Skocz do zawartości

Spalacze


Rekomendowana wypowiedź

Witam,

 

Jestem nowa na forum i proszę o pomoc.

 

Zakupiłam Cannibal Claw  + Performax TA2 max (choruję na niedoczynność, na stałe Euthyrox). Biegam 5-8 km dziennie. Potrzebuję zrzucić około 3-5 kg. Aktualnie 60 kg przy 168 cm. Jak wg Was powinno wyglądać dawkowanie, żeby efekty były widoczne? Biorę obydwa od tygodnia, jak narazie jedynie nadmierna potliwość i żadnych skutków ubocznych (aktualnie obydwa preparaty stosuję 3x1).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz po jakim czasie należy spodziewać się efektów?Za mną prawie 2 tyg i szału nie ma.Dołożyłam jeszcze Liporedux.Może to "zasługa" mojej niedoczynności albo tabsów anty?A może jeszcze za wcześnie na ocenę?Jak sądzisz?Lada moment skończy mi się Claw moze zamienic do na coś innego i połączyć z Targetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabletki antykoncepcyjne podnoszą mocno poziom estrogenu, a on odpowiedzialny jest za retencję wody i odkładanie tłuszczu, także spalając tłuszcz i zwiększając tabletkami poziom estrogenów może nie być zmian na wadze. Postaraj się  ograniczyc do minimum ilość węglowodanów w pożywieniu, to estrogeny nie będą z czego miały tworzyć adipocytów. Cannibal Claw mozesz zmienić, jeśli nie masz problemów z układem krążenia, na JetFuel Superburn. Można go łączyć z Targetam tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Was ponownie

Oto moje małe podsumowanie po zastosowaniu opakowania zestawu Canibal Clav+Target

Na wadze dramat bo tylko kg mniej,troszkę bardziej zarysowana talia.No i tyle właściwie .Ze względów na moje Hashimoto rozważam Cytomel.Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażka nie jest czasami tak, że spaliłaś więcej niż kilogram tłuszczu i jednocześnie przybyło trochę mieśni? Wspomniałaś, że talia się bardziej zarysowała, raczej po spalonym jedynie jednym kilogramie raczej nic by nie było widać.

Cytomel tylko pod opieką lekarza bo to silny lek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...