Skocz do zawartości

Gat Superburn + Target A2 - Dawkowanie


Rekomendowana wypowiedź

Cześć,

 

Chce wrzucić wspomniane w temacie suplementy, stąd pytanie o dawkowanie. Dotychczasowe doświadczenie to Animal Cuts oraz Scorch - oba bez większych rezultatów.

 

Dieta dopięta, a rozkład dnia wygląda następująco:

 

7:00 - śniadanie

10:00 - drugie śniadanie

13:00 - obiad (jednocześnie posiłek przedtreningowy)

15:30 - trening (siłowy bądź aerobowy, w zależności od dnia)

16:45 - posiłek potreningowy

17:30 - odżywka białkowa (serwatka)

19:00 - kolacja

21:30 - odżywka białkowa (kazeina)

 

No i teraz pytanie - co, kiedy, jak i ile ? :)

 

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to rozpisałeś,więc łatwiej dokładnie napisać co, kiedy i ile.

1-2 kap. Superburn + 1 kap. Target-A2 przed śniadaniem (np. 6:30-6:45 codziennie) 

1-2 kap. Superburn + 1 kap. Target-A2 przed treningiem (15:00) lub o podobnej porze w dzień wolny od treningu.

Jeśli ważysz powyżej 80kg lub chcesz nieco bardziej radykalnie podejść do tematu to jeszcze o 18:30 1 kap. Target A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Podepnę sie pod temat, bo mam identyczne pytanie :)

Chcę połączyć Superburna z Targetem, przy czym u mnie to wygląda następująco:

8:30 śniadanie

9:30 trening

11:30 odżywka białkowa po treningu

13:00 obiad

17:00 podwieczorek

20:00 kolacja

22-24 (co drugi dzień) aeroby (bieg 5-10 km)

Treningi praktycznie zawsze rano, więc chyba nie ma sensu dokładać drugiej porcji w tak krótkim odstępie? Z kolei przed bieganiem bałbym się brać ze względu na porę i możliwe trudności z zaśnięciem. Będę wdzięczny za poradę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

U mnie plan dnia DT +- wygląda tak :

7 - pobudka (SB+A2)

9 - śniadanie

11 - lunch lub II śniadanie

14:30 - (SB) 

15-16 - obiad 

18:30 - (SB+A2)

19 - trening (siłowy+aeroby)

21- odzywki po treningu

22 kolacja 

22:30 - (A2)

 

SB - 2 kapsy, A2 - 1 kaps. Pozycje w ( ) to moja propozycja.

 

Generalnie piszą, aby Superburna brać 30min przed posiłkami, a Target-A2 pomiędzy na czczo (pusty żołądek). Więc jak optymalnie rozłożyć dawkowanie, pod posiłki czy trening? Target nie lubi wysokiego poziomu insuliny, która blokuje jego działanie. Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba

Najlepiej 1 porcję Target'a i 1 jedną porcję Superburn'a stosować przed treningiem (5-10 minut) oraz pomiędzy obiadem a podwieczorkiem. Ewentualnie Drugą porcję możesz w dni treningu aerobów zastosować około 21:00, ale mogą pojawić się problemy z zasypianiem jeśli ten trening nie jest dla Ciebie wystarczająco wyczerpujący.

 

Arturr

Moim zdaniem rozpisane przez Ciebie dawkowanie jest ok, jeśli nie masz problemów z zasypianiem po Target-A2 to ta porcja przed snem może również pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...