Skocz do zawartości

EvoLab Alphaburn opinie i efekty  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o spalaczu ?

    • Znakomity
      397
    • Dobry
      26
    • Przeciętny
      5
    • Słaby
      6
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Spalanie uporczywego tłuszczu
      385
    • Hamowanie łaknienia
      51
    • Pobudzenie
      18
    • Usuwanie wody podskórnej
      17


Rekomendowana wypowiedź

W żaden sposób nie będzie to ze sobą kolidować więc śmiało możesz zaczynać cykl. Dodam tylko że w przypadku zmian skórnych bardzo mocno pomaga noszenie luźnych ubrań, tymczasem sporo osób szczególnie intensywnie trenujących korzysta z dopasowanych rzeczy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Od pewnego czasu jestem osobom niećwiczącą (co zresztą widać po poniższych fotkach), ale mimo mojej stosunkowo niewielkiej wagi, strasznie przeszkadzała mi oponka. Ogólnie mam chude ręce, nogi, ale br

Przeglądam forum już od kilku miesięcy, lecz dopiero teraz postanowiłem się ujawnić   W dni dzisiejszym skończyłem kluczowy etap mojej walki o wymarzoną sylwetkę stosując przez 5 tygodni zestaw Sti

Potwierdzam, świetny spalacz tłuszczu na boczkach, udach i pupie. Na początku odczuwałam taki mały dyskomfort jakby kłucie w mięśniach, ale jak później doczytałam, niektóre składniki wpływają na przew

Dodane grafiki

Witam, niestety aktywność fizyczna u mnie bardzo znikoma, studia codziennie od 8 rano, powrót do domu koło 20. Czy stosowanie w takim przypadku Evolab Alphaburn da jakiś efekt? Ten produkt stosuje się 3x dziennie codziennie? Czy tylko w jakieś konkretne dni w tygodniu? A może polecacie coś zupełnie innego, lepszego za te same pieniądze? Zależy mi na czymś przez co zbytnio nadmiernie nie będę się pocił, bo podczas zajęć śmiesznie to będzie wyglądać. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Alphaburn i jego składniki nie są bezpośrednio zależne od aktywności fizycznej więc jak najbardziej może być stosowany również przez osoby które prowadzą bardziej spokojny tryb życia. Ważne jest jednak aby był stosowany stosunkowo z dala od posiłków gdyż węglowodany mogą nieco tłumić jego działanie. Stosujemy go codziennie, najczęściej 2 x 1 kapsułka, czasami osoby bardziej zaawansowane lub z większą masą ciała stosują jeszcze trzecią porcję. Generalnie jeśli chodzi o spalacze działające na tkankę tłuszczową brzuszną to jest to zdecydowanie numer jeden i wszystkie zbliżone produkty raczej oparte są o pojedyńcze substancje z Alphaburna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Mam 43 lata 190 wz. i 120 kg.Zależy mi na pozbyciu się nadmiernej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha.Górę tzn. klatkę piersiową ,ramiona i barki mam wg. mnie ok.Czy ten spalacz będzie optymalny dla mnie a może jakiś inny?

 

Od ponad tyg stosuję dietę tzn mniej jem i po 18 już nic nie jem

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o produkty działające typowo na tkankę tłuszczową białą to zdecydowanie Alphaburn ma z nich wszystkich najlepszy skład, natomiast podstawowe pytanie jest takie czy rzeczywiście szukasz i wyłącznie spalacza targetowego czyt. działającego miejscowo ?

Jeśli tak to możesz śmiało po niego sięgnąć, jeśli jednak masz np. również sporo tkanki brunatnej to możesz połączyć go np. z Pure Clinical burn który działa na większość partii na naszym ciele. Właściwie wszystko zależy od tego jak wiele z Twojej wagi to masa mięśniowa i ile realnie wynosi procent body fat. Jeśli znasz mniej więcej tą wartość to daj znać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego body fat.Nie zależy mi na sylwetce kulturysty a barki i klate ćwiczę może z 20 lat w domu i może dlatego w porównaniu z brzuchem jest ok.Mój cel to zwalić max 20 kg,jestem z tych grubokościstych i 100kg to myśle że będzie ok.

Mam jeszcze jedno pyt.

