Skocz do zawartości

Dexaprine czy Stimerex hardcore?


Rekomendowana wypowiedź

Witam, jestem pierwszy raz na waszym forum. Mam problem ze zbednymi kilogramami. Chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj spalacza byłby dla mnie odpowiedni? Jestem kobietą w wieku 23 lat. Po przejrzeniu waszego forum zastanawiam się nad dwoma specyfikami:

-Dexaprine

-Stimerex hardcore

Jestem osobą zdrową, staram się ćwiczyć regularnie aczkolwiek czasami sobie odpuszczam.

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie, zdecydowałam się kupić Stimerex Hardcore aczkolwiek nie wiem gdzie mogłabym kupić na prawdę dobry i orginalny produkt? Mógłby ktoś polecić jakiś sklep w okolicy Katowic lub zaufany sklep Internetowy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem stimerex hardcore w best body a także kilka innych suplementów u nich i nie tylko zawsze to były oryginały, ale też bardzo szybko realizują zamówienia, a do paczek dodają ułożone suplementacje co dla niektorych osób jest przydatne. Jestem z Gdyni więc nie kojarzę w Twojej okolicy żadnych sklepów stacjonarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się źle czułam po dexaprine, za mocno moim zdaniem pobudza w stosunku do działania spalającego tłuszcz

cały dzień jakieś dziwne rozdrażnienie i suchość w ustach, stimerex hardcore działał znacznie bardziej pozytwnie, miałam z best body, a potem z body world, oba tak samo świetnie działały, w stacjonarnym w mojej okolicy nie mieli

 

ale jak miałabym wybierać ze wszystkiego co jest na rynku to mim zdaniem spalacz Ground Zero bezkonkurencyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem stimerex hardcore w best body a także kilka innych suplementów u nich i nie tylko zawsze to były oryginały, ale też bardzo szybko realizują zamówienia, a do paczek dodają ułożone suplementacje co dla niektorych osób jest przydatne. Jestem z Gdyni więc nie kojarzę w Twojej okolicy żadnych sklepów stacjonarnych.

Dziękuje za radę kupiłam w Best Body i dzisiaj wzięłam pierwszą kapsułkę ;) Jestem ciekawa jak będę się czuć i jaki będzie efekt brania.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się źle czułam po dexaprine, za mocno moim zdaniem pobudza w stosunku do działania spalającego tłuszcz

cały dzień jakieś dziwne rozdrażnienie i suchość w ustach, stimerex hardcore działał znacznie bardziej pozytwnie, miałam z best body, a potem z body world, oba tak samo świetnie działały, w stacjonarnym w mojej okolicy nie mieli

Dziękuje za opinie ;) dzisiaj pierwszy dzień, dam znać jak efekty :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...