Skocz do zawartości

Aeroby (?) na wyszczuplenie nóg + dieta + suple (?) :)


Stanley

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, szukałam odpowiedzi na moje wątpliwości ale nie mogłam podpasować pod siebie tematów. Nie wiedziałam też czy bardziej szukać tutaj czy w dietach. Jeśli jestem gapa - mea culpa! :)

Jestem wizualnie szczupłą dziewczyną. Przy 164 wzrostu mam 56 kg. Chcę jednak wyszczuplić nogi i pozbyć się z nich cellulitu. Uda, kolana łydki, trochę pośladki. Nie mam konkretnie ogarniętej diety, po prostu staram się zdrowiej jeść. Kilka lat temu mi to pomogło. Mniej więcej jem tak:

RANO 8:00 - serek wiejski + kromka chleba ciemnego / pół bułki grahamki lub płatki kukurydziane na mleku + zawsze banan

DRUGIE ŚNIADANIE 11:30 - tu zazwyczaj dwie kanapki z ciemnego pieczywa z sałatą i jakaś tam wędlina (wiem, wędlina to zło) lub biały ser, do tego pomidor lub świeży ogórek

OBIAD 16:00 - warzywa, ryż / kasza jaglana + pierś kurczaka / indyka / ryba

KOLACJA 20:00 - jajecznica z warzywami lub kromka chleba z twarogiem, czasami jakiś myk na zasadzie szpinaku z tuńczykiem i makaronem pełnoziarnistym (tylko po ćwiczeniach)

Piję dziennie 1,5 litra wody wysoko zmineralizowanej + zieloną herbatę. Gazowane, fast foody, przekąski typu chipsy odpadają od lat. Słodkościom mówię od jakiegoś czasu precz. :D

4 lub 5 x w tyg. ćwiczę godzinę aerobów - rolki, stepper, zastanawiam się nad rowerem stacjonarnym. Chciałam włączyć skakankę ale dużo osób twierdzi, że rozwala łydki a ja mam z nimi duży problem. Bieganiem też się interesowałam ale na mieście gadają, że nie pomaga a też łydki może rozbuchać. Nie mam możliwości iść na siłownię, gdyż nie wyrabiam się finansowo. :unsure: Pływać nie umiem 5.gif

I tak ciągnę ten wózek od jakiegoś czasu z nadzieją, że do połowy lipca w jakimś stopniu ogarnę nóżki (robię tattoo na udzie i dobrze by było się ogarnąć) :rolleyes::P
Teraz myślałam, żeby włączyć podobno dobry spalacz - cutting edge. Nie podnosi ciśnienia a to dla mnie ważne.
Poradźcie, czy idę dobrym tropem?
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Podstawą aby pozbyć się zbędnych kg i tym samym tłuszczu jest oczywiście odpowiednia dieta z suplementami jak i regularny trening, bez tych elementów ani rusz. Akurat tutaj zalecam trening typowo aerobowy na początek, zobaczysz ze po jakimś czasie zda to egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...