Skocz do zawartości

Jaki spalacz tłuszczu wybrać?


Rekomendowana wypowiedź

Witam forumowiczów :) Chodże na siłownie 3 miesiące, ale mam według mnie dość sporo tłuszczu, szczególnie widać go na klatce i brzucho bo chociażby ręce mam chude :P Ćwiczę siłowo 4 razy w tygodniu i do tego chcę dodać jazdę na rowerku stacjonarnym, a później spróbuję jeszcze biegania :) Jak spalacz byłby dla mnie odpowiedni? Mam 17 lat, 176 cm i 60 kg wagi (Wiem, że to mało, ale dlaczego mam żyć z tym tłuszczem :P). Znalazłem kilka, ale nie wiem czy są dobre, więc szukam porady czy zakupić jeden z tych, a jak nie to jaki? W cenie do 80 zł :)

 

Revex-16

Burn4All

Cutting Edge

 

Trzymam ujemny bilans kaloryczny i zdrowo się odżywiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez Ciebie Revex-16 ma najlepszy skład, ale ogólnie wszystkie trzy to bardzo średnia półka, żeby nie napisać niska. Activlab Machine Man Burner ma lepszy skład, a tańszy jest, chyba że masz problem z układem krążenia, nadciśnienie itp. to Cutting Edge jest jedyną opcją z podanych w tym zakresie cenowym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za szybką odpowiedź :) Problemów ze zdrowiem nie mam. Skoro tak to lepiej wybrać Machnie Man Burnera? Ktoś na YT powiedział, że ten spalacz to największy kit lub na forum jakimś, nie pamiętam :P Fajnie bo tani, ale czy dobry :P W 4 kapsułkach jest 200mg kofeiny, czy to dużo? I jak ze stosowaniem? Brać 4 kapsułki w ciągu dnia (tak jak rekomendowane jest), ale kiedy? 2 kaps. przed śniadaniem i 2 kaps. przed treningiem? Trening zaczynam o 15 :) Jeśli jest coś lepszego w dobrej cenie to proszę pisać :)

 

EDIT: Nieciekawe te opinie o tym suplemencie także może coś innego? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja YT mówili że Trizer to bomba, a to shit jakich mało i nie ma porównania do takiego chociażby Machine Man burnera. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego, ze stosunkowo niedrogich jest Clinical Burn, a to już spalacz o dwie półki wyżej od wymienionych w tym temacie. Jesli chodzi o Machine Man Burner'a to stosuje się go 2 kap. dwa razy dziennie, najlepiej rano i przed trenigniem lub po południu. Clinical tak samo tylko zamiast 2 kap. stosujemy 1 kap.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to chyba zdecyduję się na MMB :) Drogi nie jest, więc warto spróbować, a jak nie wyjdzie no to cóż... Schudnąć da się również bez spalaczy itp. :) Dziękuję za odpowiedzi. Fajnie jakby się ktoś jeszcze wypowiedział na temat Machine Man Burnera, najlepiej ktoś kto go stosował :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam go nie stosowałem, ale jeśli dobrze kojarzę to kilka osób na siłowni stosowało ten produkt w zeszłym roku i jak na tą cenę to ma bardzo ciekawy skład i nie widać nic bardziej wartościowego na rynku w tych pieniądzach. Śmiało można testować.

Odnośnie Burn4All to jest to totalna kicha o realnej wartości kilku złotych nie mająca prawa działać. Zresztą niezależne opinie na innych forach niż to które produkuje specyfiki Allnutrition mówią same za siebie -> opinie Burn4All 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam go nie stosowałem, ale jeśli dobrze kojarzę to kilka osób na siłowni stosowało ten produkt w zeszłym roku i jak na tą cenę to ma bardzo ciekawy skład i nie widać nic bardziej wartościowego na rynku w tych pieniądzach. Śmiało można testować.

Pytanie do Ciebie i innych. Czy to normalne, że kilka minut po wzięciu MMB odczuwam jakby takie pieczenie w brzuchu i trochę w gardle? Jeśli mam tak to lepiej nie brać tego MMB czy to nie groźne? Przechodzi po jakimś czasie? Nie chcę tak cały dzień mieć :P Wczoraj mi paczka wieczorem przyszła i dzisiaj pierwszy raz wziąłem dwie. Jutro Spróbuje jedną :) O 15 mam trening to brać jeszcze jedną kapsułkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spalacz ma takie właściwości, ponieważ spora część składników ma właściwości termogeniczne. Uczucie grzania w brzuchu jest całkowicie normalne i poza dyskomfortem nie ma żadnego  negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Możesz spróbować stosować pierwsze kilka dni razem z posiłkami, powinno być to mniej odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spalacz ma takie właściwości, ponieważ spora część składników ma właściwości termogeniczne. Uczucie grzania w brzuchu jest całkowicie normalne i poza dyskomfortem nie ma żadnego  negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Możesz spróbować stosować pierwsze kilka dni razem z posiłkami, powinno być to mniej odczuwalne.

Jak napisałem wtedy to po kilku minutach przestało. To chyba dlatego, że wziąłem na pusty żołądek. Wziąłem potem dwie po obiedzie o 15, a w 30 minut doszedłem na siłownie. Już takiego uczucia nie miałem :P Czytałem w komentarzach produktu na jednej stronie, że ktoś ma zgagę przy braniu MMB no i wychodzi, że to byłą zgaga chyba tak czytając na wikipedii :P Może przyjąć inne dawkowanie np. tylko 3 kapsułki przed treningiem,a w dzień nie treningowy 2 rano? Bo przyznam, że jak wziąłem te dwie przed treningiem to jakoś nie czułem zwiększonej potliwości za bardzo. Zobaczymy jak to później będzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ogólnie jeśli jesteś aktywną osobą to śmiało możesz celować w dobrej klasy spalacz termogenicznych. Jeśli nie leczysz się farmakologicznie to nadczynność nie będzie tutaj wielkim problemem. Ważne jednak aby nie stosować już typowych boosterów metabolizmu bo w Twoim przypadku nie będą miały sensownego zastosowania. Z górnej półki jakościowej możesz zerknąć sobie na Fenix Ground Zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...