Jestem zdrowy,nie mam nadciśnienia,cukrzycy,serce też ok,kawa na mnie delikatnie działa.Czy przy tym spalaczu mogę normalnie funkcjonować tzn.czasem jakiś alkohol i jazda samochodem.Planuję brać min. dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tej pory odczuwasz pozytywne działanie to możesz stosować go dalej, to nie jest typowy termogenik od którego koniecznie trzeba robić przerwy. Jeśli cały czas jesteś w trakcie redukcji to śmiało możesz go stosować. Ja mam tak że odstawiam jakiś suplement na kilka tygodni w chwili gdy czuje że nie działa na moje ciało tak jak tego oczekuje, nie sugeruje się raczej konkretnymi liczbami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn zawiera m.in. fukoksantynę o takim samym stężeniu karotenoidów jak w przypadku #RAW Fucoxanthin. Także monopreparat fukoksantyny to dla niego kiepska alternatywa, w przypadku kiedy chcemy 'odpocząć' od Alphaburn'a.

Jeśli chodzi o charakterystykę działania Alphaburna, to oparty jest on o niemal wszystkie składniki o potwierdzonej skuteczności w redukowaniu tłuszczu białego. Za wyjątkiem ekstraktu z rajskiego ziarna [Aframonu madagaskarskiego] (paradoksyny, standaryzowanej na zawartość 6-paradolu), który to ekstrakt według badań nasila konwersję trudno dostępnego tłuszczu białego w tkankę brunatną, która utlenia się w wyniku termogenezy - wytwarzania ciepła na procesy fizjologiczne organizmu). Ale nie spotkałem się z tym składnikiem występującym w postaci monopreparatu (dostępny jest w spalaczach z wyższej półki typu Olympus Labs Ignit3, Fenix Ground Zero, Furian Xtreme, itp.). Co istotne, część ze składników Alphaburn'a, mianowicie wspomniana Fukoksantyna, a także Fukoidan, według badań akumulują się w komórkach tłuszczowych i efektywność tych składników rośnie wraz z czasem stosowania (w przeciwieństwie do większości składników w spalaczach tłuszczu, których efektywność zazwyczaj maleje z czasem - tyczy się to jednak głównie stymulantów i składników oddziałujących na układ adrenergiczny). Na forum przewijają się opinie osób stosujących z powodzeniem (notujących regularne spadki tłuszczu) Alphaburna przez kilka miesięcy, ale jeśli odczuwamy, że działanie jakiegokolwiek spalacza tłuszczu maleje z czasem, wtedy możemy w każdej chwili przerwać jego stosowanie i po dwóch tygodniach przerwy (kiedy to receptory w zupełności ponownie uwrażliwią się na działanie poszczególnych składników aktywnych) wznowić jego stosowanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji na dobrą sprawę jest wiele gdyż możesz dołożyć tak naprawdę każdy spalacz termogeniczny. Jeśli nie jest dla Ciebie istotne bardzo mocne pobudzenie, a liczy się przede wszystkim spalanie to super opcją byłby Fenix Ground Zero, oczywiście o ile fundusze pozwalają. Ma obecnie najlepszy skład ze wszystkich spalaczy i co ważne nie ma żadnego bezpośredniego źródła johimbiny więc do łączenia z Alphaburnem to idealny wybór. Ma za to w składzie między innymi Paradoksynę która została wyżej wspomniana, a na ten składnik akurat jest sporo ciekawych badań potwierdzających skuteczność. Z bardziej ekonomicznych opcji można zerknąć np. Na Roxidex od Muscle geek który zbiera często bardzo dobre recenzje i ma bardzo dobry stosunek ceny do składu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przy diecie ketogenicznej i redukcji sporej warstwy tkanki tłuszczowej, lepiej będzie połączyć Alphaburn z Ground Zero, czy Burn24. Pytam m.in. w kontekście też tego, że np. Burn24 obniża podobno poziom cukru, którego praktycznie nie spożywam i nie wiem, czy nie da to efektów ubocznych. Z drugiej strony interesuje mnie efektywniejsze połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz nadciśnienia ani podobnych dolegliwości to lepszą opcją będzie Fenix Ground Zero. Podczas diety ketogenicznej część atutów Burn24 zostaje w pewnym sensie ograniczona więc lepiej zachować go np. na okres gdzie będziesz spożywał węglowodany. Poza tym sam w sobie Fenix ma jednak ma obecnie najlepszy skład pod kontem redukcji tłuszczu więc będzie to bardzo dobre połączenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

Czy mogę stosować Alphaburn mając chorą tarczycę? Zaznaczę, że obecnie nie przyjmuję lekarstw, ale prawdopodobnie będę, bo wynik FT4 mam lekko poza normę, no i moje zmienne nastroje... wypadające włosy.

