Skocz do zawartości

Redukcja potrzebna suplementacja


martin33

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Stworzyłem temat aby nie podpinać się pod inne tematy.

W skrócie mam 33 lata 183 83.  Moim celem jest przeprowadzenie redukcji.i zbicie jakieś 5kg. Dawniej trening głownie aerobowy czasami hiit. Teraz chciałbym do tego dołączyć elementy treningu siłowego ( dom ze względu na prace 3zmianowa plus mała dzidzia w domu) opartego o sztangę hantle drążek. Wcześniej stosowałem stimerex w połączeniu z targetem. chciałbym powtórzyć ten zestaw. I tutaj moje pytanie jak przy redkucji ma się białko i kreatyna głównie chodzi mi o stack kreatynowy. Jeśli nie ma przewiwskazan to jak stosować białko i kreatynę w jakich ilościach i kiedy. Jak długo moge stosować te suplementy. Czy ewentualnie jakieś inne suple będą przydatne jeśli tak to jakie i w jakich ilościach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stimerex Hardcore i Target to chwalone połączenie, więc jeśli również byłeś z niego zadowolony to możesz sięgnąć ponownie po taki zestaw. Jeśli chodzi o białko, to w przypadku kiedy będzie to białko szybko wchłanialne (izolat, koncentrat) i zawierające znikomą zawartość węglowodanów/tłuszczy to nie przszkodzi absolutnie w redukcji tłuszczu, a nawet przyspieszy ten proces, gdyż proteiny mają 'ujemny bilans energetyczny'.

Kreatyna także nie przeszkadza, jednak podczas cyklu na niej w komórkach zatrzymuje się większa ilość wody, więc na wadze wynik w redukcji tłuszczu może być zafałszowany. Białko możesz stosować w stałej suplementacji (według braków w pożywieniu lub jeśli nie masz wyliczonej diety to około 2x30g dziennie, kreatynę przez okres 6-8 tygodni (2x5g dziennie), potem przerwa przynajmniej 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazań dzięki za odp.Jeśli chodzi o stack kreatynowy to w best body zaproponowano mi ścięcie aktach lub green manicure one podobno nie mają takiej retencji wody w organizmie. Białko mam z biotechnologia izolat. Także musze kupić parę supli do przeprowadzenia dalszej redukcji )))) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...