Skocz do zawartości

pytanko a pro pos diety


litwin597

Rekomendowana wypowiedź

nie wiedziałem gdzie to dać więc dam tu
Hej, zastanawiam się czy jeśli przejdę na dietę dość powiedzmy ortodoksyjną i będę mało jadł ale będę ćwiczył czy mięśnie też mi urosną? Bo chcę mało jeść bo jeśli nie widzę efektów to odpuszczam, niby głupie pytanie ale na filmikach z redukcji nie widziałem żeby ktoś jadł dużo białka a nie było też mowy o kupnym a to jest trochę nielogiczne że chudną i robią mięśnie bez białka więc chciałbym wiedzieć jak to jest, dobry pomysł? jestem otwarty na propozycje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz dostarczał mało kcal, znacznie poniżej twojego dziennego zapotrzebowania to wzrost masy mięśniowej jest niestety niemal nieosiągalny. Natomiast zdarzają się sytuację że masa mięśniowa się utrzymuje na stałym poziomie, a tkanka tłuszczowa spada, przez co optycznie mięśnie wydają się być większe, mimo że włókna nie zwiększyły swojej objętości. Przy małej kaloryczności zdarzają się wyjątki że ktoś zwiększa masę mięśni, jednak tylko pośród osób kompletnie początkujących dla których trening jest całkowicie nowym bodźcem i ich ciało reaguje nieco lepiej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Każdy z nas jest indywidualną jednostką, która inaczej reaguje na pewne sposoby żywienia, treningu itp. Ogół jednak na Twoje proponowane schematy żywieniowe zareaguje źle i niepozytywnie odbije się to na zdrowiu i mięśniach. "Mało jeść" czasem skutkuje ale to zależy co dokładnie będziesz jadł i jak na to zareaguje Twój organizm. Odpowiedź na takie pytanie nie może być dokładna i jednoznaczna. Musisz po prostu popróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...