Chciałabym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder.

Przyznam, że nie jestem typem osoby, która ćwiczy :), siłownia itp.

Jeśli można... proszę o wskazanie dobrego źródła gdzie kupię ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze składników zawartych w Evolab Alphaburn nie wpływa (ani negatywnie ani pozytywnie) na pracę tarczycy czy w ogóle układ hormonalny, także nie ma przeciwwskazań w Twoim przypadku do jego stosowania. Wpisz w google frazę 'Alphaburn sklep' i wybierz taki sklep jaki Ci odpowiada, nie słyszałem o żadnych podróbkach tego produktu więc nie ma obaw.

Napisałaś, że chciałabyś pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolicy brzucha i bioder, weź jednak pod uwagę, że jeśli mamy tkankę tłuszczową, a raczej jej nadmiar, na całym ciele, mimo, że np. przeszkadza nam jedynie ta zgromadzona na brzuchu, to znaczy, że mamy nadmiar zarówno tłuszczu białego jak i brunatnego. Tłuszcz brunatny znajduje się zarówno na brzuchu jak i innych rejonach ciała. Piszę to do tego, że składniki spalacza Alphaburn redukują tylko tłuszcz biały (zgormadzony głownie na brzuchu i biodrach), ale w tych okolicach może znajdować się także tłuszcz brunatny i w takim wypadku, jeśli poziom tkani tłuszczowej jest ogólnie zbyt duży, to lepszą opcją byłoby połączenie Alphaburna z jakimś spalaczem termogenicznym lub lipotropowym (ważne by nie wpływał na metabolizm, jako że będziesz przyjmowała leki w tym kierunku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Solaros napisał:

Żaden ze składników zawartych w Evolab Alphaburn nie wpływa (ani negatywnie ani pozytywnie) na pracę tarczycy czy w ogóle układ hormonalny, także nie ma przeciwwskazań w Twoim przypadku do jego stosowania. Wpisz w google frazę 'Alphaburn sklep' i wybierz taki sklep jaki Ci odpowiada, nie słyszałem o żadnych podróbkach tego produktu więc nie ma obaw.

Napisałaś, że chciałabyś pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolicy brzucha i bioder, weź jednak pod uwagę, że jeśli mamy tkankę tłuszczową, a raczej jej nadmiar, na całym ciele, mimo, że np. przeszkadza nam jedynie ta zgromadzona na brzuchu, to znaczy, że mamy nadmiar zarówno tłuszczu białego jak i brunatnego. Tłuszcz brunatny znajduje się zarówno na brzuchu jak i innych rejonach ciała. Piszę to do tego, że składniki spalacza Alphaburn redukują tylko tłuszcz biały (zgormadzony głownie na brzuchu i biodrach), ale w tych okolicach może znajdować się także tłuszcz brunatny i w takim wypadku, jeśli poziom tkani tłuszczowej jest ogólnie zbyt duży, to lepszą opcją byłoby połączenie Alphaburna z jakimś spalaczem termogenicznym lub lipotropowym (ważne by nie wpływał na metabolizm, jako że będziesz przyjmowała leki w tym kierunku).

Dziękuję za odpowiedź.

Co w takim razie możesz polecić mi od siebie? Mam na myśli oczywiście dodatek do Alphaburn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie połączenia Alphaburn i Fenix Ground Zero. Nie mam nadwagi, jednak chciałabym poprawić sylwetkę. Pracuję nad dietą i uprawiam jeździectwo, a do tego staram się ćwiczyć na tyle na ile czas pozwala w domu. Około roku temu w wyniku różnych zmian pogorszył się mój metabolizm, i staram się go teraz poprawić pijąc dużo wody,  jedząc regularnie i trochę się ruszając.

Zastanawiam się czy to połączenie byłoby w moim wypadku skuteczne i czy ewentualnie nie rozważyć jakiegoś boostera metabolizmu?

