stosowałem JetFuel Superburn'a (2 kap przed śniadaniem i 2 kap przed treningiem) i na początku też czułem pobudzenie, a pod koniec suplementacji brałem już 2x 3 kap. bo nie odczuwałem prawie nic.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...