Skocz do zawartości

EvoLab Alphaburn opinie i efekty  

17 głosów

1. 1. Jaką masz opinie o spalaczu ?

• Znakomity
      386
    • Dobry
      22
    • Przeciętny
      2
    • Słaby
      4
  2. 2. Ocena działania i efekty

• Spalanie uporczywego tłuszczu
      369
    • Hamowanie łaknienia
      46
    • Pobudzenie
      17
    • Usuwanie wody podskórnej
      13

Recommended Posts

Witam ponownie i serdecznie dziękuję Gee :-) za rzeczową odpowiedź /wraz ze zdjęciem/ z której postaram się jak najszybciej skorzystać.

Jako, że swoje lata mam /choć dusza wciąż młoda!/, blond włosy od urodzenia i na imię Grażyna /lubię je/ ośmielam się raz jeszcze prosić o garść szczegółów.

OK:

- alphaburn

- satierim

- hca i chrom /pokaźna dawka/

- odżywka białkowa /izolat lub koncentrat/

1. Gdzie kupić te produkty były bezpiecznie, pewne /nie produkcja garażowa/ i w rozsądnej cenie?

Gdzieś przeczytałam sprzeczne opinie co do alphaburn, więc czy mam się obawiać?

2. Jak/ile stosować? Ile to pokaźna dawka /hca i chrom/

3. Izolat czy koncentrat lepiej /odż. białk./?

PS: Dlaczego mniej ważę latem? Wiosną, latem cały wolny czas spędzam poza domem w jakimś tam ruchu /+ siłownia/. Gdy dochodzą do tego wysokie temperatury, a tym bardziej upały na południu Europy, a nawet w Polsce, to po prostu nie chce się jeść /tylko pić +owoce/.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam G:-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1) Bardzo uogólniając: jeśli suplement nie jest wycofany z rynku, to ryzyko zakupu podróbki jest mało prawdopodobne. Choć nie powinno mieć znaczenia od kogo kupujemy, to jak w życiu - powinniśmy kierować się ceną i brać pod rozwagę renomę sprzedającego. Dobrym przykładem może być Hi-Tech Stimerex Hardcore  - świetny spalacz, lecz obecnie już nie produkowany. Co prawda można dostać go u internetowych sprzedawców, lecz zaistniała sytuacja sprawia, że dla mnie jest niestety "skreślony". Może i znane sklepy czy Janusze Biznesu posiadają nadwyżki magazynowe, ale to do mnie nie przemawia. Ufając nawet najlepszemu sprzedawcy, skąd mamy mieć pewność, czy dany produkt, po wycofaniu z rynku, nie został podrobiony u źródła? Tym bardziej jak jest sprowadzany zza Oceanu. Jak byłem młodszy i piękny byłem świadkiem jak skupowano opakowania pewnych suplementów. W jakim celu - możecie się tylko domyśleć. Przy dzisiejszej technice to już nie problem wyprodukować w Chinach opakowanie łudząco podobne do oryginału.

Co do sklepów: na polskim rynku mamy kilka, które specjalizują się w sprowadzaniu amerykańskich specyfików, np. bestbody, bodyworld czy muscle-zone. Mamy również dostępne produkty sprzedawane na popularnym portalu aukcyjnym. Korzystałem zarówno z tych pierwszych, jak i z tych drugich. Nie miałem dziwnych niespodzianek, więc cóż, mogę im wierzyć, że dostałem właściwy produkt. Dlatego m.in. tak chętnie umieszczam fotki suplementów, które kupiłem oraz stosuję i szczerze zachęcam innych do tego samego.

Alphaburna jeszcze nie stosowałem, choć mam go u siebie. Planuję przetestować już w następnym miesiącu, po zakończeniu jesiennego cyklu budowania masy mięśniowej. Jak widać na zdjęciu kapsułki mają kolor czerwony, a po jej otwarciu widoczny jest biały proszek. Nie czuć chemii, jak na przykład ma to miejsce przy Satietrimie.     

IMG_20171205_194440.jpg

2) Suplement HCA możesz wybrać od Amixa lub Sciteca. Dawki sugerowane przez producentów - nie ma potrzeby, zwłaszcza na samym początku, je zwiększać. 

3) Ze względu na moje problemy gastryczne stosuję po treningu izolaty. To kwestia naprawdę indywidualna. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta