Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


redd

Rekomendowana wypowiedź

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Zacznę od tego, że napisze coś o sobie:

Mam 30 lat i ważę 110 kg. Prowadzę siedzący tryb życia - siedzę przy komputerze około 10 godzin dziennie.

Od jakiegoś czasu próbuję zrzucić trochę kilogramów.

 

Częściowo zmieniłem już nawyki żywieniowe - nie chodzę na firmowe obiadki, ograniczyłem słodycze.

Jem rano śniadanie w południe jakiś owoc i po pracy obiad domowej roboty.

I chociaż udało mi się zrzucić kilka kilo to jest to niewystarczające.

 

Nie lubię chodzić na siłownie, ale zrobiło się dość ciepło więc zacząłem jeździć 2 razy w tygodniu na rowerze do pracy (15 km w jedną stronę)

Planuje jeździć więcej, ale na razie jeszcze nie mam siły.

 

W zeszłym roku jeździłem na rowerze codziennie (do pracy), ale nie dało to jakiegoś spektakularnego efektu.

 

Jako  że jestem dość zdesperowany to postanowiłem dodać do diety jakieś suplementy.

Co byście poradzili?

 

Mam na oku: Omega Burn 24 + Pure Target A2, ale czy to będzie dobry zestaw na początek? Nie za mocny? Może za słaby?

 

Przede wszystkim zależy mi na obniżeniu łaknienia. Lubię jeść a bycie cały czas głodnym doprowadza mnie do szaleństwa.

 

Jeżeli macie jakieś pytania chętnie na nie odpowiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...