Skocz do zawartości

EvoLab Alphaburn opinie i efekty  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o spalaczu ?

    • Znakomity
      397
    • Dobry
      26
    • Przeciętny
      5
    • Słaby
      6
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Spalanie uporczywego tłuszczu
      385
    • Hamowanie łaknienia
      51
    • Pobudzenie
      18
    • Usuwanie wody podskórnej
      17


Rekomendowana wypowiedź

Ogólnie wystarcza około 30 minut, tak aby składniki aktywne przedostały się do krwiobiegu i nie zmieszały bezpośrednio z treścią pokarmową. Nie mniej jednak nietolerancja na dany składnik zawsze jest możliwa o czym już Ci kolega wspomniał. Zdarza się to sporadycznie, ale jednak czasami tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 260
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Od pewnego czasu jestem osobom niećwiczącą (co zresztą widać po poniższych fotkach), ale mimo mojej stosunkowo niewielkiej wagi, strasznie przeszkadzała mi oponka. Ogólnie mam chude ręce, nogi, ale br

Przeglądam forum już od kilku miesięcy, lecz dopiero teraz postanowiłem się ujawnić   W dni dzisiejszym skończyłem kluczowy etap mojej walki o wymarzoną sylwetkę stosując przez 5 tygodni zestaw Sti

Potwierdzam, świetny spalacz tłuszczu na boczkach, udach i pupie. Na początku odczuwałam taki mały dyskomfort jakby kłucie w mięśniach, ale jak później doczytałam, niektóre składniki wpływają na przew

Dodane grafiki

Cześć mam 23 lata 190cm i 107kg. Niestety mam sporo tłuszczu na brzuchu, boczki, klatka piersiowa. Chcę go zgubić ale jednocześnie chce zyskać masę mięśniową. Aktualnie do moich treningów domowych tj. Hantle i pompeczki ( głowni trenuje na razie od 3 miesięcy barki i biceps) 3 treningi w tygodniu ale dużo kilometrów spaceruje myślę że średnia na dzień to 7km. 

Czy mogę brać Alphaburn z moimi aktualnymi suplementami tj. Monohydrantem kreatyny, coffeina w tabletkach, Ashwagandha i cytrulina? Czy lepiej najpierw zrobić sobie tą jakąś sensowna masę mięśniową i potem samego Alphaburn brać a może jeszcze coś co uwydatni pocenie się? Widziałem że ludzie polecają burn24 ale ta cena razem z Alphaburn zabija. Proszę o pomoc naprawdę jestem mocno zmotywowany i chce podejść do tego z głową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn nie koliduje z suplementami które już posiadasz, więc śmiało możesz go dodać do suplementacji. Co więcej, z kofeiną wykazuje nawet efekt synergii co nasila Jego działanie. Obecnie nie skupiałbym się za bardzo na typowej masówce skoro masz troche tłuszczu. Po pierwsze budowanie masy przy wysokim zatłuszczeniu jest dość ryzykowne i może nic z tego nie wyjść, a po drugie przy tak krótkim stażu powinieneś spokojnie być w stanie zrzucić nieco fatu i powoli dodawać mięśni w tym samym czasie, taki przywilej nowicjuszy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, ale nie łącz w jednej porcji z kofeiną gdyż większość dobrych termogeników ma już ją w składzie. Z ciekawych opcji masz na pewno ANS Thermo Craze, natomiast jeśli zależy Ci bardziej na termogenezie a mniej na pobudzeniu to sprawdź sobie Brawn Thermo-Lean V2, bardzo dobry i mocno niedoceniany spalacz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, -BOSSY- napisał:

Można łączyć, ale z Alphaburnem znacznie lepiej komponuje się Erase Fast jeśli chodzi o kwestię redukcji tłuszczu. Wiele osób po pochodnych DHEA (Terminator zawiera Arimistane) obserwuje retencje wody podskórnej.

Terminatora używam bo mi podbija libido, teraz wchodzę na redukcję i chcę dorzucić jakiś spalacz, a ten wydaje się naprawdę ok po przeczytaniu tego wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Mam pytanie, chciałabym pierwszy raz sięgnąć po spalacz, po przeczytaniu różnych wątków zastanawiam się między alphaburn a fenix ground zero. Chciałabym wybrać jeden i zobaczyć jakie będą efekty. Mam wagę w normie, a moim sportem jest jazda na rowerze, trzymam ok. 1800 kcal dziennie. Mam figurę gruszki, lubi mi się odkładać na biodrach i udach, talię mam dość wąską. Myślałam o  alphaburn, bo nie chcę zbyt mocnego pobudzenia, żeby spać w nocy, ale nie wiem czy ground zero nie jest lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przewertowałem na tym forum i w necie to są dwa takie spalacze z prawdziwego zdarzenia. Nie czuję się znawcą od tego typu supli, więc jeśli już chcesz spróbować, to rzeczywiście któryś z tych. 

Natomiast wydaję mi się, że masz pojęcie o dietetyce i kaloryce oraz twój styl życia jest aktywny, więc możesz rozwiązać sprawę w tej kategorii. 

U kobiet organizm w pierwszej kolejności odkłada na biodrach i udach (tworząc tzw. cellulit), a u mężczyzn na brzuchu (tzw. mięsień piwny). I tam jako ostatni spala ten zapas. Dlatego faceci znający się na rzeczy wiedzą, że kaloryfer robi się w kuchni.

Kobiety na plaży np. mogą mieć bardzo dobrą figurę, ale uda w cellulicie co oznacza, że mają mimo wszystko nadmiar tkanki tłuszczowej. 

Analogicznie do powyższego w Twoim wypadku 1 800 kcal może być za dużo dla organizmu w dni nietreningowe i tutaj szukałbym rozwiązania. Zakładam, że Twoje spalanie spoczynkowe to jakieś 1 500 kcal. W dni treningowe tak jak do tej pory, a nietreningowe zszedłbym o 200-300kcal i zobaczył reakcję organizmu. Do tego wyższa półka to już oprócz kcal jeszcze rozłożenie makroskładników (białka, węglowodany i tłuszcze). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...