Kiedyś, skuszona kolorowymi reklamami i obietnicami stosowałam Trizer i Cutting Edge, ale efektów oczywiście nie było.

Pozdrawiam, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka

Jeśli będzie to Twój pierwszy spalacz termogeniczny, to moim zdaniem dobrą opcją byłoby połączenie Alphaburna ze spalaczem Inferno Apocalypse, natomiast jeśli wiesz, iż nie masz małej tolerancji na stymulanty, to możesz sięgnąć po coś mocniej pobudzającego i jednocześnie mocniej hamujące apetyt jak Hydroxyelite (umiarkowanie pobudza) czy Hi-Tech Stimerex-ES (mocno pobudza i świetnie hamuje apetyt), ewentualnie Metabolic Thermokal, który nie pobudza, działa termogenicznie i wykazuje również bardzo dobry efekt synergii względem Alphaburn'a.

Ladybug

Połączenie Ground Zero + Alphaburn jest bardzo dobre (sam kiedyś stosowałem i mogę polecić bo składy mają kozackie), jeśli fundusze Ci pozwalają i masz spowolniony metabolizm to możesz włączyć Brawn Thyro-Lean jako booster metabolizmu. Nie wzmaga łaknienia (w przeciwieństwie do niektórych przyspieszaczy metabolizmu) i dodatkowo zwiększa wrażliwość komórek na działanie insuliny, więc przeciwdziała tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Wspomniane przez Ciebie 'spalacze' Trizer i Cutting Edge niestety nie zawierały ani jednego składniki mającego potwierdzoną skuteczność w spalaniu tłuszczu, więc nie mogły 'działać'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

Na forum jestem nowy. Po lekturze zakupiłem Alphaburn oraz PURE CLINICAL Burn. Proszę o radę dotyczącą pory i wielkości dawkowania uwzględniając:
- 6.20 - pobudka
- 14.00 - śniadanie - owoc, serek wiejski i odzywka bialkowa (do tego czasu tylko kawa i herbata)
- 16.00 - powrót z pracy i obiad
- 19.00 lub 20.00 - wyjście na trening (siłownia FBW)
-  22.00 lub 23.00 - powrót i kolacja
Obecnie jestem na redukcji w systemie żywienia zbliżonym do IF. Przez 2 lata schudłem w zasadzie bez spalaczy z wagi 101kg -> 89kg. 32 lata, 176 cm wzrostu.
Swojego czasu podczas kilku redukcji po wzrostach wagi stosowałem Thermal Pro (7 lat temu) Black Bombs (5 lat temu). 

Generalny cel to poprawa sylwetki i spalenie tłuszczu który zalega na klatce, brzuchu i bokach.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij sobie przez pierwsze kilka dni od 1 kap. Clinical Burn + 1 kap. Alphaburn na około 30 minut przed treningiem. Jeśli po kilku dniach wszystko będzie w porządku to możesz drugą, taką samą porcję dodać zaraz po przebudzeniu. Jeśli pobudzenie będzie zbyt słabe to możesz także zwiększyć przed treningową porcję Clinical Burna do 2 kapsułek.

Dość szczegółowa analiza składu Alphaburna jest także tutaj https://www.fit.pl/odchudzanie/spalacz-tluszczu-Evolab-Alphaburn-prawdziwe-opinie-i-efekty/16866/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź
Trening mam 3 x w tyg. Czy w pierwszych kilku dniach suplementować po jednej kap. wieczorem czy w innej porze dnia ?  Jak też suplementować w dni nietreningowe przy podwójnej porcji ? Przed treningiem suplementuje też przedtreningówke z kofeiną. Czy mam z kofeiny zrezygnować w kontekście ewentualnego zbyt dużego pobudzenia po Clinicalu? (trudności z zasypianiem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje Alpha Burn kolejne opakowanie jednak ewidentnie zauważyłem gorsze wyniki. Końcowa tkanka nie chce się zniknąć... I tu moje pytanie czy ma sens zamienić go na Target A2??  Zależy mi właśnie na brzuchu bo wszędzie tam gdzie miał zniknąć tłuszcz to znikł dlatego też wydaje mi się że stosowanie zwykłego spalacza mija się z celem ale może się mylę. Jakieś propozycje ?? Z góry dzięki za każdą odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...