Skocz do zawartości

Spalacz pilnie poszukiwany


Rekomendowana wypowiedź

Przyszedł czas wziąć się za swoje cielsko :) Potrzebuję Waszej pomocy. 

 

Dieta jest (pod okiem dietetyka - zdrowa, bez przegięć), ćwiczenia są. Szukam spalaczy i ewentualnie innych suplementów. Kompletnie się na tym nie znam, prześledziłam kilka wątków ale dalej nie wiem jak ten temat ugryźć.

 

Wzrost: 168 cm

Waga: 85 kg (z 25 kg chciałabym zrzucić)

Zdrowie: wyniki badań poprawne

 

Na forum znalazłam połączenie Formutech Lean EFX + Target 2 + Cannibal Claw, ale nie wiem czy do dobra opcja dla mnie. Znajomy radzi (nie mam pewności co do jego wiedzy w tym zakresie) połączenie Hyperdrine od KiloSports + Target 2 - ale tutaj sceptyczna jestem co do takiej kombinacji. 

 

Jakieś pomysły, rady? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, piszesz że ćwiczenia są, ale coś zbyt ogólnie. Przecież na początku waga sama leci, jak dojdziesz do ściany przy stosunkowo niezadowolającym BF posiłkujesz się spalaczami.

A może nam zdradzisz jak wygląda Twoja dieta?

 

Dieta oparta jest na zasadach Metabolic Balance - w skrócie 3 posiłki dziennie, w każdym posiłku inne białko i do tego określone warzywa/owoce. Na pewno znajdą się tutaj przeciwnicy takiej diety, ale u mnie się sprawdza i przynosi efekty. 

 

Ćwiczenia siłowe, zaproponowane przez trenera na siłowni + kardio. 

 

Waga owszem leci, ale myślałam, że spalacz można włączyć jako pewnego rodzaju dodatek. Rozumiem, że zaleca się go dopiero w momencie, gdy waga się zatrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lean EFX na początek będzie za mocny, chyba że jesteś totalnie nie wrażliwa na stymulanty, to samo Hyperdrine (ta firma Kilosports to jakiś krzak, nie wiadomo chyba nawet kto to produkuje). Moim zdaniem JetFuel Superburn byłby lepszą opcją dla Ciebie i lepiej pasująca do pozostałch produktów, które są w swoich kategoriach chyba najlepsze. Pomyśl tylko na wyrzuceniem z diety owoców, ewentualnie tylko po treningu bo to zbędny cukier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lean EFX na początek będzie za mocny, chyba że jesteś totalnie nie wrażliwa na stymulanty, to samo Hyperdrine (ta firma Kilosports to jakiś krzak, nie wiadomo chyba nawet kto to produkuje). Moim zdaniem JetFuel Superburn byłby lepszą opcją dla Ciebie i lepiej pasująca do pozostałch produktów, które są w swoich kategoriach chyba najlepsze. Pomyśl tylko na wyrzuceniem z diety owoców, ewentualnie tylko po treningu bo to zbędny cukier.

Dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...