Skocz do zawartości

Spalacz/suplement na start ?


Ex.

Rekomendowana wypowiedź

Witam, od jakiegoś czasu zbierałem się na zrobienie czegoś z sobą.

Mam 24 lata, 174cm wzrostu oraz ważę 92.5kg. Zaczynam gorzej czuć się przed lustrem.

Szukam jakiegoś efektywnego spalacza (patrzyłem na Ground Zero Black Edition  oraz Evolab Alphaburn ), a zarazem jakiegoś suplementu.

Oczywiście po za samem zbiciem wagi - mój cel na start 80kg , chciałbym także pójść w treningi siłowe.

Wykonuję pracę fizyczną, w której sporo chodzę i przenoszę czasami ciężkie rzeczy.

Zacząłem chodzić na siłownię, wstępnie myślę o treningach w PONiedziałki oraz CZWartki, a w środę dla reklasu basen połączony z sauną. Niewykluczone, że z czasem do treningów dojdzie sobota.

Z dietą będzie ciężko - nieregularne posiłki, często fast foody. Staram się ograniczyć spożywany cukier oraz produkty "tłuste". Z napojów gazowanych przechodzę na wodę (piłem 2l coli dziennie...).

Czuję się przemęczony, często bywam senny śpię po 6-8h w tygodniu, oraz po około 10h w weekendy. Nie piję kawy, natomiast spożywałem dużą ilość energetyków (nie pije od miesiąca).

 

Niestety nie mam żadnego pojęcia o suplementacji, w treningach pomagał mi będzie kolega.

Proszę o wyrozumiałość :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz jednego środka który znacznie wspomoże utratę wagi, a jednocześnie doda sporo energii do treningów to zdecydowanie celowałbym właśnie w Ground Zero. Alphaburn w Twoim przypadku sprawdziłby się raczej jako dodatek do niego w celu szybszej redukcji uporczywego tłuszczu, jednak wybierając pomiędzy nimi Fenix będzie zdecydowanie lepszą opcją.

Żaden spalacz tłuszczu nie wpływa bezpośrednio na siłę czy wzrost mięśni - takich cudów niestety nie ma, ale z całą pewnością jest w stanie dodać Ci sporo energii na treningu i w ciągu dnia przez co Twój wysiłek będzie bardziej efektywny. W pracy fizycznej również się sprawdzi.

To, że bywasz senny może być efektem odstawienia energetyków czy dużej ilości kalorii, nie mniej jednak wkrótce powinno się to ustabilizować. Co do odżywiania - musisz je nieco poprawić. Przede wszystkim staraj się nie tylko wykluczać produkty, ale zadbaj o dostarczenie tego co ważne - czyli pełnowartościowego białka. Kurczak, jajka, wołowina, jakieś ryby - włącz to do swojego menu. Dodatkowo bazuj na owocach, warzywach, węglowodanach z pełnoziarnistych produktach i zdrowych tłuszczach np. z orzechów czy oliwy. Całość powinna złożyć się na fajny efekt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...